Bu Sezonun Tek Sorumlusu Sayın Fatih Terim'dir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sezonun Tek Sorumlusu Sayın Fatih Terim'dir

Esas sıkıntı başarıda da başarısızlıkta da ihale Terim'e kalıyor. Oyuncuya fazla maaş veriliyor Terim'den izinsiz nefes bile alamazlar bilgisi vardır deniyor, kulüpten biri gönderiliyor vardır hocamın bir bildiği deniyor. Hakem hatasına Terim konuşuyor, medyaya cevap veriyor bu kadar odak noktası olduğu yerde saha içinde düzgün performans beklemek zor. Yükü üstünden alacaksın yönetim yöneticiliği hoca da hocalığını yapacak Terim ikisini yapıyor bizde.

elbette başarısızlığın sorumlusu fatih terim. yönetim sana istediğin kadroyu kurmuş mu kurmuş. florya'nın anahtarını vermiş, işine karışmamışlar. bu seferde yönetim sesini çıkartmıyor oluyor. yönetim sesini çıkartacak olsaydı sezonun ilk yarısı oynanan leş gibi futbola, alınan rezil sonuçlara ses çıkartırdı. şimdi de dava adamı oldu hoca federasyona kafa tutuyor, yalnız başına mücadele ediyor falan filan. önceki federasyona da sallıyordu hoca sonra gitti sırıta sırıta imza töreni yaptı. şimdi milli takımda hocalık imkanı olsa anında oraya gitmek için yolunu yapardı.

galatasaray'ın hatırına, önceki başarıların hatırına ses çıkartmıyor çoğu taraftar. yoksa önceden neler olduğunu da unutmuş değil çoğu kişi.

yok hakemler doğradı yok ali koç şöyle dedi. geçeceksin hoca işini yapacaksın. sen ne top oynattın bu takıma, şampiyonlar liginde ne yaptın, kaç tane genç oyuncu kazandırdın takıma, yardımcıların neye yarar ona bakarım.

hocanında yanlışları oldu olmadı değil ama sezon başı dedigi profesyonel kötülük bu sene baya canımızı yaktı

Arkadaş sadece ligi saymış.
Oysa işin Avrupa boyutu da var.

2 senedir Avrupa da yaşadığımız rezaleti, bir tane terim fanatiği dile getiremiyor.
Sadece ligi konuşuyorlar orda da Terim'i hakemler sayesinde savunuyorlar.

Ama Avrupa konusu açılınca terim fanatikleri piyasadan yok oluyor.

Koskoca GALATASARAY 6 maçlık grupta sadece 1 gol attı Bir Goll.

Bu rezilliği konuşan hiç kimse yok.

60 milyon euro'luk takıma sadece 1 gol attıracaksan ve ligde Rize ve Ankara tarafından tokatlanacaksan ne demeye senelik 20 milyon lira alıyorsun?

Son düzenleme:
Yaz transferindeki tercihleri ve ilk yarıdaki performansı için evet bu sezonun suçu hocada ama pandemi sonrası için hocaya birşey söyleyemem çok sorunla ugrastık çünkü üstüne bide tff ve mhk bastırınca yarıştan koptuk

Tabiki de terimdir. sampiyon olunca da bir numara terimdir. Bu bir gercek. Ama muslera marcao ve luyindamanin uzun sure sakatligini, ustune mangalci falcaoyu hesap edemedik. edemedi. Bu iste de bir hayir vardir bundan sonra yasli sozde yildiz oyuncu alinmaz insallah

😂 hangi kadro? Sakatlar ordusu mu? Rakipler geçtiğimiz senelerde bizden fazla harcadilar nal topladilar
Marcao 2 maçtır yok Muslera 2 maçtır yok.Sezon boyunca kaç puan kaybetmişiz aç bak bakalım hangi kadrolarla oynamışız.Uzun süreli sakatlık yaşayanlar Falcao,Andone ve Luyindama oldu.Falcao sakat olarak alındı,Andone 2. forvetti Luyindama sakatlandıktan sonra Donk daha iyi oynadı hatta.Baktığın zaman Galatasaray kadrosu şu anda Türkiyenin en iyi kadrosu.17 maçta 29 puanla tamamlamışız ilk yarıyı alınacak 51 puan varken.Falcao ve Andone dönem dönem sakatlıklar yaşamışlardı sezonun ilk yarısında buna rağmen Adem Büyük çok iyi götürüyordu.Sakatlar ordusu demek komik.Kaybedilen puanların hepsi sakatlıklar yüzünden değil yani.

Oyuncular istemedikten sonra Terim yerine Kloop gelse ne yazar Corona çıktı bizim paralı starların umrunda olmadı takım , bjk maçından sonra maç izlemedim çünkü olmuyacağı belliydi bu işin canları istemiyor ne yapıcan dövecen mi oyuncuları ?

Üst Alt