Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Brezilya 2-0 Kuzey Kore | 15 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Inandirmiyorum biliyorum. Cünki Gördüm.. Bunu Kanitlayacagim. Bu sart oldu. Ben bunu uydurmuyorum Kardes. inan bana benim Gözüme cok Carpti bu.. Sayamaz haale geldim. Simdi bunun icin Bütün sezonun maclarini incelemek Farz oldu...

Mehmet Topal´i begeniyorsunuz...

ama..

Rijkaard, Elano gibi degerleri begenmeyip gitsinler diyorsunuz.. cok ilginc Taraftarlar var bu Forumda..

Herkes senin gibi düşünmüyor diye kimseye sıfat takmak haddine değil,Galatasaray düşmanı demek hiç değil.

Bak güzel kardeşim, ben forum yönetimindenim. Medya Kurulundan sorumluyum. Bizim kurallarımız var. Kurallar Galatasaray'ın futbolcusuyla alay eden, hakarette bulunanları cezalandırmak. Elano bu kadar iyi bir maçtan sonra eleştiriliyor ve alay konusu oluyorsa o adamlar fitnecidir. Bak suratına söylüyorum fitneci. Olay bu kadar basit.

Cevap: Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Elano.jpg

Koreyi beğendim. Sadece hücum sıkıntıları var. Korkarak hücum ediyorlar. İleride fazla adam bulundurmadıkları içinde pozisyonları değerlendirme gibi şansları olmadı. Ama yinede iyi oynadılar ve gol de attılar. Helal olsun. Brezilyanın Fildişi ile oynamasını sabırsızlıkla beklicem. Bakalım o kadar iyiler mi...

Elano Blumer. :tiphat:

K.Kore'ye de teşekkürlerimi iletiyorum, kupon yatacakken gol atıp maçı "üst" yaptılar. :)

Gol attı. Dedim içimden "ne olacak k.kore takım mı ?" diyecekler diye düşünmüştüm. Düşüncemde yanılmamışım.:eek:

Elano'nun 1 gol 1 asist ile oynaması sevindirdi beni. Umarım sürdürür bu formunu. Kaka ve Fabiano'yu tutuk gördüm ben. Çabaladılar ama tutuk görüntüleri var. Bastos, Maicon, Juan iyi maç çıkarttılar. Kuzey Kore'nin golüde süpriz oldu ama güzel goldü.

%85 falandır Mehmet Topal'ın pas isabet oranı. Sen hala 5 metre yanına pas atamadığına inandır kendini.

Hişşt aslanım, sen galiba ilgi çekmek isteyen şahsı muhterem bir şahıssın. Futboldan anlamadığın gibi bi de aklınca istatistikler üretiyorsun. Bu topal ne oyun görüşü ne de teknik kapasitesizliği ile bizim takımın asla ilk 11 oyuncusu olamaz. Bana Valencia geyiğinden bahsetme. Valencia başına nasıl iş açtığını daha ilk maçta paşa paşa anlayacak. Bu adamı 2-3 senedir seyredip de böyle yorumlar yazıyorsan valla bırak bu işleri.

.umarım biraz para eder de satarız ve gittiği takımda ilk maçta sakatlanır ve futbol hayatı biter!

Hop ulan,ağır ol!Adam ayarları verdikçe kuduruyorsunuz sinirinizden.Kör olmuş gözleriniz.Bir Allah'ın kulunun dikkatini çekmedi mi,Brezilya'nın her atağa çıkışında rakip cezasahasının önündeydi Elano.Bizde Mehmet'in yanına oynuyordu yetenek fukarası ortasaha oyuncularımızın yüzünden.Herşeyi geçtim bu adam para kazanıyor,adamın işi futbol ulan futbol hayatı bitsin ne demek?Şaka mısın sen?Çığrınızdan çıkmışsınız siz.

Bu arada Mehmet Topal'ın pas istatistiği %90 diyen Serhat;

Xavi bile zar zor %90 istatistikle oynuyor.

Ufak at biraz kardeşim.

Elano sağ açık oynadı gioda gelirse keitada var zaten.3 sağ açık kadromuzda olmş olacak 3 sağ açıka 22 m € vermiş olucaz :asd:

3 yabancı sağ açık oyuncusu ve verilen 22 m € para

Üst Alt