Bir Zamanlar GSCimbom - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Zamanlar GSCimbom

Cevap: Eski Bir Üyemizden GSCimbom Yazısı | Özgün Özdal

olay zaten İster Oğuz Serdar olsun ister başka biri bu forum her daim ayakta kalıcak mesajı vermekti.Neyse ya sağlık olsun millet için boşaltsın madem :D

Hani olur ya angry birds tarzında uzağa bişeyler fırlatma gibi.O tip oyunlarda max score'lar yayınlanıyodu yanda.sanrım 2-3 ay devam etti bu oyunlar.Sonra kalktı ortadan.Sormuştum daha öncede (4 yıl önce :)) ama tam bir cevap alamamıştım.

Hani olur ya angry birds tarzında uzağa bişeyler fırlatma gibi.O tip oyunlarda max score'lar yayınlanıyodu yanda.sanrım 2-3 ay devam etti bu oyunlar.Sonra kalktı ortadan.Sormuştum daha öncede (4 yıl önce :)) ama tam bir cevap alamamıştım.

Valla hafızamı zorlamam gerek o zamanlar kullandığım nicki bile hatırlamıyorum. Iyi hatırladığım bir şey var o da senin avatar :asd:

Çok güzel bir yazı olmuş.Eline sağlık.

Ben forumda yeniyimdir ama ilk girdiğimden beri çok beğeniyorum GSC'yi.

Burada takılırken zamanın boş geçtiği hissi hiç oluşmaz mesela.Ve gördüğüm kadarıyla da çoğu insan burada keyifli vakit geçiriyor.1-2 tane Beşiktaşlı bile var.Oradan bile anlaşılır.

İçtenlikle forum için emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Oğuz Serdar çoğunuzda Takoz İrfan izlenimi bırakmış :asd:

İmzasında bir konu vardı: "Galatasaray'ın kurtuluş yolu Deco-Edmilson-Van Gaal" diye.

En son foruma uğradığında Keita'yı almıştık. "Bu Keita Barca'daki Keita değil" diye bir başlık açmıştı. Millet salak ya :)

Şaka maka özledim ben Oğuz'u ve ikiz kardeşi Serhat Türkel'i :asd:

Oğuz Serdar'a sallasak da kalitesiz tipleri uzaklaştırma konusunda da takdir edilecek bir yeteneği vardı. Kendisinden nefret etmezdim açıkça söyleyeyim ama Barça hastalığına deli olurdum. Hala acetobalsamico'da yorumlarını görebilirsiniz eski postlarda merak ediyorsanız.

Mesela:

Aceto Balsamico: Ben Luis Figo

Yorumlarda görebilirsiniz kendisini ve tarzını. Gerçi burada bayağı yumuşak da.

Lan Akif ne özenti adamsın :D:D .Phoenixle ağlatırmış.Peh.Hala bilgisayarımda var olum nba 2008 gel kapışalım her türlü :D:D

şaka bi yana yazına baktımda ben ana hatlar üzerinde durmuştum.Gerçekten unuttuğum çok isim varmış bunu farkettim.Msn sohbetlerinde bende vardım beni niye yazmadın ha ? :D Kansu 'yu , Atilla Abiyi , Anıl'ı , İnan'ı Şebnemi , Doğancan'ı Alaaddin'i , Emre'yi , Batuhan'ı (Bir çoğu facebook ve msn eklediğim kişiler oysaki ) nasıl unuttum ben hayret ettim.İsimlere değil genele bakmaya çalıştığımdan olsa gerek. Ağlama duvarına dönmesin konu çok duygusala bağlamayın :)

edit:Bi duygusal kelimesi için kaç kere edit edicem ben :/

Forum gerçekten çok güzel. Aile tadında bir yer.Çok güzel insanlar,değişik karakterler var.Zamanımın bir çoğunu burada geçiriyorum.

Hepsine katılmasamda her türlü bakış açılarından güzel mesajlar var. 2 yıl önce sadece transfer haberlerine öyle arada bir bakmak için üye olmustum.Ama kopamıyorum siteden :)

Hele nevizade süper bir olusum gercekten :) çok güzel muhabbetler dönüyor. Hepsine katılmasamda okurken keyif alıyorum. Bir de bu site sayesinde türkçeyi daha düzgün kullanmaya özen göstermeye başlamıstım. İlk geldiğimde ''npysn'' tarzında yazıyordum ama artık alışkanlık haline geldi,iyi de oldu.

Bir keresinde kuzenim yüzünden banlanmıstım,üzüldüm. Hemen ticket açtım. Benim bir hatamın olmadıgını falan kanıtlamaya calıstım.

Son olarak forumu ve üyelerini çok seviyorum. :tiphat: :ayatollah:

Mükemmel bi yazı olmuş. Oğuz Serdar'ın yediği bk yüzünden forumu eski haline getirmek için çok çabalamıştık. Forumunda eski sıcaklığı, ortamı pek görmediğim için çok fazla yazmıyorum artık. Okumakla yetiniyorum sadece. Milagros Dicarlo Aysel abla olması lazım. Cukka cukka cuppa cuppa imzalı kişide Murat'tı sanırım ama soyadını unuttum. Hakan Abinin ölümü beni çok sarsmıştım tekrar okuyunca çok duygulandım. Nur içinde yatsın koca kalpli adam. Bu güzel yazı için teşekkürler Özgün.

Yazdık ya oğlum "cukka cukka cuppa cuppa" Murat Çakır. :D Adam acayip komik bir tipti. Hala görüşürüm ben Facebook'ta.

Üst Alt