Bruma: "Ayrılmak istiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Ayrılmak istiyorum"

Bruma: "Kendimi güvende hissediyorum. Hocamız, yöneticilerimiz benimle sürekli ilgileniyor ve bu beni olumlu etkiliyor." | 18 Temmuz 2016

Instagram'dan biraz baski kurmak lazim menajeri kafasini karistiriyor bizim taraftar olarak kendine getirmemiz lazim

Gerçekte yazan: "Kendimi güvende hissediyorum. Hocamız, yöneticilerimiz benimle sürekli ilgileniyor ve bu beni olumlu etkiliyor."

Sergen'in okuduğu: "Galatasaray'dan asla ayrılmayacağım, ayrılacağımı iddia edenlere gülüp geçin. Ha bir de o haberler imzasız"

Menajeri tam bir kurnaz. İlla gitmek istiyorsa gidebilir. Yapacak bir şey yok. Umarım kalır tabii.

Son düzenleme:
2 gol atıp böyle tribe girdiyse işimiz iş. hayır kulüpte yönetici sıfatını hakeden biri de yokki bunu sakinleştirsin. korkutup satmak için bruma floryadayken arayıp bomba ihbarı bile yapıyorlardır.

171066374.jpg

Bruma iki yil once portekiz u19 ile dunya kupasinda en iyi oyuncularindan birisiydi. Biz 13m teklif edince sporting satmak istedi ve 18 yasindaki bir futbolcu'ya yillik 1m+ teklif edilirse, hemde kotu sartlarda yetismis bir oyuncu, dogal olarak bize gelmek istedi.

Ama sonradan bakti ki u19'da oynadigi takim arkadaslari kendisinden cok daha ilerde. Andre Gomes ve Joao Mario portekiz ile euro 2016 gidip , maclar oynadilar ve kupayi kazandilar, sonrasinda andre gomes barcelona'ya transfer oldu ve joao mario ile chelsea ve inter ilgileniyormus.

Bruma 21 yasina gelince artik mantigini kullaniyor. Potansiyeli var, yildiz olma ihtimali var, henuz 21 yasinda ve bir southampton veya sevilla'da 2-3 yil oynarsa rahatlikla 30-40milyona buyuk bir takima transfer olur.

Eger 10m+ civarinda teklif gelirse bence satilmali, cunku gitmeyi kafasina koyan oyuncudan hayir gelmez, iki taraf icin de hayirlisi odur.

Giderse yerine oyuncu gelir ve sinan gümüs'u unutmayalim.

Son düzenleme:
Gerçekte yazan: "Kendimi güvende hissediyorum. Hocamız, yöneticilerimiz benimle sürekli ilgileniyor ve bu beni olumlu etkiliyor."

Sergen'in okuduğu: "Galatasaray'dan asla ayrılmayacağım, ayrılacağımı iddia edenlere gülüp geçin. Ha bir de o haberler imzasız"

Ayrica Toplamda 10 transfer olacak demis bruma

anladığım kadarıyla bruma satılmış. hoşçakal oz büyücüsü hepimiz seni ilk maçlarında rize ve bjkli oyuncuları mala bağladığın zamanlardaki hallerini hatırlayacağız.

hoşçakal...

Son düzenleme:
171066374.jpg

Bruma iki yil once portekiz u19 ile dunya kupasinda en iyi oyuncularindan birisiydi. Biz 13m teklif edince sporting satmak istedi ve 18 yasindaki bir futbolcu'ya yillik 1m+ teklif edilirse, hemde kotu sartlarda yetismis bir oyuncu, dogal olarak bize gelmek istedi.

Ama sonradan bakti ki u19'da oynadigi takim arkadaslari kendisinden cok daha ilerde. Andre Gomes ve Joao Mario portekiz ile euro 2016 gidip , maclar oynadilar ve kupayi kazandilar, sonrasinda andre gomes barcelona'ya transfer oldu ve joao marion ile chelsea ve inter ilgileniyormus.

Bruma 21 yasina gelince artik mantigini kullaniyor. Potansiyeli var, yildiz olma ihtimali var, henuz 21 yasinda ve bir southampton veya sevilla'da 2-3 yil oynarsa rahatlikla.30-40milyona buyuk bir takima transfer olur.

Eger 10m+ civarinda teklif gelirse bence satilmali, cunku gitmeyi kafasina koyan oyuncudan hayir gelmez, iki taraf icin de hayirlisi odur.

Giderse yerine oyuncu gelir ve sinan gümüs'u unutmayalim.

Sinanın Brumanın yarısı kadar potansiyeli yok yalnız.Niye sevilla 30-40 satıyor biz satalım.Dingonun ahırı mı burası her isteyen gidecek.Yok öyle iş.Profesyonel oyuncuysa seve seve oynayacak topunu.

Haberin gerçekliğinede inanmıyorum daha 2-3 gün önce buna benzer haberi yalanladı instagramdan

Üst Alt