Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
son bir haftadir tatil oldugu icin aileme geldim ps'den uzak
fm 19 bekliyorum suan portal bridge construction aldim steamden baya eglenceliymis lan asdasd

İnşallah heartstone’a benzetecez diye oyunun içine etmezler. 1-2 tane gameplay videosuna baktım mevcut basit oyundan epey kasıntı bir oyuna geçiş olacak.
Ama cdprın oyuncuyu kollayan duruşunu seviyorum. Full value verecekler şuan sahip olduğun kartlar için.

Ben tam bakamadım gameplay videolarına. Combat mekaniği yani gwent kısmı mı kasıntı olacak diyorsun?

Ben tam bakamadım gameplay videolarına. Combat mekaniği yani gwent kısmı mı kasıntı olacak diyorsun?
evet gwent sade iken güzeldi bilmiyorum şimdi nasıl olacak. w3'teki gwent sayesinde başladı zira insanlar oyuna.
row mekaniğinin tekrardan gelmesi güzel de gameplayi değiştirmeselerdi keşke
bir de hearthstone gibi klasik aynı sayılı destelere geçiş olacak.
son olarak başarı puanlarıyla açılarak ilerlenecek yeni görev benzeri lider haritaları güzel olmuş(bunla hs benzerliğini gidermeye çalışmışlar :D)

Bu EA ve Origin kadar Allahsiz, kitapsiz, utanmaz, arlanmaz baska sirketler var midir acaba!?
Battlefield 5 oyununu konsol cikis tarihinden en az 6 gün, hatta normal sürümün piyasaya cikis tarihinden 11 gün önce piyasaya sürmek ne demek lan.

Üst Alt