Bruma: "Ayrılmak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Ayrılmak istiyorum"

231469299123.jpg

Galatasaray'da Bruma belirsizliği alevlendi. Portekiz basınına konuşan genç oyuncu, "Ayrılmak istiyorum" dedi.

-SPORX DIŞ HABERLER-

Galatasaray
'ın bu sezon kendisinden çok şeyler beklediği genç oyuncusu Bruma, Portekiz basınına yaptığı son açıklamalarla yine kafaları karıştırdı.

21 yaşındaki oyuncu, Portekiz basınından 'Noticias Ao Minuto'ya yaptığı açıklamada, Türkiye'deki durumun kendisini endişelendirdiğini belirtirken; yönetime ayrılık talebini bildirdiğini söyledi.

PSV Eindhoven'a gitmek istediğini belirten Bruma, "PSV benim için harika bir şans. Ancak kulüpler henüz anlaşamadı. Hedefimin bu olduğunu Galatasaray yönetimine söyledim. Kulübe ve taraftarlara saygım var, onları gerçekten seviyorum" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'DEKİ DURUM BENİ ENDİŞELENDİRİYOR"
Türkiye'deki olayların kendisini endişelendirdiğini belirten yıldız adayı, "Galatasaray her zaman benim kalbimde olacak. Burada kupa kazandım. Ancak Türkiye'deki durum beni endişelendiriyor. Bunun için kulübü suçlamak doğru değil, bunu biliyorum. Ancak durum bu" diye konuştu.

"EVDEN DIŞARIYA ÇIKMAYA KORKUYORUM"
Yaşananların kendisinde korkuya neden olduğunu belirten Portekizli, "Evden dışarıya çıktığımda korkuyorum. Tek başıma, her gün ertesi gün ile ilgili endişelenmek istemiyorum. Daha 21 yaşındayım. Kulübümü seviyorum ve beni anlamalarını istiyorum. Hata kulübün değil, yöneticilerin değil, ama, benim ayrılma talebimin nedeni bu" dedi.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YALANLADI AMA...
Armindo Bruma, FC Zürih ile oynanan hazırlık maçından sonra basında yer alan, "Ayrılmak istiyorum" sözlerinin gerçeği yansıtmadığını ve kimseye açıklama yapmadığını belirtmişti. Oynanan 3 hazırlık maçında, 3 kez ağları sarsarak alkış alan Bruma için teknik direktör Jan Olde Riekerink de, "Ayrılmasını istemiyorum" raporu vermişti.

Noticias ao Minuto - Bruma forca saida do Galatasaray: "A situacao na Turquia preocupa-me"
Bruma'dan Galatasaray'ı şoke edecek sözler! - Türkiye Transferler

Bundan önce Türkiye'de 40 tane aynı haber çıktı hepsi yalandı. Doğruysa bu doğrudur değilse yabancı basına da bakmamak lazım bu saatten sonra.

Doğruysa da hak veriyorum kendisine kızacak bir şey yok başta yaptığının hata olduğunu Sociedad gördükten sonra anlıyor gibi. Kariyerini düşünen adam Türkiye'ye gelmez.

Kaynak gayet sağlam, öyle geçiniz diyecek bir durum falan yok.

Adamlar direkt konuşmuşlar Bruma'yla.

Tek derdi yeni sözleşme koparmak. Ha 3 tane hazırlık maçında gol attı diye kimse ile yeni sözleşme imzalanmaz.

Sanki geçen sene ispanya da şov yaptı da biz bilmiyoruz. Çok saçma şu an yaşananlar... Getirsin 10-12 milyon arası bir para sonra nereye cehennem oluyorsa olsun. Kalsa bile ben öyle esip coşacağını zannetmiyorum. Kampa iyi başladı ama lig maçları ayrıdır.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nazifoglu oyle 10milyonlara falan birakmayiz dedi, bruma bizde kalacak ama 15milyon gibi teklif gelirse yapacak birsey yok demisti.

PSV yeni teklif ile gelirse max 6m teklif ederler, yani geciniz.

Bruma istedigi kadar aciklama yapsin, haberler dogru olsun veya olmasin, oyle ben gitmek istiyorum demeyle olmuyor, aynisi dzemaili ve bjk'daki sosa icin de gecerli, kontratlari var.

Eger 10m+ uzerine satilsa bile Sinan Gümüs var.

Gitmek istediği doğrudur bence burada kalırsa kariyer ilerlemesi yapması çok zor, o da bunun farkında.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt