Bir Zamanlar GSCimbom - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Zamanlar GSCimbom

Cevap: Eski Bir Üyemizden GSCimbom Yazısı | Özgün Özdal

Çok güzel yazmışsın, eline sağlık Özgün. Meğersem geçmişte sancılı günleri olmuş. Bü günlere bu denli büyüyerek gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi borç bilirim.

Bende bir seneyi devirdim forumda. Her gün girip, zaman geçirmekten büyük keyif aldığım bir yer burası (fazla aktif olmasamda). Keşke daha önce farkına varabilseydim.

Bundan sonrasına içinse endişe taşımıyorum. Çok çalışkan, bilgili ve değerli arkadaşlar var. Sürekli gelişim kaydederek büyüyeceğine inancım tam.

Bu forumu seviyorum. :)

Bide su avatar ve tag cezası olmasaydı :asd:

Güzel yazı. Keşke forumu bırakmasaydı dedim..

3-5 sene sonra Berat'da böyle bi yazı yazar :D

Ben üye olduğumda Atilla vardı, Aysel vardı(sonra geldi gitti yine sanırım). Hatta sırf Atilla gibi yazılar yazan bir adam olduğu için üye olmuştum :)

Cafe başlığında mekan resimleri koyardık, sonra millet gelir tahmin ederdi falan(yok artık sanırsam).Bana sanki o dönemin cafesi daha iyiydi gibi geliyor.Şu anda 2-3 istisna dışında çok fazla bana çocuksu gelmeye başladı.Yada ben büyüdüm bilemiyorum.Buraya üye olduğumda lise yeni bitmişti, şimdi üni bitti la.

Rijkaard vardı,Elano vardı,Serhat vardı...

ahahaha, çok iyiydi lan zamanında. forumdan çıktığım zaman üzüldüğüm, muhabbetleri kaçıracağım diye kafaya taktığım zamanlar oluyordu. :)

aysel aydın vardı noldu ona gecen seneye kadar vardı. azerbaycanda yaşıyordu. türkiyeye baglantısınımı kestiler naptılar. ilginc biriydi.:D

vay anasını lan, akif'in koyduğu arşive baktım da o zamanki temayı falan görünce bi tuhaf oldum. peh yahu, insan ister istemez bi hisleniyor lan.

Üst Alt