BÖRÜ | Star TV - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BÖRÜ | Star TV

blutv doğan grubunun yanlış hatırlamıyorsam, dizi star'da yayınlanıyor. Startv'nin internet sitesinde yalnızca son bölüm var, puhutv'de ise dizi hiç yok. Korsan sitelerden de itinayla kaldırtmışlar :) İlk defa bir diziyi izlemek isteyipte kaynak bulamıyorum.

evet blu tv'de izledim ondan doğuş para vermiyor çünkü yayınlar için :) onlarda tekrardan para almak için rakip firmaya sattılar :) sinema filmi için para ödemiş sadece star

Oven cok arkadasim var, baslamaya deger mi? Bir suru asker dizisi var piyasada, onlar gibi degil umarim?

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üstatlardan birine özelde yazdım buraya genele de yazayım;

Üstat çarşamba izle 2 senedir alperler konuşuyordu sonunda engin alan-osman pamukoğlu karşımı osman alan paşa sahne alıyor selametle...

Başını yakalayamadım. Araları biraz izledim, Osman paşanın adıni farklı yerde geçiriyorlar.
Engin Alan olduğunu direkt Alper çağlar açıkladı. O açıdan söyledim

GSCimbom Mobile App
alperin açıklamasını görmedim nerede demiş? ama seferberlik tetkik kurulu ve alan soyadıyla engin paşaya; uzuv konuşması ve bir açıdan alan yaylasındaki uzuv konuşmasıyla ve osman adıyla da osman pamukoğluna hitap var gibi ama açıklamaya bakayım üstat?

6.bölümde darbe olacak belli. Darbe günü en çok saldırı alan yerde polis özel harekat idi.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başını yakalayamadım. Araları biraz izledim, Osman paşanın adıni farklı yerde geçiriyorlar.
Engin Alan olduğunu direkt Alper çağlar açıkladı. O açıdan söyledim

GSCimbom Mobile App
alperin açıklamasını görmedim nerede demiş? ama seferberlik tetkik kurulu ve alan soyadıyla engin paşaya; uzuv konuşması ve bir açıdan alan yaylasındaki uzuv konuşmasıyla ve osman adıyla da osman pamukoğluna hitap var gibi ama açıklamaya bakayım üstat?
Bulamadım şuan denk gelirse atarım. Dediğin gibi de olabilir. Osman alan ismini engin Alan olarak anlamışta olabilirim açıklamasında.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt