Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boğaziçi Üniversitesi'nde Öğrenciler Konuşma Yapan Rektörü Protesto Etti

Karisirim kardrsim karisirim.

Muhafazakar kesim bu ulkenin buyuk bolumunu olusturuyor. Insanlar bu ahlaksizliklar ve yoldan cikartilan cocuklar yuzunden cocugunu universiteye gondermek bile istemiyorlar. "Okursa dinsiz olur." diye dusunuyor herkes. Ehh haksiz da sayilmaz. Orasi da benim gozumde hucredir. Orada insanlarin beynini yikayarak turk aile geleneklerinden uzaklastiran herkes benim gozumde zararlidir. Bunlara karsi daha uyanik olmaliyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dinsiz olursa da kendisi bileceği iş o yaşdan sonra. Herşeyi ve herkesi kontroll etmeye bırakmalısınız yoksa sonu er yada geç patlama noktasına gelecektir. Bu ülke sizin istediğiniz gibi öyle islam diktatör devleti olmaz. İç savaş çıkar vallahi. Belkide istediğinizde bu olabilir.

Dinsiz olursa da kendisi bileceği iş o yaşdan sonra. Herşeyi ve herkesi kontroll etmeye bırakmalısınız yoksa sonu er yada geç patlama noktasına gelecektir. Bu ülke sizin istediğiniz gibi öyle islam diktatör devleti olmaz. İç savaş çıkar vallahi. Belkide istediğinizde bu olabilir.
Tmm

Ic savasla bunun ne alakasi var. Sacmalamakta da ustunuze yok. Size populer kulturle empoze edilen dusuncelerin esirinde adeta bir beyin hapishanesindesiniz. Empati ve insanlari anlamayi kolaylastirici yollarin hepsinden mahrum kalmissiniz.

Artik gozunuzu acin bu dunyada neler dondugune gercek seytanin nerde olduguna bakin. Huzur sadece 1 yolla mumkun o da suphesiz ki Islam.

Bunu anladiginizda cok gec olmamis olmasi dilegiyle.

Sevgilerimle..

bu direniyoruz direneceğiz tarzı mottoyu kimler, hangi gruplar kullanıyor arkadaşlar ?

bu ülkedeki en büyük sorunlarından biride maalesef kaytsız sartsız her akp karsıtını sahiplenen muhalif kesim.

herkesi kendiniz gibi sanmayın. bi araştırın bakalım kimler neciler açtıkları ppankarttaki kişiler kimdir, neye direniyorlarmıs falan filan.

Son düzenleme:
bu direniyoruz direneceğiz tarzı mottoyu kimler, hangi gruplar kullanıyor arkadaşlar ?

bu ülkedeki en büyük sorunlarından biride maalesef kaytsız sartsız her akp karsıtını sahiplenen muhalif kesim.

herkesi kendiniz gibi sanmayın. bi araştırın bakalım kimler neciler açtıkları ppankarttaki kişiler kimdir, neye direniyorlarmıs falan filan.
Iste bu da onemli 1 sorun.

Senin gibi bilgili arkadaslar bizi ayfinlatinca daha iyi yerlere gelebiliriz.

Kimler kardesim bunlar, susmak yok artik aciklayalim hadi. Soz sende..

Ic savasla bunun ne alakasi var. Sacmalamakta da ustunuze yok. Size populer kulturle empoze edilen dusuncelerin esirinde adeta bir beyin hapishanesindesiniz. Empati ve insanlari anlamayi kolaylastirici yollarin hepsinden mahrum kalmissiniz.

Artik gozunuzu acin bu dunyada neler dondugune gercek seytanin nerde olduguna bakin. Huzur sadece 1 yolla mumkun o da suphesiz ki Islam.

Bunu anladiginizda cok gec olmamis olmasi dilegiyle.

Sevgilerimle..

İnanılmaz taş devri düşünceye sahipsin.
Tek yol islam tek çare islam tek kabul edilebilecek durum islamcılık diyerek zaten hergün canlar ölüyor dünyanın heryerinde. Bumu yani çözüm?
Empati cümleni okuyunca biraz olsun sırıtmak zorunda kaldım. Sen ve senin gibilerin çok empatililik besliyorsunuz ya karşı görüşlere maşallah yani. Ben ayrıca hem batıda yaşıyorum hem dinimi yaşıyorum hem modern devamlı ilerleyen dünyanın keyfini çıkartıyorum ve varya inanılmaz huzurluyum genel hayat yaşamımda. Bir işde sizin gibi tuhaf her boka karışırım kişiler benim huzurumu bozuyor anlık da olsa.

Senin hayat bakışındaki gördüğün ve bulduğun huzur seni sadece bağlar. Başkası senin pençerenden değil başka pencerede huzuru bulur hayata. Sen kendi düşüncende İslam dinimizin huzur verdiğini düşüne bilirsin tabiki ama bırak milletide kendileri huzurunu kendi yaşadaklıları hayat tercübeleri ile bulsun veya da bulamazsın. Senin ve senin gibilerin ne haddinedir ki.

Üst Alt