# Bogdan Stancu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bogdan Stancu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Bogdan Stancu

Bende bu adam sezon seno Hagi kovulur ve Hagi ile birlikte Romanya'ya döner diyorum. Misimovic affedilir ve Kral olur .

Tamam sen bilmeye, kestirip atmaya devam et. Culio dediniz dalgalar geçtiniz, clio bilmemne diye adam daha potansiyelinin yarısını oynamadı.Romanya ligi diye küçümsemeyin.İyi futbolcular var. Stancu da iyi adam.

Merih kardeş bütün tartışmalara ragmen culio hakkında en dogru bilgileri sen verdin romanya ligi ni iyi takip ettiğin görülüyor o nedenle stancu için de en dogru bilgileri senın vereceğini düsünüyorum...

Estafullah kardeşim liglerini izlemedim fazla ama cluj, steau gibi takımlar bayadır avrupa arenasında oynuyor. Cluj'un en değerli iki topçusundan birini aldık. Şimdi de Bükreş'in en iyi futbolcusunu alıyoruz.

Ayrıca Becali şöyle bir ayrıntı paylaşmış.Torje ve Alexe gibi isimlerin transferinde öncelik bizdeymiş.Alexe için yazın Chelsea'nin yaptığı 5 milyon euroluk teklif kabul edilmedi.Ama o oyuncu hakkında bilgim yok.

Torje ise müthiş bir sağ açık.Gelecek müthiş.Potansiyelini yansıtırsa Ribery falan hikaye olur.Sene sonu Hagi bu ikisini de aldırtır ben size diyim.

Ama Zapata inşallah gelmez.

hayırlı olsun. Ümit karan ve necati gibilerinden daha iyi oyuncu olduğu kesin. Baroşla iyi bir ikili olabilirler

Estafullah kardeşim liglerini izlemedim fazla ama cluj, steau gibi takımlar bayadır avrupa arenasında oynuyor. Cluj'un en değerli iki topçusundan birini aldık. Şimdi de Bükreş'in en iyi futbolcusunu alıyoruz.

Ayrıca Becali şöyle bir ayrıntı paylaşmış.Torje ve Alexe gibi isimlerin transferinde öncelik bizdeymiş.Alexe için yazın Chelsea'nin yaptığı 5 milyon euroluk teklif kabul edilmedi.Ama o oyuncu hakkında bilgim yok.

Torje ise müthiş bir sağ açık.Gelecek müthiş.Potansiyelini yansıtırsa Ribery falan hikaye olur.Sene sonu Hagi bu ikisini de aldırtır ben size diyim.

Ama Zapata inşallah gelmez.

Eyw. kardeşim culio dan sonra dediklerine güveniyorum umarım dediğin gibi olur ama zapata pek hayırlı olmadı sanki ama onda da yanılırız inş...

Eyw. kardeşim culio dan sonra dediklerine güveniyorum umarım dediğin gibi olur ama zapata pek hayırlı olmadı sanki ama onda da yanılırız inş...

Zapata işi yönetim tezgahı. İlk isimler Romero ve Almunia idi.Alamadılar.Son sırada Zapata dediler. Adam bir senedir a takımla maça çıkmamış. Canlı bomba.Maç da kurtarır, maç da verir.

Cluj'un kalecisi var Nuno Claro.Portekizli.Bundan 2 gömlek üstün bir kaleci. Onu alsınlar bari :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt