Biri Haldun Üstünel'i Durdursun ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biri Haldun Üstünel'i Durdursun !

Cevap: Biri Haldun Üstünel'i Durdursun !

Galatasaray alt yapısı çıkışlı bir oyuncu sanırım, yanılıyor muyum?

yanılıyorsun dostum,jem bildiğm kadarıyla ingilterede doğdu orada büyüdü,bide forvet değil,orta saha oyuncusu...bi de sanırım wiki de okumuşstum galatasaray ona 14 yaşındayken teklif vermiş ama türkçemizi bilmediği için kabul etmemişsti...

ustsanto.jpg

Son yurt dışı seferine çıktığında yıl 2009, tarih 28 Aralık'tı. Dönüşü 28 Ocak 2010'da, Giovani Dos Santos'la oldu. Kargo paketleme servisinden diğer gönderileri ise Lucas Neill ve Jo Alves'ti. 30 günde 3 yıldız. 10 günde ortalama 1 yıldız. Maliyet; 800 bin Euro artı yıllık ücret ve 5 aylık maaşlar... Yorgunluğa değdi mi peki? Polat Renaissance Otel lobisinden bu kare, cevap için yeterli sanırım.

tek ihtimali olan insanlarin hikayesi: 30 Günün Yorgunluğu ve Mutluluk

Transfer politikasındaki bu başarının sadece Haldun Üstünel'e yakıştırılması

bence takıma zarar verecektir.

Yanlış yapılıyor.

Bence birisi bu yanlışı durdursun.

yanılıyorsun dostum,jem bildiğm kadarıyla ingilterede doğdu orada büyüdü,bide forvet değil,orta saha oyuncusu...bi de sanırım wiki de okumuşstum galatasaray ona 14 yaşındayken teklif vermiş ama türkçemizi bilmediği için kabul etmemişsti...

Orta saha oyuncusu olduğunu biliyorum. :)

Haklısın Galatasaray alt yapısında değilmiş ancak 14 yaşında Türkiye'ye getirilerek denenmiş, beğenilmiş ve sözleşme imzalanmış. Daha sonra Jem İngiltere'yi özleyince reading alt yapısına geri dönmüş.

Ayhan-Barış-Topal-Sarp bu dortlu içinde ne yazık ki a sınıf diyebilecemiz oyuncu bulunmuyor. Sarp dısında formda olan da yok. M.Topal'ın iyi bir teklif gelmesi halinde yurt dısına satısı olabilir. Ayhan'ın yaşı ve Barış'ın yetersizligi nedeniyle ayrılmalarına sıcak bakardım.

Jem Karacan, alan kapatan on liberodan cok, Ayhan ve Barış gibi daha serbest oynayan bir oyuncu. Potansiyel olarak Ayhan ve Barış'tan daha iyi, en azından daha oyun bilgisi ve zekası bakımından ustun olacagını sanıyorum. Yine Ayhan-Barış'la benzer stilde olan M.Ceylan'ı da bu listeye eklemek gerekir. Hamit, Nuri gibi a sınıf oyuncular gelmek istemiyor, olmuyorsa; Ayhan-Barış / Jem - Murat degişikliği de yine pozitif olabilir diye dusunuyorum.

Ben yabancı transfere doydum artık, yaz döneminde en fazla 1 tane yabancı alınabilir. misal bir ortasaha olabilir, Jo gidince geriye 1 kişilik yer kalmış olacak zaten. Diğer yabancılarımızla muhtemelen devam edebiliriz, belki Franco gönderilebilir.

Baros

Keita

Elano

Neill

Dos Santos

Harry Kewell

bu 6 kişi aynen devam eder,

Artık Türk oyunculara yönelmesini temenni ediyorum Sayın Üstünel in

Ben yabancı transfere doydum artık, yaz döneminde en fazla 1 tane yabancı alınabilir. misal bir ortasaha olabilir, Jo gidince geriye 1 kişilik yer kalmış olacak zaten. Diğer yabancılarımızla muhtemelen devam edebiliriz, belki Franco gönderilebilir.

Baros

Keita

Elano

Neill

Dos Santos

Harry Kewell

bu 6 kişi aynen devam eder,

Artık Türk oyunculara yönelmesini temenni ediyorum Sayın Üstünel in

Eğer Caner ve Kewell takımda kalacaksa Gio'nun kalmasına çok da gerek kalmaz. Jo ve Gio gider bir orta saha ve +2'ye bir yedek forvet alınır.

Eğer Caner ve Kewell takımda kalacaksa Gio'nun kalmasına çok da gerek kalmaz. Jo ve Gio gider bir orta saha ve +2'ye bir yedek forvet alınır.

Ben Gio nun sene sonunda gidici olarak geldiğini sanmıyorum. Rijkaard ın kesin bir planı var onun hakkında. En az seneye de bizde diye tahmin ediyorum. Jo kısa vaadede gerekli bir oyuncuydu, ama Gio kısa vade için alınmış bir oyuncu değil kiralık olsa bile. Çok kötü performans göstermediği sürece bonservisini alırız. Hatta yüksek ihtimal Kewell gitmek isteyecek(tamamen tahmin)

Ben kafamdan sözleşmesini uzattım Gio nun

Üst Alt