Breaking Bad - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok fazla şişirilmiş balon bir dizi
Öyle abartıldığı gibi gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri değil kesinlikle

Vasat üstü bir yapım ve çok ağır işliyor.

Better call Soul daha iyiydi bundan

Çok fazla şişirilmiş balon bir dizi
Öyle abartıldığı gibi gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri değil kesinlikle

Vasat üstü bir yapım ve çok ağır işliyor.

Better call Soul daha iyiydi bundan
Beşinci ve son sezona yeni başladım. Bu yorumu yapmak için dizinin bitmesini bekliyordum ama sen yazınca benim de diyesim geldi.

Kötü dizi değil. Bir sürü diziye ilham kaynağı olmuştur. Doğrudur. Ama kesinlikle IMDb puanı olarak 9,5'luk bir dizi değil. İzlemeyince pek bir şey kaybetmiş olmazsınız. Bakalım son sezon bitsin fikrim değişir mi bilmiyorum.

bittikten sonra her yerde ouw manyak dizi diye görüp izlenilince tatmin etmeyebilir
ben şahsen e2 kanalında arada sırada görüp malcolm in the middledaki adamdan dramalı dizi mi olur diye düşünürken burda bir kaç ahbapımın methi üzerine izlemiştim
son sezonu da aktüel bir şekilde izleyince hazz'a haz katılmıştı
şimdi dizi bittikten 5 yıl sonra üst üste izleyen adam aynı hazz'a vakıf olur mu bilemem ama dizinin kalitesinden şüphe edenin bende aklından şüphe ederim

bittikten sonra her yerde ouw manyak dizi diye görüp izlenilince tatmin etmeyebilir
ben şahsen e2 kanalında arada sırada görüp malcolm in the middledaki adamdan dramalı dizi mi olur diye düşünürken burda bir kaç ahbapımın methi üzerine izlemiştim
son sezonu da aktüel bir şekilde izleyince hazz'a haz katılmıştı
şimdi dizi bittikten 5 yıl sonra üst üste izleyen adam aynı hazz'a vakıf olur mu bilemem ama dizinin kalitesinden şüphe edenin bende aklından şüphe ederim
Öyle diye diye son sezona geldim. Sen de son sezon zirve diyorsun. Gerçekten merak ediyorum. Evet kötü değil. Keyifle izliyorum ama gerçekten 9.5 eder mi sence?

Puanlama kriterlerinizi öğrenebilir miyim? Yargılamak amaçlı sormuyorum. Kusursuz yapan şey nedir merak ediyorum?
kurgudan tutun, oyunculuklara, karakterlere kadar herşey muazzam. bir dizi düşünün ki neredeyse bütün karakterlere spin-off yapılsa deli gibi izlenir. bir çok dizi gibi sonradan bozmuyor, aksine giderek daha efsane bir hale geliyor. ayrıca bu diziyi diğerlerinden fersah fersah ayıran bir başka özellik ise; görüntü yönetmenliği.

Beşinci ve son sezona yeni başladım. Bu yorumu yapmak için dizinin bitmesini bekliyordum ama sen yazınca benim de diyesim geldi.

Kötü dizi değil. Bir sürü diziye ilham kaynağı olmuştur. Doğrudur. Ama kesinlikle IMDb puanı olarak 9,5'luk bir dizi değil. İzlemeyince pek bir şey kaybetmiş olmazsınız. Bakalım son sezon bitsin fikrim değişir mi bilmiyorum.
:crushed:

ağır tempoyu sevmediysen fringe i tavsiye ederim bbden sonrası için

Üst Alt