Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler

Cevap: Bjk Tv Yorumcusundan Eboue Hakkında Irkçı Söylemler

Salak serhat bjk tv de öyle denildiği ne malum diyor

Az önce Telegole Alen Markaryan bağlandı ve " Eboue taraftarı kışkırttı üzerine sadece birkaç birşey atıldı abartmayalm " daha sonrasında Oğuz Altay bağlandı "Alen Markaryana aynen katılıyorum " dedi.

Bu dogrumu

cari.jpg

vay arkadaş bu adam nasıl bu kadar rahat tvde bunları söyleyebiliyor gereği neyse yapılmalı o adamı beşiktaş yönetimi orada tutmaya devam ederse onlara da yazıklar olsun

Neyi sahiplenyor yahu?

Biz tvden duyduk maymun eboue diye bağırdıklarını o bjk taraftarı taraftarı yapmadı,alen doğru söylüyor hedö hödöö birbirlerini kolluyorlar orda.Çok fena sövdüm kendisine.

Millet canli yayinda Galatasaray´i ama nasil zktik diyorlar,Eboue´ye maymun diyorlar.Biz burda Fene.v yazinya MYC aliyoruz.

#seninsansanbendemaymunum #burhanakdagozurdilesin #buadamlarekranacikmasin twittercılar yüklenin

Kaya hala daha dünkü pozisyondan bahsediyor..Sanki Muslera uçmuyacakmış gibi gol demiyor mu bide.

Erman Toroğlu: Eğer Maymun diyorsa asıl maymun onun annesidir teyzesidir :lol:

Bu Eboue bunlara bir patliyacak, bidaha gün yüzü göremiyecekler. Fazla kasinmasinlar.

Erman Toroglu: Bunu diyen varsa, maymun onun sülalesinden geliyordur ablasi teyzesinden falan..

benim diyecegimde su

bizim yonetim boyle tavuk gibi olmaya devam ederse farede oluruz yakinda

Irkci serefsiz. Basin nasil gündeme getirmiyor anlamak mümkün degil. Avrupa ayaga kalkmisti simdi. Insanlik sucu isledi haberi yok cahil köpegin.

Üst Alt