Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir!

Muslera Sneijder ve Bruma üçlüsünün Dursun yönetiminde satılmasına kesinlikle kesinlikle karşıyım arkadaş ihanet resmen bu takıma
Her basliga niye farkli sey yaziyorsun baska konuya sneijder keske satilsa diyip buraya gelip dursun yonetiminde satilmasina karsiyim yazmak nedir.

Sanarsin sneijdere teklif geldiginde dursun yerine baska bir baskan atanacak. Adamin 1 sene sozlesmesi var dursununda 1 sene gorevi var satarsa dursun satacak gak guk etmeye gerek yok. Satanda yerine yenisini daha iyisini daha iyi paraya almak zorunda ha almazsa ne olur melonun pesine ne olduysa aynisi taraftar ahlayip vahlar.

Ha dursunda sneijderi satacak got yok buna inan sneijder gitmek isterse tutacak got yine yok

Sneijder satilamaz ancak bedavaya o da kendi isterse gider

gidecek de olsa yonetim bir saniye dur demez , 5 milyon aliyor , klube maliyeti 6,5 milyon civari

Reis 21 yaşında daha bir çocuğa sözleşme imzalatmayı beceremiyorsa ne bok yemeye duruyor bu yönetim anlamıyorum ki tek amaçları Galatasaray'a zarar vermek mi ?

Teklifi sunarsin , imzalayip imzalamamak da diger tarafin iradesidir , bunun menejeri var ailesi var , brumanin genc olmasi aptal olmasini gerektirmiyor

size bunlari soyleten kesinlikle yonetimin tavridir

bugun hala aysal baskanlikta olsaydi , "bak adam 4 sene iyi kotu yararlandi , aldigi paradan fazlasina da satti , bunu yapabilen kac yonetim var" filan denecegine eminim

dursun size bunlari soyletiyor haklisiniz ayri ama olayin ozunde mantiginda hakli degilsiniz

su an brumaya bu soylenen paralar veriliyorsa afedersiniz ama verenin enayiligidir , bu paraya satmayan ise ondan daha enayidir

ki ben can gibi dusunuyorum , boyle rakamlarin dondugunu hic mi hic dusunmuyorum

Brumanin derdinin para kadar kariyer de oldugunu dusunuyorum

ribery de boyleydi , kacti gitti ama kacmasaydi da sozlesmesini bitirerek ya da satilarak gidecekti

adamin baska ulkede futbol hayatini surdurme istegine neden saygi duyulmuyor , 5 senedir burda , herkes maldini veya bulent korkmaz mi ?

Sence bruma karakterli bir topçu mu ? Nasıl geldiğini unutma kardeş.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam profesyonel futbolcu öyle duygularıyla hareket etme devresi geçti artık reis Totti gibi adamlar bulamazsın artık

Adam Sporting'i Galatasaray'a ulaşmak için Galatasaray'ı Top Class takımlara ulaşmak için basamak olarak görüyor bunda en ufak bir sıkıntı yok karaktersiz yapmaz yani bu onu reis

Bruma ve Muslera ile hemen bugün sözleşme imzlamak yapabileceğimiz tek olumlu iş

Teklifi sunarsin , imzalayip imzalamamak da diger tarafin iradesidir , bunun menejeri var ailesi var , brumanin genc olmasi aptal olmasini gerektirmiyor

size bunlari soyleten kesinlikle yonetimin tavridir

bugun hala aysal baskanlikta olsaydi , "bak adam 4 sene iyi kotu yararlandi , aldigi paradan fazlasina da satti , bunu yapabilen kac yonetim var" filan denecegine eminim

dursun size bunlari soyletiyor haklisiniz ayri ama olayin ozunde mantiginda hakli degilsiniz

su an brumaya bu soylenen paralar veriliyorsa afedersiniz ama verenin enayiligidir , bu paraya satmayan ise ondan daha enayidir

ki ben can gibi dusunuyorum , boyle rakamlarin dondugunu hic mi hic dusunmuyorum

İşte reis işin özü dönüp dolaşıp Dursun'a geliyor isterse 40 milyon euro teklif gelsin Bruma'ya adamın yapacağı yine gidip Adem Büyük Tunay Torun'u almak olacak

Allah rızası için bir düşünün 2 yıldır Galatasaray yararına ne iş yaptı ki bu herifler şimdi Bruma'yı müthiş karlarla satıp yerini en iyi şekilde doldurabilsin ?

Bu adam daha fazla para etmeyecek; bir yıldız bir süperstar olacak diyenlere bakmayın. Bruma orta düzey bir oyuncu.

"Sportif açıdan takıma faydası olacak" düşüncesiyle kalsın. Doğrudur.

"Mali açıdan bir - iki sene sonra 20 milyona satarız" düşüncesiyle bir dakika bile tutmayınız efendim. Satın. O para etmeyecek Bruma.

Buraya yazayım.Bu transferden bizim kasaya 9 milyon girer.Sonraki satıştan payda %10 olur.Bu yönetimden bu kadarı bile başarı. Sow 17 milyona satılmıştı araplara :red:
Sow işinde düzenbazlık var,kimse beni inandiramaz

17 sattiklari adami bedelsiz.kiraladilar bir sene sonra,millette salak zaten hele araplar

Ama bizim yonetimin beceriksizligi konusuna katılıyorum,imzami atarim

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt