Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son h

bu senede bi cacık olmaz bizden 3. olursak eyvallah derim bu gidişle. güya takımın yarısından fazlası değişcekti güya takım sezon hazırlıklarına tam kadro başlaycaktı yine verilip tutulmayan sözler

Cevap: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son h

Alıştık son gün transferlerine artık...

bu senede bi cacık olmaz bizden 3. olursak eyvallah derim bu gidişle. güya takımın yarısından fazlası değişcekti güya takım sezon hazırlıklarına tam kadro başlaycaktı yine verilip tutulmayan sözler

Bu kadar beklediğimize değer transferler olursa seni burada yine görmek isterim.Yönetim i tebrik edercesine sözler etme ama o zamanda...Geç oldu beklettiler ama değdi be koçum vb sözcükler sarfetme...

Muntari ve Kallström alınırsa 4-3-3 e devam.

Baros

Arda -------------------- Kazım

Muntari --- Selçuk

Kallström

Çağlar --- Servet --- Ujfa --- Sabri​

Senin yazdıkların ve eldekilerden böyle bir kadro çıkar.

kallströmle muntarinin yerini değiştirmelisin

çünkü o haliyle yazdığın kadroya bakan birisi ya futboldan anlamadığını ya da o 2 oyuncuyu tanımadığını düşünür

şunu da ekliyim terim kariyeri boyunca hiç 4-3-3 oynatmadı, biz de 4-3-3ten henüz bi başarı göremedik,

terimin milli takımda en son oynattığı sistem 4-2-3-1di, bu şekilde dizecektir

ooo, muntari ve kallström aynı takımda =) vay be arap yağı bol bulunca hesabı =)

yalnız orta saha süper kalite ama sağ bek hala sabri mi =))))

çok iyi ya =))))

ooo bide elmander, culio falan da yok bak onları atlamışım :D

Bu hafta 3 oyuncu aciklanmasi lazim ama sanmiyorum belki 1 tane aciklarlar yine her zamanki gibi gec kaldik

Ya artık şu gelsin bu gelsin demek istemiyorum, gelmişler üstünden konuşmak istiyorum.

27 hazirandayız ve geç kaldık bittik diye ağlıyor millet.Komedi.

Transfer bu hafta da olabilir haftaya da olabilir. :eek:

31 Ağustosa kadar başlıklar.

27 Haziran'a kadar 4 transfer ne zaman yapıldı acaba. :eek:

Kadro revizyonuna ihtiyacın olduğu bir senede takımın içi ruhsuz ve Galatasaray'da oynamak için yeterli yeteneğe sahip olmayan futbolcular ile doluysa geçen sezonu Avrupa yüzü görmeden Türkiye kupasından elenerek ligi 8. bitirerek tamamladıysa bütün bunlar olurken gittiği deplasmanlarda lige daha yeni çıkmış takımların taraftarınca kümede kal Galatasaray şeklinde tezahürata maruz kalıyor ise kendi taraftarına laf anlatamazsın,taraftarın için 27 Haziran geç kalınmış bir tarihtir.

Galatasaray'a gelen hangi yönetimin hayirini gördük ki, hep gelen gideni aratiyor.

Belki bir gün Canaydin'i bile özler hale geliriz..

Yonetimin yanlisi transferler icin tarih vermesi idi. Biri 8 haziran dedi.Biri kampa yetistirecegiz dedi.Baskan Haziran sonu cogu oyuncu aramiza katilacak dedi. Simdi de Ali Durust kampa yetistirmek icin acele etmiyoruz. Eylule kadar vakit var demesi..

Bu yuzden: Bu hafta Yönetimin transfer için verdiği sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta degil, sözlerin yerine gelmesi gereken son hafta Agustosun son haftasi.

"Haldun baskani hala ariyorum" desem, ortami germis olmam degil mi?

lütfen avrupanin en büyük kulüpleri kac transfer yapmis biri yazsin bana buraya.

real, barca, manu vs.

ne icine ettigimin haliyeti ruhiyesiymis bu forumdaki be...

Paramiz cok kisitli ,tek gerekce bu

başkanımızdan bir açıklama bekliyorum yoksa her ağızdan bir laf çıkmaya devam edecek

Gec olsun iyi olsun, aksi ve gerisi fasafiso.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt