Bir Zamanlar GSCimbom - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Zamanlar GSCimbom

Cevap: Eski Bir Üyemizden GSCimbom Yazısı | Özgün Özdal

Forum sahibinin ve görevlilerin '' duruşu, hoşgörüşü, tatlı dilli olması ve bilgili görevli olması çok önemli.

ismi lazım değil , GS lilerin takıldığı bir foruma takılırdım senelerce o dönemler 1000.1500 hatta 2000 kişi online olurdu. 700 kişinin altına düşmezdi online üye sayısı.

Sonradan admin olarak ve mod olarak çoluk çocukları koydular göreve. forumu düzenli tutacaz diye her yalnış yere atılan mesaj siliniyor o kişi MYC alıyordu. Modların bazıları ile özeldende görüşürdük. defalarca uyardım bu kadar kuralcı olmayın üyeleri kaybedersiniz diye ama '' abi görevimiz bu isteyen çeker gider'' demişti. bunu neden demişti ? çünkü forumun üye sayısına güveniyorlardı , cünkü foruma nezaman girsen en aşağa 700 ile 1000 kişi vardı bazen 2000 lere çıkardı. bu forumun kuralcı tavrı birçok üyeyü forumdan soğuttuğu gibi benide soğuttu. foruma hoşcakalın diye bir başlık açıp içimi döküp helalleşmiştim arkadaşlarımdan ve o siteden ayrılmıştım. benim ayrıldığımda site artık 1000 kişi değil 300-500 lere inmişti. şimdi o site halen duruyor , site sahibi siteyi kaç kere kapatmak istediğini duydum ama bunu yapmak için gönlü el vermiyor, çünkü orada halen benimde odönemki can kardeşlerim bulunuyor. o dönemler ortalama saate 1000 kişi vardı o forumda şuan sitelerine sadık kalan 15 üye var.

demek istediğim Modlar olsun , site sahibi olsun, Adminler olsun. katı kuralcı olmamaları gerekiyor. hoşgörülü olmaları gerekiyor. forumda 1-2 kendini bilmez görevli insanlar forumun kaderini değiştirebiliyor. şuan için bu forumdan memnunum herhangi bir tehlike görmüyorum. Görevliler görevini laiki ile yerine getiriyorlar. Portal takır takır işliyor.

arkadaşada yazısı için tşkler , kendisini tanımam etmem ama inşallah tekrar aramıza döner

GSCimbom Ailesi olabilmek adına gayrısız herkesin emeği büyük.İlk günlerde lise okuyan Üni okuyor veya iş hayatına atıldı.Askerlik çağındakiler,askerliğini bitirdi.Bekarlar evlendi,evliler çoluk çocuğa karıştı.

Hatta ve hatta burda tanışıp evlenip nefret ettiği ülkeye gitti evlendi ve çocuk bekleyenler var.(Kim acaba ?)

Burası GSCimbom Ailesi her bir üyemizde bizim içimizden kardeşimiz veya Abimizdir.Bu olgu,düşünce var olduğu sürece daha çok seneler beraber olucaz inşAllah.

Özgün yazın için çok teşekkür ederiz ve Akif devamında paylaştığın yazın için sanada teşekkür ederiz.

GSCimbom Ailesi olabilmek adına gayrısız herkesin emeği büyük.İlk günlerde lise okuyan Üni okuyor veya iş hayatına atıldı.Askerlik çağındakiler,askerliğini bitirdi.Bekarlar evlendi,evliler çoluk çocuğa karıştı.

Hatta ve hatta burda tanışıp evlenip nefret ettiği ülkeye gitti evlendi ve çocuk bekleyenler var.(Kim acaba ?)

gözün aydin Mustafa abi, Allah bağışlasin.

Yanılmıyorsam :D

Forum sahibinin ve görevlilerin '' duruşu, hoşgörüşü, tatlı dilli olması ve bilgili görevli olması çok önemli.

ismi lazım değil , GS lilerin takıldığı bir foruma takılırdım senelerce o dönemler 1000.1500 hatta 2000 kişi online olurdu. 700 kişinin altına düşmezdi online üye sayısı.

Sonradan admin olarak ve mod olarak çoluk çocukları koydular göreve. forumu düzenli tutacaz diye her yalnış yere atılan mesaj siliniyor o kişi MYC alıyordu. Modların bazıları ile özeldende görüşürdük. defalarca uyardım bu kadar kuralcı olmayın üyeleri kaybedersiniz diye ama '' abi görevimiz bu isteyen çeker gider'' demişti. bunu neden demişti ? çünkü forumun üye sayısına güveniyorlardı , cünkü foruma nezaman girsen en aşağa 700 ile 1000 kişi vardı bazen 2000 lere çıkardı. bu forumun kuralcı tavrı birçok üyeyü forumdan soğuttuğu gibi benide soğuttu. foruma hoşcakalın diye bir başlık açıp içimi döküp helalleşmiştim arkadaşlarımdan ve o siteden ayrılmıştım. benim ayrıldığımda site artık 1000 kişi değil 300-500 lere inmişti. şimdi o site halen duruyor , site sahibi siteyi kaç kere kapatmak istediğini duydum ama bunu yapmak için gönlü el vermiyor, çünkü orada halen benimde odönemki can kardeşlerim bulunuyor. o dönemler ortalama saate 1000 kişi vardı o forumda şuan sitelerine sadık kalan 15 üye var.

demek istediğim Modlar olsun , site sahibi olsun, Adminler olsun. katı kuralcı olmamaları gerekiyor. hoşgörülü olmaları gerekiyor. forumda 1-2 kendini bilmez görevli insanlar forumun kaderini değiştirebiliyor. şuan için bu forumdan memnunum herhangi bir tehlike görmüyorum. Görevliler görevini laiki ile yerine getiriyorlar. Portal takır takır işliyor.

arkadaşada yazısı için tşkler , kendisini tanımam etmem ama inşallah tekrar aramıza döner

Üzülerek belirtmek isterim ki, 2008 yılındaki forumla şu an arasında çok büyük farklar olduğuna inanıyorum, maalesef bazı şeylerin geriye gittiğini düşünüyorum.

Aslında sadece takipçi olmak istiyorum, konulara müdahil olmadan, ama bazen yazmam gerektiğini düşündüğüm şeyleri ekleyerek köşeme çekiliyorum.

Devlet içinde devlet ne kadar zararlıysa, forum içinde forum da bir o kadar zararlı, ilk dönemdeki moderatörlerin bu işi daha hakkaniyetle yaptığına inanıyorum, şimdiyse daha ziyade "ahbap çavuş" ilişkisi içerisinde yürüyor bazı şeyler.

Ben üye olduğumda Atilla vardı, Aysel vardı(sonra geldi gitti yine sanırım). Hatta sırf Atilla gibi yazılar yazan bir adam olduğu için üye olmuştum :)

Cafe başlığında mekan resimleri koyardık, sonra millet gelir tahmin ederdi falan(yok artık sanırsam).Bana sanki o dönemin cafesi daha iyiydi gibi geliyor.Şu anda 2-3 istisna dışında çok fazla bana çocuksu gelmeye başladı.Yada ben büyüdüm bilemiyorum.Buraya üye olduğumda lise yeni bitmişti, şimdi üni bitti la.

Rijkaard vardı,Elano vardı,Serhat vardı...

Burası Neresi başlığı idi...

Forum'a uyarlamıştım ben onu...

Hakket gece sabahlara kadar mekan arardık...

İsveç'te bir göl sorduydumda...

Ahmet ve Arzu Google Earth bile yüklemişlerdi...:asd:

8 saatte bulamamışlardı...:D

Hayırlı olsun Mustafa abi, Allah uzun ömür versin. Bir aslan daha geliyor dünyaya. :ayatollah:

Vay yeğenimiz geliyor...:ka21:

ALLAH analı babalı büyütsün Mustafa Ağabeyim...:)

Çok sevindim...

Darısı Başıma...

5 çocuk istiyorum bakalım...:ask:

Vay yeğenimiz geliyor...:ka21:

ALLAH analı babalı büyütsün Mustafa Ağabeyim...:)

Çok sevindim...

Darısı Başıma...

5 çocuk istiyorum bakalım...:ask:

Amin Allah razı olsun Alemdar,Amin :)

İnşAllahhhhh :)

Ama isim konusunda bir sıkıntımız var az sonra 3 isim için konuyu anketli olarak açıcam orada bir görüş belirtirseniz sevinirim :) Hemde konuyu burda fazla dağıtmamış oluruz :)

Bende 2009da üye olmustum ama nedense 2010da bi soğukluk hissedim bırakmıstım ama o sıcaklık geri gelmis

Bende 2009da üye olmustum ama nedense 2010da bi soğukluk hissedim bırakmıstım ama o sıcaklık geri gelmis

Hemfikirim. 2010 sonu 2011 belli bir dönemde bir gariplik vardı. Şuan eski kalite tekrar yakalandı. Özellikle TP gibi bir alan oluşturulması gibi önemli icraatler var.

Üst Alt