# Bogdan Stancu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romanyalı Gazeteci Radu Baicu'ya büyük oranda anlaşmışız.4 milyon euro bonservis teklif etmişiz.Becali 24 saat içinde kararını açıklayacakmış.Forvet 23 yaşında Steau Bükreş'de oynuyor.Twitter
 
Cevap: # Bogdan Stancu4 fazla gibi gözüküyor ama izlediğim maçlarda beğenmiştim bu vatandaşı.Gelecek var. 23 yaşında. Romanya gol kralı an itibari ile.Tüm platformlarda 18 gol atmış ilk yarıda.
 
Cevap: # Bogdan StancuEn azından Traore'ye göre daha fazla topçuya benziyor ama asla 5-6m euro falan etmez, Romanya ligi topçusuna(uluslararası bir topçu sayılmaz, orta sınıf) o kadar para verilmez risk. 3-3.5m euroyu geçmezdim, tutmazsa 1m euroya ancak S.Bukreş'e geri satarsın cunku.'' Çok daha ucuza L.Traore etkisi yapacak bir adam, Baye Djiby Fall. Romanya ligi ne kadar baz alınırsa Norveç ligini de o sınıfa sokarsak, Norveç'te ve Danimarka'da şapkadan tavşan çıkarmış bir forvet. 4.7m euro L.Moskova'ya transfer oluyor tutmuyor ve kiralanıyor, ve şimdi Moskova'ya geri döndü. Satmaya sıcak bakarlar, 1.5-2m euroya alırsın, 85 dogumlu 1.85m boy ve son vuruş iyi.''Baye Djiby Fall - Spielerwechsel, Spielertransfers - transfermarkt.deRomanya ligi oyuncularına 4-5m euro verilmez. Traore, Stancu,Fall, Bony ?? Bu tip düşük lig yıldızlarına müşterisine göre fiyat çekerler, Trabzon gider 2m euroya alır, G.Birliği 1m euroya alır, Bjk 4m euroya alır ama tutmazsa 3 kuruşa zor satarsın. Yani refarnslı topçular gibi 7'ye alıp tumazsa 4-5'e satamazsın. Bu adamlar tutturabildigine satılır ama ikinci el piuyasasında fiyatı oluşmamıştır, 1'e de gider 5 'e de.
 
Cevap: # Bogdan StancuEn azından Traore'ye göre daha fazla topçuya benziyor ama asla 5-6m euro falan etmez, Romanya ligi topçusuna(uluslararası bir topçu sayılmaz, orta sınıf) o kadar para verilmez risk. 3-3.5m euroyu geçmezdim, tutmazsa 1m euroya ancak S.Bukreş'e geri satarsın cunku.'' Çok daha ucuza L.Traore etkisi yapacak bir adam, Baye Djiby Fall. Romanya ligi ne kadar baz alınırsa Norveç ligini de o sınıfa sokarsak, Norveç'te ve Danimarka'da şapkadan tavşan çıkarmış bir forvet. 4.7m euro L.Moskova'ya transfer oluyor tutmuyor ve kiralanıyor, ve şimdi Moskova'ya geri döndü. Satmaya sıcak bakarlar, 1.5-2m euroya alırsın, 85 dogumlu 1.85m boy ve son vuruş iyi.''Baye Djiby Fall - Spielerwechsel, Spielertransfers - transfermarkt.deRomanya ligi oyuncularına 4-5m euro verilmez. Traore, Stancu,Fall, Bony ?? Bu tip düşük lig yıldızlarına müşterisine göre fiyat çekerler, Trabzon gider 2m euroya alır, G.Birliği 1m euroya alır, Bjk 4m euroya alır ama tutmazsa 3 kuruşa zor satarsın. Yani refarnslı topçular gibi 7'ye alıp tumazsa 4-5'e satamazsın. Bu adamlar tutturabildigine satılır ama ikinci el piuyasasında fiyatı oluşmamıştır, 1'e de gider 5 'e de.Sanırım transfer politikası(olduğunu sanmıyorum ya) bu tarz belçika,romanya, sırbistan ligi gibi oluşumlara yöneldi.Ucuza oyuncu arıyorlar.
 
Cevap: # Bogdan StancuEn azından Traore'ye göre daha fazla topçuya benziyor ama asla 5-6m euro falan etmez, Romanya ligi topçusuna(uluslararası bir topçu sayılmaz, orta sınıf) o kadar para verilmez risk. 3-3.5m euroyu geçmezdim, tutmazsa 1m euroya ancak S.Bukreş'e geri satarsın cunku.'' Çok daha ucuza L.Traore etkisi yapacak bir adam, Baye Djiby Fall. Romanya ligi ne kadar baz alınırsa Norveç ligini de o sınıfa sokarsak, Norveç'te ve Danimarka'da şapkadan tavşan çıkarmış bir forvet. 4.7m euro L.Moskova'ya transfer oluyor tutmuyor ve kiralanıyor, ve şimdi Moskova'ya geri döndü. Satmaya sıcak bakarlar, 1.5-2m euroya alırsın, 85 dogumlu 1.85m boy ve son vuruş iyi.''Baye Djiby Fall - Spielerwechsel, Spielertransfers - transfermarkt.deRomanya ligi oyuncularına 4-5m euro verilmez. Traore, Stancu,Fall, Bony ?? Bu tip düşük lig yıldızlarına müşterisine göre fiyat çekerler, Trabzon gider 2m euroya alır, G.Birliği 1m euroya alır, Bjk 4m euroya alır ama tutmazsa 3 kuruşa zor satarsın. Yani refarnslı topçular gibi 7'ye alıp tumazsa 4-5'e satamazsın. Bu adamlar tutturabildigine satılır ama ikinci el piuyasasında fiyatı oluşmamıştır, 1'e de gider 5 'e de.Iyi topcu Fall. Gelirse eyvallah dedirtir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt