Biri Haldun Üstünel'i Durdursun ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biri Haldun Üstünel'i Durdursun !

Cevap: Biri Haldun Üstünel'i Durdursun !

bkz

----------------------------Sabri Sarioğlu-------------------------------

--Arda-----------Emre Çolak-------------Nonda-------------Caner-------

----------------------------Kewell--------------------------------------

--Keita---------------------Elano---------------------------Giovani------

-------------------Jo----------------Baros-----------------------------

11 ile çıkarız,nasıl ama kaleci bile hucüm yapıyor.

Ben her şeyi beklerim bu teknik heyetten. Yönetim kafasına göre transfer yapmıyor. Teknik heyetin raporuna aynen uyuyorlar. Bu yılki en önemli farklılıklardan biri de bu zaten. Adnan Polat'ın futbolun içinde olduğu bir dönemde ilk kez futbolun teknik tarafına karışmadığını ve olayı tamamen teknik heyete bıraktığını görüyoruz.

Bunlar bir forvet daha alırlarsa hiç şaşırmam. Nonda ve Leo yollandı haberi çıkarsa da şaşırmam. Kewell'a da bir şey olmaz.

Gelecek oyuncu yine bir zamanlar yuksek bonservis bedeli ödenmiş, geçmişi önplana cıkan biri olmaz umarım. Yedek bekleyebilecek, genç ,yetenekli, ekonomik biri olmasını tercih ederdim.

Eger işk secenekge uygun biri gelecekse J.Elmader olmasını diliyorum. Cok yonlu biri, merkez santrfordan tutun da sag-sol acık, forvet arkası oynatabilirsin.

ya biz forvet alacaksal AL de oynayacak biz bu joyu niye aldık arkadaş adam bonservisli yada opsiyonlu olsa hadi fırsattı kaçırmak istemedik diyicem ama öyle de değil valla dos santos süperde bu jo işi iyi olmadı

Galatasaray transfer tarihini Haldundan Önce ve Haldundan Sonra diye ayırmak lazım sanırım bu adam gerçekten çok zeki

bu arada bu son forvet haberiyle ilgili yorumum yok çünkü öyle bir transfer olmayacak(kaynak:beynimdeki tahmin mekanizması)

Ekşi'den Haldun Üstünel manzaraları :D

football manager 2010 için hile kodu. search kısmına cheat haldun ustunel yazınca istediğin oyuncuyu alabiliyormuşsun

ön libero transfer edebilme kabiliyetini merak ettiğim kişi.

aziz yıldırım ingilterede bu adamı gören bütün fenerbahçelilere vur emri vermiş.

demirören ise suikastçilere milyon dolarları yedirmiş, ama tutabildiği en iyi suikastçi bile 10 numara miyop olduğu için şimdilik birşey gelmiyor elden.

yabancı oyuncu sınırlamasının kaldırılması durumunda yapabilecekleri rüyalarıma girmekte kabuslar görmekteyim bir fenerbahçeli olarak. kaldırılmasın sınırlama 3 olsun hatta yabancı olmasın ligimizde başka türlü durduramayız bu adamı.

bu şahıs yüzünden sevgilimle her daim gittiğimiz mekanlara tedirgin olarak gidiyorum.bi kaç kez karşılaştığımız mekanlara ise gitmeme kararı aldım.

adam her beğendiğini alıyo hamazanallah olan bizim ilişkiye olacak

Artık alınacak bir forvet daha bu takımın kimyasını bozar. Nonda'da gitse, Kewell'da gitse hücumda eksiğimiz yok. En kötü 4-6-0 oynarız. Keita, Santos, Arda, Caner forvette dönüşümlü oynarlar. Atletico'nun ağır defansının başı döner. Tek eksik mevkimiz bir orta saha, o da sanırım sezon sonu Hamit veya o kalitede bir isimle dolacak. Eh kadı kızında da o kadar eksik olur diyip artık keyifle yaslanıp arkamıza takımımızı seyrediyoruz. :)

Korkuyorum artık Uefa'da şöyle bir manşet görürüz diye:

Enough Haldun!Enough!

ya da

Take it easy man!

Üst Alt