Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti

Müfik koyu

Herkes gayet iyi biliyor. Herkes herşeyin farkındadır emin ol. Benim diyeceklerim bu kadar.

Kaldıki GS forumunda bence haddinden fazla politik baslık acılıyor. Gerek yok. İnsanlar yeri geliyor birbirini kırıyor, kavga ediyor küfürleşiyor. Bana göre bu forumda siyaset olmamalı.

Protesto demokratik bir haktır.

Yani bu öğrencilerin yaptığı, alkış ve sırt dönmek demokratik bir haktır.

Ancak AKP döneminde bunları kısıtlanmış ve cahil kendi tayfalarına protestonun bir terör eylemi olduğu lanse edilmiştir.

Amaçları sorgulamayan, modern köleler.

Müfik koyu

Herkes gayet iyi biliyor. Herkes herşeyin farkındadır emin ol. Benim diyeceklerim bu kadar.

Kaldıki GS forumunda bence haddinden fazla politik baslık acılıyor. Gerek yok. İnsanlar yeri geliyor birbirini kırıyor, kavga ediyor küfürleşiyor. Bana göre bu forumda siyaset olmamalı.
E yani apolitik olalim demi? Siyasetde herzaman tartisma olur, kirmamak sizin elinizde olan bisey benim her zaman ki sozum : Daha az anlayasabilcegen insanla daha sakin ve tatli konusacaksin

PLK-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Karisirim kardrsim karisirim.

Muhafazakar kesim bu ulkenin buyuk bolumunu olusturuyor. Insanlar bu ahlaksizliklar ve yoldan cikartilan cocuklar yuzunden cocugunu universiteye gondermek bile istemiyorlar. "Okursa dinsiz olur." diye dusunuyor herkes. Ehh haksiz da sayilmaz. Orasi da benim gozumde hucredir. Orada insanlarin beynini yikayarak turk aile geleneklerinden uzaklastiran herkes benim gozumde zararlidir. Bunlara karsi daha uyanik olmaliyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
de git lan burdan, din diye diye İslam dini diye bişey bırakmadınız. Senin gibi içinde örümcek ağı dahi oluşmayacak beyinsizler yüzünden barış, huzur ve kardeşlik anlamına gelen İslam terör ile anılır oldu, insanlar sizin yüzünüzden güzelim dinimizden git gide soğuyor.

Senin dinsiz dediklerin sen ve senin gibilerden daha namuslu. Kafanı kaldırda bak bakalım cinayet, ırz düşmanlığı ve bunun gibi yüz kızartıcı insanlık suçlarını ülkemizde en çok hangi beyinsizler işliyor. Sokakta milletin karısına kızına bakarsınız, ortalıkta tavuğa atlayamamış horoz gibi dolanırsınız ama sizden dindarı yoktur. Taptığınız adamlar bugüne kadar gördüğüm en büyük soyguncular, bunun yanında daha geçen gün beraber yürüdükleri geri kafalı yobazlar ile birlikte güzelim ülkenin anasını bellediler.

Hadi yiyorsa gelde karış ulan sokakta bana hadi göreyim seni, bak bakalım çıktığın deliğe seni ters sokmuyormuyum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

İnanılmaz taş devri düşünceye sahipsin.
Tek yol islam tek çare islam tek kabul edilebilecek durum islamcılık diyerek zaten hergün canlar ölüyor dünyanın heryerinde. Bumu yani çözüm?
Empati cümleni okuyunca biraz olsun sırıtmak zorunda kaldım. Sen ve senin gibilerin çok empatililik besliyorsunuz ya karşı görüşlere maşallah yani. Ben ayrıca hem batıda yaşıyorum hem dinimi yaşıyorum hem modern devamlı ilerleyen dünyanın keyfini çıkartıyorum ve varya inanılmaz huzurluyum genel hayat yaşamımda. Bir işde sizin gibi tuhaf her boka karışırım kişiler benim huzurumu bozuyor anlık da olsa.

Senin hayat bakışındaki gördüğün ve bulduğun huzur seni sadece bağlar. Başkası senin pençerenden değil başka pencerede huzuru bulur hayata. Sen kendi düşüncende İslam dinimizin huzur verdiğini düşüne bilirsin tabiki ama bırak milletide kendileri huzurunu kendi yaşadaklıları hayat tercübeleri ile bulsun veya da bulamazsın. Senin ve senin gibilerin ne haddinedir ki.
Kuralsiz ve belli geleneklerden uzak, anarsist bir toplum dusuncesinin cazibesine kapilmissin ama farkina varmalidin ki insanlarin birarada yasayacagi toplumda ortak degerlerini korumalari gerekli. Turkiye'de yasiyorsan dusuncelerin hangi olcude olursa olsun huzur kaciracak davranislardan uzak durmak mecburiyetindesin.

Empati daranisla degil dusunceyle olur. Sizin gibi davranislarini satan insanlardan olunursa bu toplum zarar gorur, lekelenir. Turkiyede yasayacaksan Turk gibi yasayacaksin.

bu direniyoruz direneceğiz tarzı mottoyu kimler, hangi gruplar kullanıyor arkadaşlar ?

bu ülkedeki en büyük sorunlarından biride maalesef kaytsız sartsız her akp karsıtını sahiplenen muhalif kesim.

herkesi kendiniz gibi sanmayın. bi araştırın bakalım kimler neciler açtıkları ppankarttaki kişiler kimdir, neye direniyorlarmıs falan filan.
Konu genel tabanda değil özel tabanda konuşulsa haklıydınız ancak buradaki ana gündem rektöre karşı yapılan hareket ve bunun nedenleri.

Her üniversitede PKK sevici tipler var ve bu azınlık, bu üniversite özelinde değil toplum özelinde bir olgu, bu duruma karşılık üniler terör yuvası dersen ve bu doğruysa toplum da terör yuvası dersin ve bu da doğru olur.

İnsanları karalamak bu kadar kolay olmamalı, bugün sen kendin gibi olmayanı dışlarsan yarın karşılığını vermeye çalışırlar ve nefretle güdülen bir yapı oluşur. Sapla samanı ayırmak lazım.

Müfik koyu

Neyi farkina vardigini merak ettim dogrusu

Başarılı çalışma hepsini kutlarım
Adaylar arasında bulunmayan birinin emirle rektör olursa böylede muamele tamm diyelim rektör teröristi
Ozaman adaylar arasından en çok 2. Olanı seç
Niye aday olmayan birini atarsın çok iyi yapmışlar

Ic savasla bunun ne alakasi var. Sacmalamakta da ustunuze yok. Size populer kulturle empoze edilen dusuncelerin esirinde adeta bir beyin hapishanesindesiniz. Empati ve insanlari anlamayi kolaylastirici yollarin hepsinden mahrum kalmissiniz.

Artik gozunuzu acin bu dunyada neler dondugune gercek seytanin nerde olduguna bakin. Huzur sadece 1 yolla mumkun o da suphesiz ki Islam.

Bunu anladiginizda cok gec olmamis olmasi dilegiyle.

Sevgilerimle..

bak bak laflara bak bilmişlik taslıyor ama empati kelimesinin anlamını bilmediği aşikar.

Empati kelimesinin anlamı karşında ki insanın düşüncelerini anlayıp kendini onun yerine koyabilmek onu anlayabilmek, düşüncesine, yaşam tarzına saygı gösterebilmektir, yani senin yaptığının tam tersi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

bak bak laflara bak bilmişlik taslıyor ama empati kelimesinin anlamını bilmediği aşikar.

Empati kelimesinin anlamı karşında ki insanın düşüncelerini anlayıp kendini onun yerine koyabilmek onu anlayabilmek, düşüncesine, yaşam tarzına saygı gösterebilmektir, yani senin yaptığının tam tersi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Okudugunu anlama konusunda kendini gelistirmek icin beynini cevreledigin duvara balyozlarla girismeni oneririm.

Okudugunu anlama konusunda kendini gelistirmek icin beynini cevreledigin duvara balyozlarla girismeni oneririm.

Ulan öküz davranışların empati kelimesinin tam tersi sen hangi kafa ile beyinden okuduğunu anlamaktan bahsediyorsun.

Sen, senin kafandan olmayanları direk dinsiz diye lanse ediyorsun sonra empati ha, ulan buna iki yaşında ki çocuk bile gülmez.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Sorma be kardesim, biri dhkpcli serefsizleri savunur, digeri gider fetoculerle yataga girer...

Ama varya ben bi sey soyliyim, BALIK BASTAN KOKAR...

Universitelerde donen ahlaksizligin haddi hesabi yok. Kim kiminle sevisiyor belli degil, insanlar kizli erkekli kalmayi bile normal karsilar olmus... Gizli kuytu koselerde hep sex donuyor. Universiteler kerhaneye donmus..

InsaAllah daha aydinlik daha mutlu yarinlara senin gibilerle beraber yuruyecegiz... Once klavye monte edicem deyip sonra adres vermeye cekinen korkaklarla degil..

Hadi eyvallah..

Puuuuh senin suratina osurayim renktas

Üst Alt