Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
CK 3 oynuyorum, henüz tam alışabilmiş değilim yalnız dikkatimi bir şey çekti. Dördüncü oyunumda da karım yine saçma sapan bi tiple aldattı benim karakteri, hayır yani nasıl bir algoritma var çözemedim karakterlerimin dördü de delikanlı adamlardı herhangi bir godoşlukları yoktu. Artık 5. oyunda da aynısı olursa bırakırım.

Seni kötü yola sürükleyebilir dikkat et

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Benim zaten oyunla falan pek aram yok yav. Zaman zaman Fifa oynarım o da ayda yılda bir. Geçen beleş FM20 mi 21 mi ne vardı onu indirdim ama ne oynadım ne de bilgisayara kurdum. Hoş niye indirdim onu da bilmiyorum hayatında FM oynamamış adamım :D

En son düzenli oyun oynadığım zaman liseydi. CS 1.6 takımımız vardı hatta ESL de Gather oynuyorduk falan.

sent via GSC

Benim zaten oyunla falan pek aram yok yav. Zaman zaman Fifa oynarım o da ayda yılda bir. Geçen beleş FM20 mi 21 mi ne vardı onu indirdim ama ne oynadım ne de bilgisayara kurdum. Hoş niye indirdim onu da bilmiyorum hayatında FM oynamamış adamım :D

En son düzenli oyun oynadığım zaman liseydi. CS 1.6 takımımız vardı hatta ESL de Gather oynuyorduk falan.

sent via GSC
Fifa önceden bana yetiyordu
Tüm sene boyunca oynardim
Artik 2 mac sonra bayiyorum hemen aga yav
Basim uzun süre cekmiyor bu boktan oyunu

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

İlk 2 oyunun tarzını sevdiysen 3. oyuna ısınmakta zorlanabilirsin, platform ve görsel tarzı değiştiği için ben pek ısınamamıştım. Ama 4. oyunla birlikte tekrar eski haline döndüler.
Evet 3. oyunu an itibariyle yarıda bırakmak durumunda kaldım, özellikle 2. oyundan sonra sarmıyor hakikaten. Dünden beri aralıklarla bitirmeyi denedim ama özellikle bir sonraki bölüme geçmek için belirli sayıda puan (şu sarı üçgen şey) toplama zorunluluğu çok dangalakça olmuş, zaten 3 boyuta ısınamamıştım bitirilen bölümleri tekrar etmek zorunda bırakması tadımı hepten kaçırdı.

Evet 3. oyunu an itibariyle yarıda bırakmak durumunda kaldım, özellikle 2. oyundan sonra sarmıyor hakikaten. Dünden beri aralıklarla bitirmeyi denedim ama özellikle bir sonraki bölüme geçmek için belirli sayıda puan (şu sarı üçgen şey) toplama zorunluluğu çok dangalakça olmuş, zaten 3 boyuta ısınamamıştım bitirilen bölümleri tekrar etmek zorunda bırakması tadımı hepten kaçırdı.
İyi yapmışsınız, garip bir oyun. Deneysellikten öteye geçememişler ki akılları başlarına gelip 4. oyunda toparlamışlar :asd: :sopa:

Üst Alt