Bir Zamanlar GSCimbom - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Zamanlar GSCimbom

Cevap: Eski Bir Üyemizden GSCimbom Yazısı | Özgün Özdal

akif, o arşivi az daha deşebilirsin bence. daha güzel şeyler çıkar. mesela bi baros'un geldiği gece baros-zigic tartışması vardı, herkes zigic'i istiyordu o gece. onu bulman süper olabilir.:D

vay anasını lan, akif'in koyduğu arşive baktım da o zamanki temayı falan görünce bi tuhaf oldum. peh yahu, insan ister istemez bi hisleniyor lan.

O temayı tekrar kullanılabilir duruma getirmek mümkün mü acaba?

akif, o arşivi az daha deşebilirsin bence. daha güzel şeyler çıkar. mesela bi baros'un geldiği gece baros-zigic tartışması vardı, herkes zigic'i istiyordu o gece. onu bulman süper olabilir.:D

Transfer tarihine bakayım. Hemen halledilir o.

yok, o forumla alakalı değil, değiştiğinde söylenmişti, vb'nin yaptığı bir olay.

oğuz serdar'ı merak edenler girip okusun şu linkleri, yeterince nefret ederler.

Oğuz Serdar From 2008:

Hatta takımını da kuralım. Hadi Lincoln de gitmesin sizi mi kıralım.

------------Aykut------------

Uğur---Servet--Emre---Volkan

------M. Topal--Linderoth----

--Lincoln----Deco----Kewell--

---------Ümit Karan----------

Ön elemede şanssızlık yaşamazsak, bu takım CL'de en az çeyrek final oynar.. UEFA Kupası'na düşersek de, Fenerliler bizi finalde izler.

Garip oldum lan :eek:

Oğuz Serdar From 2008:

Hatta takımını da kuralım. Hadi Lincoln de gitmesin sizi mi kıralım.

------------Aykut------------

Uğur---Servet--Emre---Volkan

------M. Topal--Linderoth----

--Lincoln----Deco----Kewell--

---------Ümit Karan----------

Ön elemede şanssızlık yaşamazsak, bu takım CL'de en az çeyrek final oynar.. UEFA Kupası'na düşersek de, Fenerliler bizi finalde izler.

Garip oldum lan :eek:

Lincoln sağ açık yalnız. :asd:

Oradaki eleman bu blogun ismi çok hoşuma gidiyor diyordu.

abi birden inanılmaz arttı blog sayısı,hevesim kaçmıştı.mustafa abi de aynı şeyi söylemişti bana görüştüğümüzde (gürpınar),niye bıraktın övmüştü de baya,ne bileyim.zamanında iyidik de sonra biz de boka sarmaya başlamıştık,işin o kısmı da var[bence]

olm şaka maka oralara çıktıysak baya takip edilmişiz zamanında yav,şaka gibi geliyo şimdi. :D

abi birden inanılmaz arttı blog sayısı,hevesim kaçmıştı.mustafa abi de aynı şeyi söylemişti bana görüştüğümüzde (gürpınar),niye bıraktın övmüştü de baya,ne bileyim.zamanında iyidik de sonra biz de boka sarmaya başlamıştık,işin o kısmı da var[bence]

...

Bilmiyorum belki bu yeni temada çok vakit geçirmemiş olmamın bunda etkis varmı ama bana eski tema çok daha güzeldi gibime geliyo.

Bu yeni tema zaten bana yeniden gözlük taktırmıştır, ta en başından beri diyorum. Bu kadar göz yorması çok kötü.

Onur Sayın abimiz nerelerde ya hiç girmiyor artık kaçırdığım bir problem mi oldu acaba ?

Üst Alt