Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Brezilya 2-0 Kuzey Kore | 15 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Bak güzel kardeşim, ben forum yönetimindenim. Medya Kurulundan sorumluyum. Bizim kurallarımız var. Kurallar Galatasaray'ın futbolcusuyla alay eden, hakarette bulunanları cezalandırmak. Elano bu kadar iyi bir maçtan sonra eleştiriliyor ve alay konusu oluyorsa o adamlar fitnecidir. Bak suratına söylüyorum fitneci. Olay bu kadar basit.

Barış'a Sabri'ye,Adnan Sezgin'e serzenişler, hakaretler sıra sıra sıralanırken neredeydiniz.Ayrıca Elano'ya karşı yapılan hakaret göremiyorum ben burada.Varsa birkaç kişi ceza verirsin.Ama Elano'yu satalım dedikleri için Galatasaray düşmanları dersen üyeleri o zaman olay başka yerlere gelir.

Madem bu kadar görevinize düşkünsünüz senin yaptığında şuan provakate etmek,insanları ceza almaya sevketmektir.

Barış'a Sabri'ye,Adnan Sezgin'e serzenişler, hakaretler sıra sıra sıralanırken neredeydiniz.Ayrıca Elano'ya karşı yapılan hakaret göremiyorum ben burada.Varsa birkaç kişi ceza verirsin.Ama Elano'yu satalım dedikleri için Galatasaray düşmanları dersen üyeleri o zaman olay başka yerlere gelir.

Madem bu kadar görevinize düşkünsünüz senin yaptığında şuan provakate etmek,insanları ceza almaya sevketmektir.

Aynen oyle.

Cevap: Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Cenk Savaş; Elano değil, Fenerbahçe'li bir futbolcu için bile böyle konuşsan gerçekten kabul edilir birşey değil. Yönetici olsam şuan düşünmeden ihraç ederim seni. Bu düşüncede bir kişiye ihtiyaç yok çünkü. Bu yaptığının futbol fanatikliği ile bir alakası yok. Bu bambaşka birşey.

Akıncığım, Galatasaray'lı Elano DK'da Brezilya adına 1 gol 1 asist üretmiş, ortalamanın üstünde de iyi oynamış. Şimdi yorumları bir daha bu gözle oku lütfen.

Akıncığım, Galatasaray'lı Elano DK'da Brezilya adına 1 gol 1 asist üretmiş, ortalamanın üstünde de iyi oynamış. Şimdi yorumları bir daha bu gözle oku lütfen.

Hocam çoğumuz zaten Dk'dan önce Elano Dk'da çok iyi oynasın da satarız diyorduk.Tabiki diyenler çıkacaktır.Diyenler olacağını da biliyorduk.Çok çok abartanlar varsa cezasını versinler.Ama sırf Elano satılsın dediler diye Galatasaray düşmanı ilan edilirlerse cevap vermek zorunlu olmalı.Ben Elano şuan için satılsın veya satılmasın demiyorum zaten.Sadece adamın birinin dediklerini ters, bir admine yakışmayacak buldum ve cevap verdim.Admin dediğimiz insanları cezaya sevk etmemeli.

Güzel yazmışsın.

Kendi sevdikleri futbolcuya olumsuz yönde eleştiriler gelince Galatasaray'ın sporcusuna bu laflar edilir mi oluyor, Barış-Sarp-Sabri-Adnan Sezgin-Servet-Zan vb. kişilere herkes dümdüz gidiyor ama ben daha çıkıpta "Bunlar Galatasaray sporcusu-yöneticisi, nedir bu durum?" diyen babayiğit görmedim. Adalet şart.

Hocam çoğumuz zaten Dk'dan önce Elano Dk'da çok iyi oynasın da satarız diyorduk.Tabiki diyenler çıkacaktır.Diyenler olacağını da biliyorduk.Çok çok abartanlar varsa cezasını versinler.Ama sırf Elano satılsın dediler diye Galatasaray düşmanı ilan edilirlerse cevap vermek zorunlu olmalı.Ben Elano şuan için satılsın veya satılmasın demiyorum zaten.Sadece adamın birinin dediklerini ters, bir admine yakışmayacak buldum ve cevap verdim.Admin dediğimiz insanları cezaya sevk etmemeli.

Zaten forum birilerine sallama yeri haline geldi. İnanılmaz rahatsızım. 1 haftadır yönetime sallanıyor, bugün ki açıklamayla kesildi, şimdi Elano başlar. Yarın Keita'ya sallanır. Arda zaten sabit sallanma halinde. Zan adam değil. Bıktım vallahi bıktım.

Elano bugün iyiydi ama tabiki mükemmel değildi, sırf sallayanlara sinir olduğum için adamın fanatiği haline geldim.

yahu Elano resmen sag forvet gibi oynadi ya, iyi bir mac oynadi, iyi oynayacagini biliyordum zaten.

Öyleyse şikayet edersin, atarlar. Bu kadar basit.

Allah aşkına arkadaslar bırz mantıklı olun ya yonetıme bagırırsınz serzenış edersınz stoch u nası fenere kaptırdık cok yetenekli dıe stoch slovak mıllı takımında bıle 84. dk da oyuna gırebılmıs bı oyuncu ne yaptgnı gorduk..kendi takımınızda elano gbı bı adam war adam 75 dk brezilya mıllı takımında forma giymiş 1 gol atıp asist yapmıs hala eleştrebılıorsz gercekten takdır edıorum sızı...yonetımı hala eleştriosunz ama bunun sucu yine bu yonetım ali lukunkulardan cristianlardan ; elano keita baros gbi transferler yetmıo tabı sizde haklısınız..

Elano bu akşam ne yaptı öyle yaa? Hem Kuzey Koreyi, hem SSTyi, hem Cenk dene şahsı yaktı :) Her maçın böyle bol gollü ve asistli olsun Elano..

Fildişi 7 puanla lider çıkıcak en güzel futbolu bu adamlar oynuyo, brezilyaymış peeeh

2 senedir anlatiyorum bunu ama ugrasmaya degmez, gitti kurtulduk demekten baska bis lafim yok:) Allah sonun hayir etsin, kafasi calismayan bir insan, kafasinin cok calismasinin gerektigi bir mevkide oynadi senelerce.

Milli takimda kendinden iyi liberolar olunca nasil sirittigini gormeyenlere soyleyecek lafim yok. Bizde on libero yok diye adami futbolcu yaptik.

Dedigim gibi oldukca salak bir futbolcu. bizim futbolcumuz degil artik istedigimi soyleyebiliyorum:)

kimse ceza veremez nasilolsa, emre belozoglunu gozlerine sokarim:)

Gaayet ne anlattigimi biliyorum.. Birincisi galatasaray´i resmen kücültmüssün su durumda. yaani Valencia senin anlatmana göre Valenciadan kat kat kücük degilmi..?

Konuya gelince benim Forumda mesajlarimi arastir. ben Mehmet Topal´in nasil valencia´ya gittigini daha anlamis degilim. mehmet Topal 5 metreden pas vermekte bile özürlü bir Futbolcu.. Benim Futbol anlayisim budur. ben Elano, Keita, baros, Kewell, Arda(Bu sezon haric), Gio Santos, Emre Colak, Hakan Balta, Lucas Neill, gibi Futbolculari Galatasaray da görmek istiyorum.. Öyle Pas özürlü oyunculari degil. Aslinda birgün o gereksiz Pas hatalari saayesinde kac Gol yedigimizin kanitini sergileyecegim.. Bunun 30% Mehmet Topaldan..

2 senedir anlatiyorum bunu ama ugrasmaya degmez, gitti kurtulduk demekten baska bis lafim yok:) Allah sonun hayir etsin, kafasi calismayan bir insan, kafasinin cok calismasinin gerektigi bir mevkide oynadi senelerce.

Milli takimda kendinden iyi liberolar olunca nasil sirittigini gormeyenlere soyleyecek lafim yok. Bizde on libero yok diye adami futbolcu yaptik.

Dedigim gibi oldukca salak bir futbolcu. bizim futbolcumuz degil artik istedigimi soyleyebiliyorum:)

kimse ceza veremez nasilolsa, emre belozoglunu gozlerine sokarim:)

Üst Alt