# Bogdan Stancu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bogdan Stancu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Bogdan Stancu

Stancu iyidir iyi. Bize balkanlardan başarıya aç oyuncu lazım. Başarıya doymuş Güney Amerikalı değil.

Ayrıca Fm'de çok iyiydi bu adam , devre arası transferi için denenebilir.

Bogdan bey gelecek galiba :) Oyuncuyu hiç izlemedim, videolarla da yorum yapmak istemiyorum. İnşallah bazı arkadaşların dediği gibi harika çocuktur.

Hayatta en sevmediğim şey izlemeden bilmeden yorum yapanlar.Stancu denenebilecek yetenekli bir oyuncu.Önyargı ile yaklaşmayın.

KARdeş sen Culio'yu izliyordun arada bu adamda denk gelmiştir...Sence nasıl bir transfer olur...

Fazla sprinter bir eleman değil ama son vuruşları ligdeki bütün adamları elinden çıkarır.Hız olarak Baros'dan hızlı değil ama son vuruş konusunda biraz daha iyi diyebilirim Baros'tan.Golü kokluyor, bu sene patlama yaptı 18 gol attı ilk yarıda. Bence denebilir makul ücrete.

top saklama kabiliyeti yok,ileride top tutabilme kabiliyeti yok,sprinti yok,tek iyi yönü şutları denebilir,arif i andırıyor stil olarak,inşallah alınmaz,umarım alınmaz,

[video=youtube;aMxTa7evoNs]https://www.youtube.com/watch?v=aMxTa7evoNs&feature=related[/video]

Hagi reise selam çakmış.

Daha önce verildi mi bilmiyorum bu da Cm profili.
dddiq7.jpg

bu transfer bitti...Bogdan Stancu left Steaua's training camp and is heading for Istanbul. sounds like a done deal to me! #Galatasaray

SON DAKIKA: Bogdan Stancu, Romanya'da idmanda arkadaslari ile vedalasarak ayrildi. GS'a transferi gerceklesmek üzere.

Fm 2011' proflini koyarmısınız..İlerde büyük kulüblere bile satabileceğimiz bir oyuncu,Bugün iyi haberler duyuyorum..Taş mı düşdü ne;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt