Breaking Bad - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir kaç bölüm izleyebildiğim vasat dizi neden bu kadar sevildiğine anlam veremiyorum hâlâ

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pilot sezondan birkaç bölüm izleyip yargıya varmak doğru değil. Dizi asıl 2. sezon ile beraber başlıyor ve her sezonda üzerine koyarak devam ediyor. Balon malon diyenleri zaten kale almam.

Ermancığımın söylediği şeyi ben çok duydum. Kendi rızamla iki kere başladım 4. Bölüme geçemedim. Bir arkadaşın ikinci sezonda dizi başlıyor demesi ve ısrarıyla yeniden başladım.

Beşinci bölüm bitti. Şimdilik çok sıradan evet. Devam ediyorum bakalım denildiği gibi olacak mı¿

Nasıl yani dizi başlıyor ilk bölümler hatta ilk sezon bok gibi neden devam etmeliyim ki bir dizi 2. sezonda başlıyorsa o kötüdür yani

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ermancığımın söylediği şeyi ben çok duydum. Kendi rızamla iki kere başladım 4. Bölüme geçemedim. Bir arkadaşın ikinci sezonda dizi başlıyor demesi ve ısrarıyla yeniden başladım.

Beşinci bölüm bitti. Şimdilik çok sıradan evet. Devam ediyorum bakalım denildiği gibi olacak mı¿
Beyler sarmadıysa izlemeyin o zaman ne diyeyim. Silah zoruyla izletmiyorlardır diye tahmin ediyorum.

Üst Alt