Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bizim oğlan kıza açılamıyor, yardım !

Cevap: Oğlum için çok önemli arkadaşlar lütfen bakar mısınız?

Lan bu sürpriz yumurta ile evlilik teklifide yapılabilir.Sistem aynı yumurtayı ortadan böl,oyuncağı çıkar 'Benimle Evlenirmisin' gibisinden bir not ve tek taşı koy kutuya.Kapat yumurtayı ve ver hatuna.Olamaz mı olabilir:D

Teori baştan pert aga. Bir bayan bir erkeğin önünde, malum günü değilse çikolata yemez. Malum günüyse o psikolojiyle cevabı ters olabilir, o risk alınmaz :D

O zaman hiç açılma falan yok direk sınav için beraber çalışalım ayağına girişsin. Beraber vakit geçirmeye başlasalar yeter. Zaten yeterince etkileyebilirse yelkenler suya iner. Ama direkt açılırsa büyük ihtimalle sonsuza kadar şansını kaybeder. O riski almasın bence o kadar sevdiğini veya hoşlandığını düşünüyorsa her ne kadar meşakkatli olacak olsa da arkadaş olarak başlayıp belli bir grup içerisinde veya başbaşa farklı amaçlarla vakit geçirmek için gereken ortamı hazırlaması lazım. Oluru varsa daha kolay olur bu şekilde.

Kalınlaştırdığım yere katılıyorum,test ettim onayladım :)

O zaman hiç açılma falan yok direk sınav için beraber çalışalım ayağına girişsin. Beraber vakit geçirmeye başlasalar yeter. Zaten yeterince etkileyebilirse yelkenler suya iner. Ama direkt açılırsa büyük ihtimalle sonsuza kadar şansını kaybeder. O riski almasın bence o kadar sevdiğini veya hoşlandığını düşünüyorsa her ne kadar meşakkatli olacak olsa da arkadaş olarak başlayıp belli bir grup içerisinde veya başbaşa farklı amaçlarla vakit geçirmek için gereken ortamı hazırlaması lazım. Oluru varsa daha kolay olur bu şekilde.

Şimdiki kızlar zor cidden zor. Ben askerdeyken hanıma "hasretinden prangalar eskittim" kitabı yollamıştım. Sonra bişeyler oldu evlenmiştik :)

ilişkiler hakkında amma çok şey biliyormuş bu sitedeki erkekler hepiniz mi yalan ruzgarı fanısınız lang

Teori baştan pert aga. Bir bayan bir erkeğin önünde, malum günü değilse çikolata yemez. Malum günüyse o psikolojiyle cevabı ters olabilir, o risk alınmaz :D

Çikolata,tek taş ve kuaför.

Kadınların hayır diyemeyeceği 3 (üç) şey.Kuaför'ü getiremeyecene göre bir evlilik teklifinde en iyi ikili çikolata-tek taş ikilisi.Sezonu gol kralı olarak kapatır bu ikili ;)

Ben en son kız bana çıkma teklifi ettiğinde öpeyim mi ? demiştim.Lafı nasıl çevireceğimi bilemedim.Benim vereceğim fikir beş para etmez.

Üst Alt