Bir aylık ömür! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir aylık ömür!

Cevap: Bir aylık ömür!

İyi dilekleriniz icin saollun arkadaslar arkadasından aldıgım bilgiye göre 8 saatlik yorucu bir ameliyattan cıktı şimdi yogum bakımda 3 icinde uyanması lazım Allahın izniyle Eski saglıgına tekrar kavusucak Herkese cok tesekkürler

Rabbimiz tüm hasta kullarına şifa versin. Kul olarak yapabelceğimiz çok fazla bir şey yok. Yapılacak tek şey dilimizin döndüğü kadar dua etmek. Allah sabrımızı artırsın, yar ve yardımcımız olsun.

Acil şifalar diliyorum Elife.İnşallah iyi olucak...Arada bilgilendirirseniz çok seviniriz.

Abi, durum nedir, iyi midir Elif kardeşimiz_? Uzun süredir merak edip yazamamıştım.

Çok sukur daha iyi Tedavi süreci devam ediyor. Ameliyat cok basarılı gecti ama kalbi durmus bi kere cok inatcı oldugundan tekrar calıstırmıs:) Önümüzdeki 5 yıl cok önemli herseyine cok dikkat etmesi lazım İyi dilekleriniz icin cok tesekkürler arkadaslar bu tedavi yüzünden görüşme olasılıgımız biraz azalmıs olsada ben yine haberlerini alıp sizi bilgilendiririm.

Çok sukur daha iyi Tedavi süreci devam ediyor. Ameliyat cok basarılı gecti ama kalbi durmus bi kere cok inatcı oldugundan tekrar calıstırmıs:) Önümüzdeki 5 yıl cok önemli herseyine cok dikkat etmesi lazım İyi dilekleriniz icin cok tesekkürler arkadaslar bu tedavi yüzünden görüşme olasılıgımız biraz azalmıs olsada ben yine haberlerini alıp sizi bilgilendiririm.

Çok sevindim, uzun süre buraya birşey yazmayınca bende üzülmüştüm, geçen nöbette sabahlayınca seni neşeli gördüm, sorma cesaretinde bulundum, çok şükür iyi haberler verdin bize. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Murat kardeşim Allah acil şifalar versin. Moralinizi yüksek tutun herşey yoluna girecek. En kısa zamanda iyi olacak. Allah yardımcınız olsun

herkes sakin olsunn sorun yok hayattaym mutluyum herşey devam edior yavaş yavaş daha iyiye gidicem , keşke herkes benm kdr şanslı olsa dualarla mucize gerçekleşse tüm hastalar iyileşse... çok çok çok teşekkür edior sayenzde 20 yaşıma girdiğim günü gördm;););)

Üst Alt