BÖRÜ | Star TV - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BÖRÜ | Star TV

Bulamadım şuan denk gelirse atarım. Dediğin gibi de olabilir. Osman alan ismini engin Alan olarak anlamışta olabilirim açıklamasında.

GSCimbom Mobile App
neyse sağlam karakter ama bulursan at blu tvden tekrarını izleyecem şimdi anasını satayım
Bende yarın Bakacam 5 ve 6.bolumler 3.bolumu aratmayacak diyordu.
İyidir eminim. Ben bise anlamadım bugün izlediğimden yarın tekrar geçecem artık.

GSCimbom Mobile App

Son bölüm darbe gecesini anlatacak.umarım bi 10 saat fln sürer

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yok üstat darbe gecesi 29 ekimde sinema filmi olarak vizyona girecek...Bu bölümde işid var sonunda darbe gecesi öncesine atıfta bulunulup sinema filmine pas atacaklar...
1 saat önce tanıtım yayınladılar.15 temmuz gecesine atıfta bulunuyor.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bölümü izlerken o gün aklıma geldi. Forumdan takip ediyordum ilk dakikalarını. Sonra sokağa çıkarken foruma da öfkeyle darbeciler asılacak yazmıştım. Forumda bana hakaret edenler, dalga geçenler ve açıkça darbeyi destekleyenler vardı. İsim isim hala biliyorum. Malesef o gün darbecilere küfür ettiğim için ben uzun süreli ceza aldım hakaretten . Onlar ise almadı. Forumda yaşadığım en kötü gündür.

Bölümü izlerken o gün aklıma geldi. Forumdan takip ediyordum ilk dakikalarını. Sonra sokağa çıkarken foruma da öfkeyle darbeciler asılacak yazmıştım. Forumda bana hakaret edenler, dalga geçenler ve açıkça darbeyi destekleyenler vardı. İsim isim hala biliyorum. Malesef o gün darbecilere küfür ettiğim için ben uzun süreli ceza aldım hakaretten . Onlar ise almadı. Forumda yaşadığım en kötü gündür.
Darbenin tam olarak ne demek olduğunu bilmeyen veya bildiği halde böyle bir alçaklığı savunanlardır onlar.
Her ne kadar iktidarı sevmesen de, darbe ülkeye yapılan bir saldırıdır

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Can Feda'yı izledin mi, izlediysen beğendin mi ?

Bugün gitmekle gitmemek arasında gittim geldim, sırf destek olma amaçlı sinemada izlenmesi taraftarıyım bu gibi filmlerin ama o filmin fragmanın bir şey beni itti endense gidesim gelmedi.
Şişirme diyorlar. tutan bi işin arkasından çekilen sırf paraya dönük yapımlar.
Gidilmemeli ki aralarından gerçekten bu işi hakkıyla yapanlar siyrilabilsin. Yoksa çopluk olacak gene Türk dizi ve sinema yılları.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt