Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Brezilya 2-0 Kuzey Kore | 15 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Beni forum yönetimi admin yaptı. Galatasaray'ın bir oyuncusu Dünya Kupasında çok güzel bir maç çıkarıyor ve üstüne "atsın atsın bizde satalım" "fifa'ya girip maçın adamı seçelim" gibi alay konusu oluyorsa o adamlar fitnecidir. Galatasaray düşmanıdır. Anlatabildim mi?

Birader eliniz armutmu topluyor yeter ya ardaya a desen herkes çullanıyor elanoya millet kayıyor bişey diyen yok

bi tek sen ve senin gibiler futboldan anlıyo di mi sivri zeka? elano senin gibiler yüzünden bizle alay ediyo resmen ama siz koydukça hoşlanıyosunuz...3. olduk daha ne istiyolar diye açıklama yapıyo adam bu cibiliyetsize hayran ol sen

3. olduk açıklamaları doğru mu sanıyorsun? Ben araştırdım orijinal röportajı, böyle bir ifadeye rastlamadım.

bi tek sen ve senin gibiler futboldan anlıyo di mi sivri zeka? elano senin gibiler yüzünden bizle alay ediyo resmen ama siz koydukça hoşlanıyosunuz...3. olduk daha ne istiyolar diye açıklama yapıyo adam bu cibiliyetsize hayran ol sen

Daha bu haberin yalan olduğundan haberin bile yok yazık.

Fotomaç-Fanatik okumaya devam !

Bunu Videolu bir se3kilde Kanitlamak icin birkac arkadasdan yardim isteyecergim ve Gözünüzün önüne serecegim. Üstelik Bom bos Pozisyonlarda yapilan hatalari gösterecegim size..

%85 falandır Mehmet Topal'ın pas isabet oranı. Sen hala 5 metre yanına pas atamadığına inandır kendini.

Cevap: Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Helal olsun Elanoya.

ayrıca Koreyede helal olsun..

Bu Brezilyadan pek birşey olcagınıda zannetmem

Beni forum yönetimi admin yaptı. Galatasaray'ın bir oyuncusu Dünya Kupasında çok güzel bir maç çıkarıyor ve üstüne "atsın atsın bizde satalım" "fifa'ya girip maçın adamı seçelim" gibi alay konusu oluyorsa o adamlar fitnecidir. Galatasaray düşmanıdır. Anlatabildim mi?

Herkes senin gibi düşünmüyor diye kimseye sıfat takmak haddine değil,Galatasaray düşmanı demek hiç değil.

Elano güzel oynunu 1 de golle süsledi ne var bundan adam alıştoğı topçularla iyi oynar galatasaray a alışamadı sorun burda

gs elano için sadece form tutma kondsyon sağlama basamağıydı bunu kabul edin...

Haddini bil önce sana kimin ne zeka olduğunu gösteririm. Elanoya her şartta b.k atmak için yarışan adamlara cevap yetiştiriyoruz. Fb'li gibi davranıp duruyorsunuz.

Tekrar ediyorum bu kadar zorunuza gittiyse soda için.

Elanoyu kötülerler Mustafa Sarp'ı savunurlar, futboldan anlayan futbol kitlesi sizi.

Kimse Elanoya vasat oyuncu demiyor.Aksine Elano kaliteli bir oyuncudur..Fakat artık gerçekleri görmemiz gerekiyor..Artık Elanoyu tanıyoruz.Ve bir gol,bir asist veya bir şuta bakarak karar vermekten vazgeçmeliyiz..Mantıklı olan gerçekler bellidir..Umarım yöneticiler satmaktan vazgeçme gibi hataya düşmezler...

Üst Alt