# Bogdan Stancu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bogdan Stancu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Bogdan Stancu

forumdaki kişilerin bir bölümü sanki her maçını izlemiş gibi çok iyi oyuncu, bir bölümü de çok kötü oyuncu diyor. herkes romanya ligi takipçisi anlaşılan. çok futbol cahiliymişim. Herkesin ya iyi ya kötü diye bir yorumu var. Çok ilginç

forumdaki kişilerin bir bölümü sanki her maçını izlemiş gibi çok iyi oyuncu, bir bölümü de çok kötü oyuncu diyor. herkes romanya ligi takipçisi anlaşılan. çok futbol cahiliymişim. Herkesin ya iyi ya kötü diye bir yorumu var. Çok ilginç

Sen bilmiyormusun Özgür, biz Galatasaray dan daha cok Rumen futbolunu takip ediyoruz :)

Zapata işi yönetim tezgahı. İlk isimler Romero ve Almunia idi.Alamadılar.Son sırada Zapata dediler. Adam bir senedir a takımla maça çıkmamış. Canlı bomba.Maç da kurtarır, maç da verir.

Cluj'un kalecisi var Nuno Claro.Portekizli.Bundan 2 gömlek üstün bir kaleci. Onu alsınlar bari :D

Ya kardeşim bu adamı hocası rezerv takıma yollamış nasıl oluyo da böyle bir adamı bu kadar cok istiyo hagi ben de onu anlamıyorum ama ıns yanılırız ya..

Stil olarak kime benzer bu adam?Şöyle tanıdık bildiğimiz bir oyuncu var mı benzetilebilecek?

Valla bana, iliç ve kezman karışımı gibi geldi. Soğukkanlı,fırsatçı(beleşci),teknik bir forvet.

Şu meşhur,ismi olmayan futbolcuları duyduğumda önyargılı oluşumu bir türlü engelleyemedim.

Ne de olsa takıma daha iyilerini layık görüyorum.

96 maç 41 gol 12 assist iyi oyuncu olduğunu gösteriyor.

Ne desek boş, herşeyi zaman gösterecek. İNŞALLAH takımımıza yararlı olur.

Taniyorum bu oyuncuyu.. Galatasaray'a cok sey katabilir. Genc ve Dinamik bir oyuncu. Bu transferinden dolayi kutluyorum GS Yönetimini.

Stancu bir fm 2008 efsanesidir. Championshipe alıp chelseaye rekor fiyata satılıyordu. Fm 2010'da o kadar iyi gözükmese de bence patlama yapabilecek bir adam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt