Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir!

İnşallah
Garry-Balotelli-iturbe ileri üçlüsü iyi gibi duruyor

������������������������GALATASARAY������������������������
Garry haric guzel duruyor, o en fazla rotasyon oyuncusu olabilir. Bruma giderse o bolgeye de transfer yapmak gerek.

15 civarı verirler ama bizimkiler o fiyata satabilir mi mesele orada

ayrıca satsalar ne olacak ,iyice ligin orta sıralarına demirlemiş takım görüntüsüne büründürürler bizi

satmazlarsa da 1 sene kalmış mukavelesine ya çok yüksek ücret ödeyecekler bruma ya, ya da sene sonu basıp gidecek

verilen onca para da heba olacak

Bruma ile ilgili şu anda yapabileceğimiz tek hayırlı şey 2.5 filan verip sözleşmesini uzatmak başka oluru yok

enn iyi ihtimalle 15'e sattık diyelim ki 13'e almıştık aradaki 2 milyon euro'nun %25'ide Sporting'e gidecek 1.75 milyon euro için mi satıyoruz şimdi takımın en formda fark yaratan oyuncusunu

Millet kafayı yemiş anasını satayım iyi satın Bruma'yıda Sneijder'de gider zaten

Görün o zaman takımı ulan biz ne ettikde bu hale düştük dersiniz

Şu takımdan çıkar Bruma-Muslera-Sneijder'i küme düşer bu takım adım kadar %1.000.000 eminim bundan

Bruma ile ilgili şu anda yapabileceğimiz tek hayırlı şey 2.5 filan verip sözleşmesini uzatmak başka oluru yok

enn iyi ihtimalle 15'e sattık diyelim ki 13'e almıştık aradaki 2 milyon euro'nun %25'ide Sporting'e gidecek 1.75 milyon euro için mi satıyoruz şimdi takımın en formda fark yaratan oyuncusunu

Tam olarak oyle diyemeyiz , nedeni su

alirken yani 12 yi verirken bruma ile 5 senelik anlasma yapmistik yani sakatligi yabanci limiti gibi seyleri disarida birakirsak , 12 milyonu 5 senelik bir periyod icin odedik

eger 1 sene kala satarsak bu muthis bir is olur cunku sozlesme uzatmiyor

diger yandan eger 3-4 senesi kala olsaydi haklisin derdim

Adem büyük iş görür. Dursun anca onu alır

������������������������GALATASARAY������������������������
4OowbIsmYHbpu.webp

Carlos Mane sakatlanmasaydı onu kiralayabilirdik Lizbondan.

Edit: Gerçi 1 yıl daha kiralık sözleşmesi varmış Stutgartla

Son düzenleme:
Selcuk 3,5 alirken yasine 900 adil mi ? O zaman bruma gibi yasin de kazan kaldirsin mesela

ust citayi kistas alacakken 2 senedir sneijder yatiyor , tolga 2 milyon aliyor , yasin ise cenk gonen ile ayni parayi aliyor

hocayla dalasan oynamayan chedjou kac aliyordu
Onlara o paraları veren mallar ayrı konu zaten benim burda demek istediğim brumanın suçlanması uzatmıyor diye hem yasin kim bruma kim ? Brumanın alıcısı çok yetenekli tabi elimiz mahkum istediğimiz parayı verecez ama yasin i kim napsın ?

Sneijder e kimse bonservis odemez cunku bizden kemiksiz cok buyuk para aliyor , onu vergisiz alamaz hic bir yerde

brumanin bizde cuzi paraya oynamasi bu 15 civari bonservisleri imkanli hale getiriyor cunku bu alman klubu brumaya hem daha cok para verecek hem de sahneye koyacak

bruma 1 sene daha bizde paslanmak yerine gitmelidir kendi acisindan ama klup o rakamlara cikar mi kestiremiyorum

Tam olarak oyle diyemeyiz , nedeni su

alirken yani 12 yi verirken bruma ile 5 senelik anlasma yapmistik yani sakatligi yabanci limiti gibi seyleri disarida birakirsak , 12 milyonu 5 senelik bir periyod icin odedik

eger 1 sene kala satarsak bu muthis bir is olur cunku sozlesme uzatmiyor

diger yandan eger 3-4 senesi kala olsaydi haklisin derdim

Bruma mı sözleşme uzatmıyor bizim andavallar sürüsü mü beceremiyor reis bunu ayrımına varmak lazım
Ben Bruma'yla sözleşme uzatmak için herhangi bir resmi teklif sunduğumuzu bir çaba gösterdiğimizi bile sanmıyorum ...
Anca Yasin'le Sarbi'yle sözleşme imzalar bizim yönetim

Olaya şöyle bakalım Bruma ve Ribery ikiilisiydi bizim elimize geçen en büyük potansiyelli oyuncular ve eminim bir daha böyle bir oyuncu STSL'ye gelmeyecek gelmesi için bir sebep yok
Elimize geçen en büyük şansı ve üstelik tutmuşken iyi oynuyorken 13'e aldığımız Bruma'yı 1.75 milyon euro kar için mi satıyoruz ?

Galatasaray'ın acayip mi ihtiyacı var bu 1.75 milyon euro'ya Bruma'yı satmazsak batacak mıyız ?

Onlara o paraları veren mallar ayrı konu zaten benim burda demek istediğim brumanın suçlanması uzatmıyor diye hem yasin kim bruma kim ? Brumanın alıcısı çok yetenekli tabi elimiz mahkum istediğimiz parayı verecez ama yasin i kim napsın ?

yasini bruma ile degil , tolga veya selcuk ile kiyasliyorum

tolga 400 bin yerine 2 alacak , yasin senelerdir 943 bin euro alacak , cenk gonen bile 950 bin alirken

yasini bruma ile degil , tolga veya selcuk ile kiyasliyorum

tolga 400 bin yerine 2 alacak , yasin senelerdir 943 bin euro alacak , cenk gonen bile 950 bin alirken
o maaşı tolgaya veren gerizekalı yöneticilere sormak lazım saydıklarının hiç birini brumayla kıyaslamam bile selçukla yasinin veya cenk in alması gereken maaş max. 1,5 M.. Bruma da max 2M , sneijder , muslera gibi yıldızlar da max 3-3,5 almalı

15 ve üzeri gibi teklif varsa hemen gönderilmeli güle güle Bruma artık oyuncularla romantiklik yaşamamalıyız al sat durumuna geçilmeli

Millet sezon biter bitmez hemen transfer yapiyor biz hala balay turu yapar gibi tur düzenliyoruz cenk ergün efendiye

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Twitter

beIN Sports muhabiri sporting'e odedigimiz bonuslardan dolayi bruma'yi baska bir takima sattigimizda sporting'e sonra satistan herhangi bir pay odenmeyecek diyor

Dogru mu?

Üst Alt