Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel

Cevap: Bu fotoğraf kavga çıkarır! | Eğlenceye gel

BJK tv yine yakın zamanda prime time diliminde tarot falı bakan ve alt yazı ile sms gönderilen klip proğramları yayınlamaya başlar..

GS tv nerede bunlar nerede son 1 senede GStv çok yol kat etti.

fb lilerin zoruna gitmesin aynısını da onlar yapıyor taraftarının dilinde bir 6 kasım da 6 kasım başka birşey yok ama bakın bize o kadar başarılarımız var hiçbirini dile getirmiyoruz onun kimse büyüklükte bize yaklaşamaz

Al birini vur ötekine... Bizim rakiplerimiz işte Türkiye'de bunlar yıllardır :eek:

İlerde Demirören'e olan borçları ödeyemeyince yazıyı Beşiktaşın son demirbaşlarıydı diye değiştirirler :)

Bjk iyice kendini birşey sanmaya başladı forza kamiller :D

ben olsa

BOAS VINDAS ROBİNHO (BEŞİKTAŞA HOŞGELDİN ROBİNHO ) derdim :D

8-0 lugano el ile işaret etmişti zaten fenerbahçeden nefret ediyorum ama beşiktaşı hiç ama hiç sevmiyorum kendilerini bişey sanmaya başladılar kaç şampiyonlukları var ne başarıları var

Kavga mi cikarir? Ucuncu buyugun kendini eglendirme cabasindan baska sey degil olay. Sevinip mutlu olacak bir b.ku olmayan adamlarin masturbasyonu bunlar. Ezilin ucuncu buyukler...

Çok seviyesizler diyen fener taraftarı görmek komiğime gitti.Eminim ki herkese öyle gelmiştir.

bir Galatasaray'lının da böyle demesi açıkcası benim garibime gitti. Bu ülkenin en büyük rekabetidir Fenerbahçe - Galatasaray rekabeti ancak durup dururken Fb tv'de bir bidonun üstünde 6-0 yazmaz çünkü komik değil ayrıca gereksiz. Fb tv 6-0'ı andıran şeylerle yayına başlamaz. Yeri gelir bir maç öncesi olur veya kazanılmış bir maç sonu olur rakibini kızdırırsın. Ancak Bjk tv'nin yaptığı sadece seviyesizlik. Hayatını Fenerbahçe'ye bağlı yaşamaktan başka bir şey değil. İnanın hiçbir Fenerbahçe'li buna kızmaz niye kızsın ben zaten lafı gelince arkadaş arasında Türkiye Kupası espirisini kendim yapıyorum.

Sanki Beşiktaş çok matah bir takım.Her sene şampiyon oluyor falan.

Bu ülkede Galatasaray ve Fenerbahçe bir yana,diğer kulüper bir yanadır.

Üst Alt