# Bogdan Stancu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bogdan Stancu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Bogdan Stancu

İsmi fenaa..Sevdim bu herifi, hiç izlemedim, ilk defa duydum, ama transfere o kadar açız ki, romanya 3. lginden bir yabancı gelse bile kabulüz artık :) Bogdan bi ddurum anlaşılacağı üzere.. Skibbe, Amaouri, Monaco, Babayaro.. Sinirliyim yarın finalim var, transfer yok, 0-0 biten bi antalya maçı, kız arkadaşa kavga.. Neyse iyi geceler..

İsmi fenaa..Sevdim bu herifi, hiç izlemedim, ilk defa duydum, ama transfere o kadar açız ki, romanya 3. lginden bir yabancı gelse bile kabulüz artık :) Bogdan bi ddurum anlaşılacağı üzere.. Skibbe, Amaouri, Monaco, Babayaro.. Sinirliyim yarın finalim var, transfer yok, 0-0 biten bi antalya maçı, kız arkadaşa kavga.. Neyse iyi geceler..

Dayı bune ya . İçim karardı yemin ederim . Pofff içmeyecektim içicem :asd:

[video=youtube;bOU615NZ3uk]https://www.youtube.com/watch?v=bOU615NZ3uk[/video]

[video=youtube;zHRVFHiuPY0]https://www.youtube.com/watch?v=zHRVFHiuPY0[/video]

Fm de wonderkid di bu eleman,şuanda profili gayet iyi.Canlı olarak hiç izlemedim,ama fm de oyuncular %90 doğru değerlendirilir bana göre.

Adamın gollerine baktım. 2-3 tane uzaktan golü var. Gerisi hepsi boş beleş. yaw insan bir top sürer,çalım atar,yok yok yok.

Bu adamı alacağımıza anıl'ı veya c.sultan'ı oynatalım.

Ederi en fazla 1,5-2m. Fark yaratacak bir eleman değil. GS'nin forveti olacak adam hiç değil.

Piyasada oyuncu kalmadı sanki romenler romenler. Hagi kesin sene sonu yolcu.

Tamam culio iyi ama fark yaratmaz. Bildiğiniz görev adamı.

Hadi diğer mevkilere fazla bütçe kalsın diye zapataya da tamam dedik.

Ama bu bünye zapata-stancu 2'sini birden kaldırmaz.

Sen koca 52bin kişik stada geç,vizyonsuzluğa bak.

Romanya ligi ne?? Bütün oyuncular romanyadan alınır mı? Nasıl bir rezalet bu?

Onca kombine,loca,reklam, Anadolu takımı gibi transfer yap. olacak iş değil!!!

Şu takıma ne hagi ne de yönetim yakışıyor.

Romanya'da köy takımlarından kovul sonra gel GS'yi çalıştır. Hangi kariyerle?

Tek kelime ile rezalet.

Anlasilan o ki Culio hic birinize alcak gonullu olmayi, daha adamin bi doksan dakikasini izlemeden atip tutmamayi ogretememis. Yazik! Yeter ki gelsin Stancu, sene sonunda belki ogrenirsiniz bu sefer. Hic zannetmiyorum ya!

TTArena ya yakışır transferler yapılıyor, sivas maçını iple çekiyorum, bu yeni transferlerle ligde fırtına gibi eseceğiz !!!!!!!!!

Maçta gene ağlayacak anlaşılan büyük başkan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt