Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir!

Gercekten sozlesme suresinin sonuna 1, ozgurce transfer gorusmesi yapmasina aylar kalan bir adami , ustelik aldigindan daha cok bir para odeyecek bir klube hem de turkiyeden avrupaya gonderirken alinacak 12-13 milyonlara hic muamalesi yapanlari gorunce argo olacak ama bu islerden "hic bir halt" anlamayanlarin coklugunu goruyorum uzulerek

saka filan mi yapiyorsunuz siz ? 12-13 milyonun uzerine tarihimiz boyunca kac adam satilmia turkiyeden bugune dek ?

Gercekten sozlesme suresinin sonuna 1, ozgurce transfer gorusmesi yapmasina aylar kalan bir adami , ustelik aldigindan daha cok bir para odeyecek bir klube hem de turkiyeden avrupaya gonderirken alinacak 12-13 milyonlara hic muamalesi yapanlari gorunce argo olacak ama bu islerden "hic bir halt" anlamayanlarin coklugunu goruyorum uzulerek

saka filan mi yapiyorsunuz siz ? 12-13 milyonun uzerine tarihimiz boyunca kac adam satilmia turkiyeden bugune dek ?
Bruma belki dandik ligimizde şu an oynuyor olabilir ama unutmamak gerekir ki Bruma bir proje yatırımıdır ve wonder kid listesinde olan bir isimdi ve halen takip göz altında avrupa kulüplerde. Portugis milli takım oyuncusu üstelik ve yaşıda halen genç sayılır. Gelişim potansiyeli yüksek diyede ekleye biliriz son olarak. Yazdıklarına katılsamda bruma için bu geçerli olmamalı. Bu tür proje oyuncuyu şimdiye kadar gelmedi türkiye sonucta. Demek istediğim ülkenin normal oyuncu alış satış profiline uymamak ile birlikte örneğide olmadı şimdiye kadar. 12 milyona aldığın bu genç futbolcu yatırımını tabiki çok daha üst seviye rakamlara satmak isteğinde buluna bilir taraftar.

Sinan Bilgin Bruma gitsin diye canhıraş savaşıyor. Yönetim de bu kafada işte. Sözleşme uzatılmasa bile 1 sene daha kalmalı. Dursun defolup gidecek ve düzgün bir yönetim gelirse yeni sözleşme yapılır. Yapmazsa da bedavaya gitsin. Dursun ve Tudor Bruma'yı göndermek için her şeyi yaptı. Oyuna gelmeyin.

beyin olmayinca ne konussan bos, millet 15 milyona burun kivirmiyor, millet o alinacak 15 milyona senin gibi tiplerin oy verdigi baskanin alacagi oyunculardir.

Senin dediğin gibi Tarihimiz boyunca arda dışında 12 milyona oyuncu satamadık ve o paraları belki bir daha zor görürüz.

Ancak tarihimiz boyunca bruma gibi iki oyuncumuz(ribery-keita) oldu ikiside elimizden nerdeyse yok yere uçtu gitti ve biz senelerce onlarin futboluna doyamadan hep yerleri dolacak diye bekleyip durduk.
Peki onların yerine kimler geldi?
Hep çöpler geldi ve bütün parayı çöplere verdik.

Dursunun amacı belli.
Istifa seslerini bastırmak için transfer yapmak zorunda ama kulübün kasasında para Bırakmadığı için acil nakit lazım bunun içinde bruma ve muslera gibi para eden oyuncuları bir an evvel satıp,
yaşlı sönük yıldızlar ile taraftarın sesini kısmak istiyor.

Brumadan gelecek 12 -13 milyon ile yeni tolgalar,erenler,serdarlari zengin edeceğimize 1 sene daha brumayi izlerim daha iyi.
Hem birilerinin cebide dolmamış olur.

DURSUN İSTİFA!

Son düzenleme:
ya bu sinan bilgin denilen fenerbahcenin cocugu, besiktasin uvey cocugu dedigini ciddiye alip tartismayin bile.

adam bruma'yi satsak'da daha cok pilav yesek derdinde.

bunun gibi insanlar iste koskoca Galatasaray'in 340 milyon euro borcu olmasini sagladi.

Galatasaray'ın eline 10m kalıyor derken bile palavra zaten karın %25i gidecek lisbona,kap bldirimine bakıp haber yapsalar keşke

Bazen cok ucuyoruz. Brumayi en cok seven belkide benimdir sakatlandirginda, o bok gibi sezonlari gecirdiginde ispanyaya gittiginde hep arkasinda durdum AMA gel gelelim uzatmak istemiyor nedeni cok belli takimin ici bosaltildi elle tutulur 3 tane oyuncu kalsi ki bunlardan biri bruma siz bu ortamda onunuzu goremezken sozlesme uzatir misiniz?
Hersey para degil bunu kavrayamadik gitti. Kabul etmiyor iste oynamak patlamak egosunu tatmin etmek istiyor.
Bruma ispanyayi kasip kavurdu
Bruma almanyayi kasip kavurdu.
Cocuk bunlarin pesinde kendinden sonraki portekizde olan oyuncularin final gormesi bayernlere gitmesi icinde gecmise donuk buruklugun belirtisi.
Bok gibi zemini olan floryada mi antreman yapmak istersiniz tesislesmenin zirvesi almanyada mi.

Birakin gitsin abi 15 alalim brumadan oturup gobek atalim hadi 25e satalim 50 ye satalim bir kerede olmuyor bunlar. Once zarar etmeden biraz kar ile brumayi satacaksin yerine o parayla iki tane bruma potanaiyelinde genc alacaksin bu sekilde bolunerek cogalacaksin.
15 senede 3 tane oyuncu satmissin iyi debilecek rakama ne kadar iyiyse(keita-burak-arda) gelio burada ama o az bu az diyoruz. Baskalarini cita almayin hilr hurda ile ulkeye para sokuyorlar yilin is adamlari rezalar kara paralarini akliyorlar. O sebeple biz ne yaparizin pesinr dusmeli.
Bakin dembele kotu futbolcu muydu 20 yasinda gencecik bebe yalvardik alin diye. Premier ligden 20 yasinda gelen bir forvet begenilmedi alinmadi. Futbolu pul kolleksiyonu sanan yoneticilerle bi bok olmaz. Dunyada bruma parasina bruma potansiyelli yuzlerce oyuncu var olay cesarette. Parayi basip almakta. 3 milyona aldigin 25 yasindaki adamdam 30 milyon cikmasini beklemek hayalcilik.

Transfer hedefi minimun 10 milyon euroluk genc yetenekli oyuncular.

Adama traore diyorum gunlerce takimi kume dustu premier ligden 21 yasinda barcelona backgroundu olan calim seven hizli kanat oyuncusu. Verirsin 8 milyon euro alirsin brumaya tapan biz ona neler yapariz kim bilir.
Bunun gibi patlamaya hazir 20 li yaslarda hizi on planda olan oyunculari alip carki dondureceksin bir bakmissin 10a aldigin cocuk bir sene sonra 30a gitmis. 15e aldigin 50 etmis. Monaco ornegi dunyanin en dogru yonetilis bicimidir parayi dogru oyuncuya acimadan yatirirsan hem basariyi yakalarsin hem oyuncun degerlenir

Son düzenleme:
Tunayla ne kadar ters dustugumuzu forumu takip edenler bilir ama adam ne dogru bir noktaya parmak
basmis

biz kimiz ki 12-13 milyonlara burun kiviriyoruz , sozlesmesinin zamaninda uzatilmamasi hatadir ama bir sene kalinca da satilmamasi daha buyuk hata olur

yazilanlarin ise birine katiliyor digerine katilmiyorum

ben olsam yildiz mildiz birakmam satarim , satamiyorsam bile kabul ettirebiliyorsam bedelsiz salarim zarardan kar ederim , burada ayriliyoruz sizle

ama sunda hemfikirim , gidip o paraya x adam almam , yildiz veya cop , hic bir sekilde almam

parayi nakit sekilde koyarim kasaya veya oderim borcumu

Bana bruma bir yerde , yani avrupada yildizi bile parlasa tikanir gibi geliyor

james rodriguez seviyesinde , jese seviyesinde kalir , dennis suarez veya

doneminde ribery nin yaptigi sukseyi yapamaz gibi hissediyorum , bunu satarsak arkasindan da garry satilabilir 7-8 e

Bruma'da superstar olacak ışık göremiyorum. Hızı dışında cok iyi bir özelliği olmayan bir topcu. 15m€ + sonraki satıştan %15 pay alınırsa iyi satış olur.

Ilk geldigi sene saga cekip vurmak disinda baska sut denemeleri de oluyordu

bruma miydi hatirlamiyorum ama sanki bir olimpiyat stadi macinda gereksiz bir turkiye kupasi macinda gol de atmisti , direkten de donmus olabilir

o isigi vermisti , sakatlik cok etkiledi , birazini ispanya kiralamasi ile kapatti ama yine de beklenen ivmeli cikisi yapamadi

Sinan Bilgin Bruma gitsin diye canhıraş savaşıyor. Yönetim de bu kafada işte. Sözleşme uzatılmasa bile 1 sene daha kalmalı. Dursun defolup gidecek ve düzgün bir yönetim gelirse yeni sözleşme yapılır. Yapmazsa da bedavaya gitsin. Dursun ve Tudor Bruma'yı göndermek için her şeyi yaptı. Oyuna gelmeyin.

Bedavaya gitsin oyle mi

Ulan ne mal adamsin pardon adam demisim

Bedavaya gitsin oyle mi

Ulan ne mal adamsin pardon adam demisim

Abi oyle mal vs demeyelim yine de . Diger yandan dursun bir test aslinda

bu tarz yorumlar yapanlari duzgun basarili bir baskanla denemek lazim , muhtemelen bu stilde olmazlardi

cunku dursun doneminde kazara dogru bir sey yapilacak bile olsa , verdigi negatif enerjiyle insanlara olumsuz dusunme zorlamasi yapiyor adeta

sen ne diyorsun ? Leipzig bile olsa cikarip masaya 15 milyon vs koyar mi , bana inandirici gelmiyor nedense bu haberler

Abi oyle mal vs demeyelim yine de . Diger yandan dursun bir test aslinda

bu tarz yorumlar yapanlari duzgun basarili bir baskanla denemek lazim , muhtemelen bu stilde olmazlardi

cunku dursun doneminde kazara dogru bir sey yapilacak bile olsa , verdigi negatif enerjiyle insanlara olumsuz dusunme zorlamasi yapiyor adeta

sen ne diyorsun ? Leipzig bile olsa cikarip masaya 15 milyon vs koyar mi , bana inandirici gelmiyor nedense bu haberler

15 vermezler ama 10-12 milyon verebilirler alman basini da yazdi Leipzig'in bir ilgisi oldugunu

1 yil sözlesmesi kalmis bir oyuncuya 15 milyon vermezler bana göre

Burada bruma tabiri caizse itin gözüne sokuluyordu şimdi taraftar 20m istiyor adama:) sen tarihin boyunca hangi oyuncuyu böyle bir paraya sattın yada satabildin? sözleşme yaptığı oyuncunun lisansını çıkartamayan bir yönetim bırakın brumayı 15 lere filan satmayı 2 tane limon satamaz...

Üst Alt