Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir!

Ulan işte millet bu kadar çabuk kanıyor hea Bruma yı gönderip Pulisic'i alacak bizim yönetim

Tüh ya gizli planlarını açığa çıkardınız

Dursun reis zaten Bruma bize az geliyor ya Sterling'i alalım ya Coutinho'yu diyordu

Aklınızı başınıza alın ulan Dursun yönetiyor klübü Bruma'yı satıp Tunay Torun'u Adem Büyük'ü alacaklar ...

Ben olsam satmam seneye avrupa kupalarında oynayınca mecburen fiyatı katlanacaktır şimdi 15 veriyorlarsa seneye bu rakam 25 i bulur ki bruma nın yerine daha iyisini alamayacak çapta bir başganımız var

Sozlesme uzatmaya yanasmamasi bize yaradi . Eger sozlesme sonuna 1 sene kalmisken kalkip 15 milyon euro oderlerse turkiyenin en buyuk satisi sayilir bu

hic zannetmiyorum , 10-12 arasi ve sonraki satistan 10% civari pay da olabilir

dedigim gibi hic sanmiyorum ama olursa muthis bir gelisme denebilir bu habere

15 civarı verirler ama bizimkiler o fiyata satabilir mi mesele orada

ayrıca satsalar ne olacak ,iyice ligin orta sıralarına demirlemiş takım görüntüsüne büründürürler bizi

satmazlarsa da 1 sene kalmış mukavelesine ya çok yüksek ücret ödeyecekler bruma ya, ya da sene sonu basıp gidecek

verilen onca para da heba olacak

Uzatır niye uzatmasın adam hakkı olanı istiyor ama ultra zeki başganımız zelçuk efendini 3 aldığı ortamda brumaya 1.8 veriyor sen olsan kabul eder misin?

Selcuk 3,5 alirken yasine 900 adil mi ? O zaman bruma gibi yasin de kazan kaldirsin mesela

ust citayi kistas alacakken 2 senedir sneijder yatiyor , tolga 2 milyon aliyor , yasin ise cenk gonen ile ayni parayi aliyor

hocayla dalasan oynamayan chedjou kac aliyordu

Bruma yerine yapacakları yabancı transferin yıllığına 3 milyon euro verirler. onu verin Brumaya kalsın.

Dursun safı Brumadan gelecek parayla 5 tane Adem Büyük alır çarçur eder.

Torino'nun 12.5 milyon € satın alma opsiyonu var. 30.6.2017'ye kadar. Almazlarsa 6-8 arası verebiliriz

������������������������GALATASARAY������������������������
Insallah almazlar diyelim. Belki kiralik + satin alma opsiyonu ile biz aliriz.

kayserispor_transfer_haberleri_wellitonun_ilk_sozleri9Z.jpg

Hazır mısınız 31 yaşında genç ve dinamik bir isim ?

Sozlesme uzatmaya yanasmamasi bize yaradi . Eger sozlesme sonuna 1 sene kalmisken kalkip 15 milyon euro oderlerse turkiyenin en buyuk satisi sayilir bu

hic zannetmiyorum , 10-12 arasi ve sonraki satistan 10% civari pay da olabilir

dedigim gibi hic sanmiyorum ama olursa muthis bir gelisme denebilir bu habere

Senin ismail durakı alırız yerine renkdaş

Para eden kim varsa satilsin , bizim takimin takviyeyle toparlanacagi yok

kasaya para girsin ve resetlenelim , hele garry imis bruma imis podolski imis kesin gitsinler

bir istisna muslera var , kaleci bulmak cok zor oluyor , onun ozelinde bir ayricalik yapilabilir

Üst Alt