Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma Transferi Her An Gerçekleşebilir!

Burada bruma tabiri caizse itin gözüne sokuluyordu şimdi taraftar 20m istiyor adama:) sen tarihin boyunca hangi oyuncuyu böyle bir paraya sattın yada satabildin? sözleşme yaptığı oyuncunun lisansını çıkartamayan bir yönetim bırakın brumayı 15 lere filan satmayı 2 tane limon satamaz...

satabilir ama kendi becerisi degil , bruma ya baska talipler de cikacaktir , ikincisi sozlesmesine bir sene de kalsa , bir oyuncu mevcut klubuyle sorunlu oldugu zaman cok geri gidiyor oyun anlaminda

bu yuzden bruma icin de bizim icin de alan icin de en iyisi su an satmak

Satın anasını satayım dedikleri gibi 10m kalır elimize onuda Dany'nin Olcan'ın cezasını ödemeye kullanırız
Yerine Adam Büyük Tunay Torun filan gelir

O kadar çabuk kanıyorsunuzki yıllardır her yalanlarına her oyunlarına Millet sanıyor ki Bruma gidip Brahimi gelecek Sneijder gidip Mata gelecek

Valla bu taraftara Dursun müstahak aslında sonradan oturup ağlamayan Telles'in Emre'nin arkasından ağladığınız gibi

Zaten biz de o yuzden bu saydiklarim gitsin tasarruf olsun , o para car cur edilmesin hatta bir kademe oteye gidiyorum ben , faydali olacak adam da alinmasin

gencler birligi modelindeki gibi elimize gecen her kurusu kasaya koyma tarafindayim ben

ziyadesiyle kupa , kismen avrupa , sampiyonluk sayisinda doyduk tastik , eksigimiz maddi , buradaki yirtigi dikmek lazim artik

Bruma'dan 10 milyon kazansan ne olacak ? Para çöpe gidecek. Yerine daha iyi adam alamazsın ve gelen para da çöpe gider. Sinan Bilgin gibi hezimetleri normalleştirme çabasında olan adamların oyununa gelmeyin. Satmaktansa 1 sene oynatıp bedava gitmesi daha iyidir. Yeni gelecek yönetimle bir ihtimal yeni sözleşme yapılır.

Bruma'dan 10 milyon kazansan ne olacak ? Para çöpe gidecek. Yerine daha iyi adam alamazsın ve gelen para da çöpe gider. Sinan Bilgin gibi hezimetleri normalleştirme çabasında olan adamların oyununa gelmeyin. Satmaktansa 1 sene oynatıp bedava gitmesi daha iyidir. Yeni gelecek yönetimle bir ihtimal yeni sözleşme yapılır.
Peki yeni yönetimle sözlesmeyi yapmasa bedava gitme derdindeyse imza parasi alabilmek icin? Bukadar para harcadik bu sezon haric hic dogru düzgün faydalanamadik bari giderkene para kazanalim. 15 milyon verseler derhal satilmali cünkü baska secenek birakmiyor bu yönetim

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Muslera Sneijder ve Bruma üçlüsünün Dursun yönetiminde satılmasına kesinlikle kesinlikle karşıyım arkadaş ihanet resmen bu takıma

Muslera Sneijder ve Bruma üçlüsünün Dursun yönetiminde satılmasına kesinlikle kesinlikle karşıyım arkadaş ihanet resmen bu takıma
Merak etme sneijder ı bedavaya bile almazlar alsalar keşke de 5 milyon maaşından kurtulsak. O yüzden 20 milyona brumanin sülalesini bile satarlar hayal kurmayın futbol beyni olmayan brumayi 15 e satan yönetimi ayakta alkışlarım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merak etme sneijder ı bedavaya bile almazlar alsalar keşke de 5 milyon maaşından kurtulsak. O yüzden 20 milyona brumanin sülalesini bile satarlar hayal kurmayın futbol beyni olmayan brumayi 15 e satan yönetimi ayakta alkışlarım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reis kesinlikle karşıyım buna isterlerse 40 milyon teklif etsinler Bruma için Dursun varken satmak demek Galatasaray'a zarar demektir bu kadar basit

13'e aldık 15'e satarlar aradaki 2 milyonun %25'i Sporting'e gider

Soruyorum 1.75 milyon için mi Bruma yı satıcaz ? Galatasaray'ın 1.75 milyon euroya çok mu ihtiyacı var ?

Sezon boyunca maça çıkamayan Serdar'ın mağliyeti kaç tane 1.75 milyon euro biliyor musunuz renktaş ?

Azıcık mantıklı düşünün yav ...

Reis kesinlikle karşıyım buna isterlerse 40 milyon teklif etsinler Bruma için Dursun varken satmak demek Galatasaray'a zarar demektir bu kadar basit

13'e aldık 15'e satarlar aradaki 2 milyonun %25'i Sporting'e gider

Soruyorum 1.75 milyon için mi Bruma yı satıcaz ? Galatasaray'ın 1.75 milyon euroya çok mu ihtiyacı var ?

Sezon boyunca maça çıkamayan Serdar'ın mağliyeti kaç tane 1.75 milyon euro biliyor musunuz renktaş ?

Azıcık mantıklı düşünün yav ...
Adam imzalamiyor gitmek istiyor olamaz mi? Ne yapacaz peki sene sonu bedava mı göndereceğiz az mantık yahu!!

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bruma'nin futbol beyni yoksa takimdaki diger elemanlar ne ise yariyor? 22 yasindaki cocuk tek basina tüm takimi sirtladi neredeyse tüm sezon.

Sen takim olarak sadece Bruma'nin ayagina bakarsan o cocuk simarir da kendini Ronaldo sanar da. Cok dogal birsey bu.

At topu Bruma'ya birseyler yapmasini bekle. Sonra son pasi vermeyince futbol akli olmuyor. Takim simartti bu cocugu, kim ne derse desin.

Enes sana su sekilde bir ornek vereyim . Bir bisiklet aldin ve kafanda 5 sene kullanmak var , bisikleti alip 4 sene boyunca biniyorsun , arkadasina veriyorsun , arada tekerlegi patliyor ardiyeye kaldiriyorsun

bisiklete de harcamalar yapiyorsun az cok , ilk alirken de 3 bin lira para vermistin

"daha kullaniyorum mantiginda" olmana ragmen , sehre tasinan biri diyor ki "ben bu ayarda bir bisikleti 7-8 binden asagi bulamadim, kullanilmis ama is yapacak bir bisiklet buldum 3.500 liraya ,almayi planliyorum"

Ama bir sorun var , seneye venedik e tasinacaksin ve belediye baskani yollarinda turistik dokuyu korumak icin bisiklete izin vermiyor yani elde tutmak istersen 1 sene sonra artik 3,500 e donusturme sansin da olmayacak

senin henuz 1 sene daha binebilecek olmana ragmen , aldigin fiyata bunu satman aptalca olur mu ?

Bruma zaten garrynin alindigi gun satildi su anki olaylar sadece yuksek para vereni bulmak. 3.5 milyona garryi alip 10 milyona brumayi sataninda (agir kufur) 12+karin %35 olmali en kotu

Üst Alt