Bruma: "Ayrılmak istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Ayrılmak istiyorum"

Gitmeyi planliyor gibi konusmamis. Resmen gitmis gibi konusmus.

Acilen aciklama yapilmali ve yerine adam gibi kanat alinmali giderse. Yönetim sakli tutup son gün gönderip yine Yasin'lere birakamaz kanat'i. Valla cildirirm, bir sezon daha Yasin ile olmaz arkadas.

Ya şu saçma sapan egolu topçular için siz bari haklı deyip ülkeye b.k atmayın . sanarsın şu an burası Suriye de bu haklıymış . Eğer yalanlansa dahi inanmayın ya böyle şey mi olur , hep bruma beyfendinin röportajı çıkıyor nedense . Git parayı getir ne halt yersen ye , istersen messi ol tiksindirdin. Bu ülkeye kurban olun siz , bahaneci paralı tek hücreliler .

Sent from my iPhone using Tapatalk

daha 2 gün önce 10 milyon eurolara satmıycaz denildi.bruma Galatasarayda kalacak denildi.hangi ara bu açıklamayı yapmış?inanılmaz saçma.

daha 2 gün önce 10 milyon eurolara satmıycaz denildi.bruma Galatasarayda kalacak denildi.hangi ara bu açıklamayı yapmış?inanılmaz saçma.
Yahu Sergen benim senim dememle olmuyor bu is.

Hatirlarsaniz bugün veya dün zam ve yeni sözlesme haberi cikmisti. Olaylar bu sekilde gerceklesmis olabilir; Yönetim Bruma'ya yeni kontrat önerip zam teklif ediyor, Bruma ise kabul etmeyip gitmek istedigini belirtliyor.

Haberler üst üste cikinca inandirici senaryo.

ayrıca kardeşim psvden başka isteyen de yok.antrenmana mı çıkmayacan ne yapacan?köpek gibi oynayacaksın.sıktı artık bu ne.

Bu tip genc cocuklar ile oturup konusmalisin takim, teknik ekip ve yönetim kurulu olarak. Güvenlik sözü fln verdin mi cabuk ikna olurlar.

Bizim Dursun böyle haberler yaptirip zam yapar komisyonu cebe iner. Hiç inandirici değil. Yahu bu bebe geçen sene Soceidad'a doğru dürüst 11 oynayamadi. Bizde bu sene şansini dener. Burada az parlayip iyi bir yere gitmeye çalişir.

öff yönetim kurulu üyesi satmayacağız diyor millet hala satılacak mı diye tasalanıyor

Versin psv 10 milyon avro nereye gidiyorsa gitsin sözleşmeli oyuncumuz dzemaili gidemedi daha bu nereye gidiyor yalan haber geçiniz.
Doğru ise bile geçmiş günlerdeki demecini yeni olay gibi açıklamışlardır eski haberdir... Ben şahsen inanmıyorum

öff yönetim kurulu üyesi satmayacağız diyor millet hala satılacak mı diye tasalanıyor

Versin psv 10 milyon avro nereye gidiyorsa gitsin sözleşmeli oyuncumuz dzemaili gidemedi daha bu nereye gidiyor yalan haber geçiniz.
Doğru ise bile geçmiş günlerdeki demecini yeni olay gibi açıklamışlardır eski haberdir... Ben şahsen inanmıyorum

Zaten o yüzden tasalanıyoruz.

Üst Alt