Bir Zamanlar GSCimbom - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Zamanlar GSCimbom

Cevap: Eski Bir Üyemizden GSCimbom Yazısı | Özgün Özdal

Eski havasi yok forumun artik, En eski üyelerden biri olarak söylüyorum bunu.

Mustafa'cım Allah analı babalı büyütsün inşallah sağ salim gelir aramıza yavrucak :)

Bunun dışında ben de diyorum ulan Özgün kim :) Adam baya bi eskilerdenmiş :)

Güzel duygular bunlar. Ben de yaklaşık 1,5 senedir buradayım. Her gün geldim, yazdım, okudum.

Hiç pişman değilim.

Benim üyeliğim de 3 seneye yaklaşıyor. İlk 1-1,5 sene harika ortam vardı. Ama son 1 senedir olanlara anlam veremiyorum. Çok güzel bir forum, muhtemelen iyi niyetli yöneticiler var ama birşeylerde ipin ucu kaçıyor. Belki ben de kaçırıyorum, kendimi ayırmadan söylüyorum. Ama neyse bu sıkıntı forumun tadını kaçırdı bence.

Eski havasi yok forumun artik, En eski üyelerden biri olarak söylüyorum bunu.

2 sene foruma girmeyipte forumun eski havası yok demek nasıl oluyor tekdash:b5: Forumu eskiden bende takip ediyordum sen o zamanki arkadaşlarını özlemiş olabilirsin tabi ki(ki şimdi onlardan yüzlerce kat kral adamlar mevcut:ka21:) ama eskisinden çok çok iyi şu anda.

Yazı çok güzel olmuş Özgün. Umarım bu aile yıllar boyu birbirinden kopmadan aynı samimiyetle hayatına devam eder. 1 seneyi aşkın bir süredir burdayım. Diğer sosyal paylaşım sitelerindeki hesabımı kapatmış olmama rağmen buradan ayrılamıyorum. Galatasaray ve GSC çok ama çok yakınımdalar.

2 sene foruma girmeyipte forumun eski havası yok demek nasıl oluyor tekdash:b5: Forumu eskiden bende takip ediyordum sen o zamanki arkadaşlarını özlemiş olabilirsin tabi ki(ki şimdi onlardan yüzlerce kat kral adamlar mevcut:ka21:) ama eskisinden çok çok iyi şu anda.

Arada sirada bir giriyorum, öylesine bakmaya ama eskisi gibi degil artik :D

forumun geçmişiyle ilgili birşeyler öğrenmek güzeldi.. arkadaşa ulaşalım yeniden dönsün foruma mümkünmüdür????

Ben de 2008'i hatırlıyorum, Oğuz Serdar,Meriç(Hayko Cepkin avatarı), Tamer İpekgül(Barış Akarsu avatarı) vardı Dgs'ye girecekti. Neden gittiler bilmiyorum. Atilla Çelik Türkçe'i en güzel kullanan kişi seçilmişti onu hatırlıyorum. Akif, Raşit Ünver,Aybars Hakan, Yusuf Tekgül'ü hatırlıyorum. Sanırım Murat Durgun moderatördü ve biraz Oğuz Serdar gibiydi tavırları :D Yani yönetimle forum sakinleri arasında savaş var gibiydi. Sonra yeni kayıt yapın denildi, kaydı yeniledik. Çok aktif değildim, ama hep izledim arada katıldım sohbetlere. Unutamadığım şeylerden biri de Emir reyizin, Lincoln is God, başka bir zamanda ise Hetfield is God yazıları..

Yeni görüyorum daha bu yazıyı.Özgün güzel yazmış.Şaka maka forumla büyüdük.Eski dönemleri filan çok net hatırlarım.Saçmasapan bir muhabbetten halısaha organizasyonu yapma fikri çıkarmıştık.İlgi çekmeyince Mustafa Abi kimse gelmezse bana şut çekersiniz filan demişti sahayı ayarlayıp.Toparlanmıştık bir şekilde.O gün benim için bir milattır misal.O günden sonra kardeş diyebileceğim abi diyebileceğim çok insanla tanıştım,dostluğum ve arkadaşlığım sürmekte çoğu ile.O yüzden bu forumun yeri bende ayrı.

Yazı çok güzel olmuş..

Eski üyelerin bu foruma neler kattığı ortada.. Geçmişi olmayanın geleceği de olmaz..

Ben üye olalı 1.5 yıl oldu GSC'den oldukça memnunum.

Seviye zaman zaman bazen düşse de forumun genel seviyesi çok çok iyi durumda..

Bir antu ya bakaraktan seviye NİRVANA'da ..

12 numara ve fenerlist gibi birileri tarafından GÜDÜMLÜ hale getirilmemiş..

Bizim diğer taraftar forumlarımıza göre daha demokratik..

2009'un yaz dönemi, damacanalar, 459. sayfalar ayrı ayrı incelenmeli bence. Çok güzel günlerdi :sad007:

Yazıyı okudum muhteşem olmuş. Ben daha yeniyim meşhur kadıköy hatırasından kısa bi süre sonra nette dolaşırken karşıma çıkmıştı forum üye olmuştum iyiki de olmuşum. Severim forum havalarını daha önce gstvnet diye bi yer vardı orda takılırdım hep sonra kapattılar. Burda ister istemez yazın özellikle transfer döneminde çok tartıştığımız kişiler olmuştu kimin kalbini kırdıysam özür dilerim.. :yenieek:

Jenerasyon hızla değişiyor. 3 ay ara verince Zıt Tamkarşıt 'ı bile kimse hatırlamıyor. :)

Haftaya kırmızı koltuğa gelecegim, bolca yad ederiz eskiyi ve eski günleri. Siteyi nerelerden aldık, kimleri kaybettik, hepsini konuşuruz.

Abi dört ay önce demişsin ama gelmedin hala sanırım, geldiysen ben mi kaçırdım?

Bide bilmem ne tevezos vardı..Kaan mıydı Okan mıydı neydi.. Adam resmen küfür konusunda yüksek lisans yapmıştı , ne sövmüştü yahu :D

Atilla Çelik, Meriç Babacan, Tamer İpekgül gibi arkadaşlar neden gittiler bilen var mı?

Üst Alt