Breaking Bad - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Breaking Bad

Ulan ne çok dizi var arkadaş hangisini izleyeceğim şaşırdım kaldım.Daha yeni House'a başladım.Bunu da düşünüyorum ama vakit yok.:(

House:asd:

Müthiş başladı final...

Edit:İnanılmaz bitti...Heisenberg:016:

Edit2:Bu arada bu diziyi burda görüp başlamıştım izlemeye.Size de bir teşekkür etme ihtiyacı hissettim:D

Ben de geçen başladım Breaking Bad'e.Öyle bir sardı ki dizi şu anda 3. sezonun ortasını geçtim ve utanmasam günde 20 saat falan izleyeceğim.Dizi her şeyiyle 10 numara.Kalite budur işte.

2x11 bitti, 2 bölüm kaldı 2. sezonun bitmesine. Tempo arttı güzelleşti. İlk sezondan daha farklı.

Yalnız itiraf edeyim, karısının duygusal sahnelerinde media player'dan oynatma hızını x1.5 hatta bazen x2 yapıyorum. Zaten 45 dakika dizi bir de o kadını çekemem :asd:

ekleme: bitirdim 2. sezonu da, diziyi hem eleştiresim var bu hantal ilerleyişinden ve 5 dakikalık mevzuyu 45 dakikada anlatmasından ama bir yandan da sürüklüyor. Güzel bağlıyorlar mevzuları bakalım neler olacak.

İlk sezon bende böyleydim bunda videoları net üzerinden izlemenin, kalitesizliğinde sebebi vardı geçiyordum yavaş ilerlediğini sandığımdan fakat ilerledikçe küçük detayları aslında çok sağlam işlediklerini fark ettim. Şeytan detaylarda gizli. Bir noktadan sonra yavaş ilerlediğini düşündüğün 45 dakikalık bölüm sana 20 dakika gibi gelmeye başlayacak. Garip bi kafa. Sağlam bi yapıda dizi. :coffee:

İlk sezon bende böyleydim bunda videoları net üzerinden izlemenin, kalitesizliğinde sebebi vardı geçiyordum yavaş ilerlediğini sandığımdan fakat ilerledikçe küçük detayları aslında çok sağlam işlediklerini fark ettim. Şeytan detaylarda gizli. Bir noktadan sonra yavaş ilerlediğini düşündüğün 45 dakikalık bölüm sana 20 dakika gibi gelmeye başlayacak. Garip bi kafa. Sağlam bi yapıda dizi. :coffee:

Yok ben maksimum kalite izliyorum :)

Ama dediğin doğru mesela off bu bölüm hiç bir şey olmadı diyorum sonra mesela yorumlara bakıyorum sözlüklerden falan, oha o sahne süperdi hakikaten, vay orada nasıl dedi onu falan diye ufak ufak şeylerin aslında diziyi tamamladığını fark ediyorum.

bu diziyi yeni kesf ettim 3 hafta da 4 sezonuda izledim ve daha artik hic bir dizi zevk vermiyor... bu nasil birsey ya acayip ötesi yok böyle bi dizi böyle oyunculuk.... hayatimda izledigim en manyak dizi üstüne artik daha dizi mizi tanimam

4.sezonun final bölümünü izledim demin, süperdi. Heisenberg reis müthis bir oyunla kazandi.

f0304vlcsnap-2011-12-23-22h32m01s146.jpg

:bid:

Üst Alt