Bu yönetimden de umudu kestim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu yönetimden de umudu kestim

Cevap: Bu yönetimden de umudu kestim

Sen uefa'da bile yoksun çat çat alcaksın diyorsun .. kaç yıldır adımız avrupa'da dolaşmıyor bile sen bir oyuncuya git kapıyı açtığı fiyat en düşük 3-4 m € forlan 6 istiyor deniyor bu paraları vermek kolay değil .. bu oyuncuları getirmekte öyle kolay birşey değil , dışardan gözüktüğü gibi değildir hiçbirşey . Ünal Aysal'a güvenmemin sebebi 0'dan o paraları yapan adam muhakkak salak değil ya ben adım gibi eminim ünal başkan başaracak .. Eski Galatasaray'ı izleyeceğiz. Ayrıca ünal aysal'ın eleştirilmesi bana çok abes geliyor adam annesinin karnından başkan olarak doğmadı hata yaparak öğrenecek .. yönetimin bazı şeyleri yerine sokabilmesi için de ayrı bir süre gerekiyor

şunuda ekliyim bütçe mali kongre vs. şu durumda söz konusu olmamalıdır. Bu yönetim boşuna geldi demektir bu. Kulübün finansal batağından haberdar olmayan yok çünkü.

Bu dediğin bu kulüpte hiç bir zaman olmaz. Bu kulübün sahibi başkan değildir. Genel kuruldur. Başkan yetki ister kurul isteğe göre yetki verir ya da vermez.

Edit: Ayrıca bu dediğinle kendin bile çelişiyorsun. Hem finansal bataktan söz edip hemde çat çat parayı basıp getirsinler diyorsun. Nasıl olacak bu iş?

Devre arasından önceki Fenerbahce: yönetim + Aykut Kocaman istifa!

Sezon sonundaki Fenerbahce: Vizyon, yöneticilik, teknik direktörlük budur!

Mesela baskan Messiyi getirse Istanbul'da havaalanı denen bir yer kalmaz. Ha ama sene sonunda sampiyon olamasa: "Ispanya'dan gelen futbolcuların Türkiye'de tutturamadıgını bile bile ne diye transfer edersin?" olur.

Ujfaluji, Muntari, ne biliyim Brezilya'da ki o yedek kaleci ve gibilerini getirse önce büyük tepki olur. Fakat sene sonunda takım sampiyon olursa Aysal ve ekibi göklere cıkarılır.

Gercekten enteresan bir ülke.

Evet belki acele oldu, daha transfer penceresi açılalı kaç gün oldu lan diyebilirsiniz ama :

Bak, sebepleri yazıyorum :

1. İzlenen transfer politikası rezalet ötesi. Yönetim henüz ne adam alması gerektiğinden bi haber.

2. Yönetimin çeşitli dallarından çeşitli renklerde kuşlar uçuyor. Her kafadan bir ses çıkıyor.

3. Tek sorumlu Terim diyorlar, sonra hocaya gidip, hocam bu olur mu şu olur mu, bu olmadı haydddaaaa buu olsun şeklindebir yol izleniyor.

4. Başkan İspanyalara gidiyor, birşeyler yapıyor, Atletico Madrid'in deyim yerindeyse sözleşme yenilememe bahanesi aradığı oyuncu alınıyor. Yanlış anlaşılmasın, herif kötü demiyorum, iyi oyuncu. Ama bizimkilerin niye aldığını bildiğim için, neyin olduğu gözüktüğü için serzenişte bulunuyorum.

5. Madem para harcamayacaksınız, madem takımı yenilemeyeksiniz, küme düşmeye yakın yerde bitirmiş bir Galatasaray'ı ayaklandırmak için niye takımın başına geldiniz ? Yani sizin şu izlediğiniz politikayı Polat ve ekibi'de izliyordu.

Siz başa geldiniz, Emir sizden şunları bekledi :

1. göreve geldin - takımın yarısını şutla

2. hocayı getir

3. ekibini kur

4. güzel transfer şeması çıkar, küme küme ayır, nereye ne gerekiyor, bu oyuncular nerde kaça bulunuyor bak.

5. alınması gereken oyuncuları örneğin Diego Cunha, GİT AL kaç paraysa GİT AL bırak pazarlığı. örneğin Boruc GİT AL bu adamları. ÇAT ÇAT kurmaya başla takımı. o böyle oldu yumurtanın burası aktı yok daha vaktimiz var diye diye bir sezonu daha heba edeceksiniz haberiniz yok. son anda gidip abuk abuk adamları tıkıştırıp yine taraftarın gözünü boyamaya çalışacaksınız ki yemez artık kimse, o stad dolmayacak yine.

6. transferleri en geç temmuz 15'e kadar bitir, daha geç kalma. Lig başlamasına en az 20 gün kala takım TAM kurulsun, pre-sezon yapmış olsun.

Bak yönetim, bu yukarıdakilerin hiçbirini yapmıyorsun. gidip taraftarı kandırmaya yönelik işler yapıyorsun, bikaç yüz bin euro vererek acaip acaip adamları dolduracaksınız, bonservisi elinde oyuncuları tıkacaksınız, birtanede sağda solda satılmaya uğraşılan süper yıldız almaya - çalışıyor gözükeceksiniz -, bu gidişat gidişat değil, benden söylemesi.

Daha ne yapacağınız bilmiyorsunuz gibi gözüküyorsunuz gözüme, buda benden söylemesi no 2.

Birde Aysal ve Dürüst'ün ağzından 2 ayrı şey çıkıyor bunuda anlamak mümkün değil.

Tam eger bir basari gelirse burdan ozur ileyecen

Ümitlenmiştik seçildiğinde

Neler etti eski yönetim bize

Ağladık, üzüldük , yıprandık

Les Adnansların sayesinde

Anladıkki sende yalansın

Yanındakilere inanma ! Yanılırsın

Senden öncekiler gibi

Ağlarsın, ağlatırsın

Len Başkanım etme eyleme sen iyi bir adamsın

Bismillah yahu. Daha durun hemen ne umudu kesmesi. Tamam endişe edilir ama umut kesilmez, Polat muamelesi yapılmaz bu adamlara. Abartılı bir yazı olmuş. İnsomnia sebebiyle olabilir.

Verilen sozlerin buyuk olmasindan dolayi hepimizde biraz hayal kirikligi oldugu kesin

Ama, Unal Ba$kan'i $imdiden Adnan Polat ile kiyaslamak buyuk haksizlik , allah carpar

Seneye avrupada bile yokuz, mutlaka transferlere ihtiyacimiz var dogrudur

Fakat, $imdiye kadar yapilan transferlerden kim memnun degil sorarim ; Selcuk , Ceyhun , Ujfalusi , Muslera , Elmander , Okan

Simdiye kadar 6 transfer yaptik bunlardan 4'u direk ilk 11'de oynayacak adamlar . Ve daha tarih 30 Haziran

Ba$kan aciklamalarinda hata yaptigini anlamistir muhakkak ve bundan sonra gorecez sozlerinin ne kadarini yerine getirecek , ona ragmen $imdiye kadar yapilan transferler gayet yerindedir.

Bu sefer birlik ve beraberlige ihtiyacimiz var akkada$lar , Tam Destek!!!

Umudunu kesen arkadaş.. Yönetimin politika eksenini transferler üzerine oturtarak tek bir açıdan olaya eksik bakmışsın. Şu an bizim için en önemli şey transfer yapılıp yapılması değil, Floryada disiplinin sağlanması ve takımdaşlık duygusunun oluşturulmasıdır. Yoksa kimi transfer etsen hikaye.. Şayet bu yönetim Floryayı düzene sokamazsa, futbolcuya dayalı sistem devam ederse sana katılırım ama daha bismillah sezon açılışı yeni yapıldı birader...

olaya sadece futbol transferiyle bakan bir yorumcu daha. şuana kadar yapılan erkek basketbol takımı, bayan basketbol takımı,bayan voleybol takımı transferlerini görmezden gelen bir spor cahili seyirci daha,evet seyirci diyorum çünkü bir taraftar yönetimine yapılmayan bir transfer yüzünden sırtını dönmez.ki transferde yapmıştır.şuana kadar yapılan transferler gerçekten yerinde transferlerdir lakin yıldız değillerdir.zaten sorunda buradan kaynaklanıyor.ergen seyircilerimiz bir yıldızdır gidiyor olmazsa yönetimi satıyor.neyse ortaokulu bitirdiğinde bir daha konuşalım sevgili seyirci.

Çok erken bunlar için. 3 sene Adnan Polat'a dayandınız, 1 ay Aysal'a dayanamıyor musunuz?

Cevap: Emir Satirani: Bu yönetimden de umudu kestim

Adnan Polat ve kankası Sezgine 3 sene sabretmiş bu taraftar abi, hemen umut kesmeyiz :)

Ortada bi kargaşa olduğu belli ama çozulmuyucek bişey değil bence.

Gönderilicek futbolcular konusunda sana katılıyorum ama belliki bu futbolcular gitmek istemiyor ve yönetimde para verip göndermek yerine güzel talibi çıkmasını bekliyor.

Diego örneği vermişin git al demişin ama bende sana Reyes ve Forlan örneğini vereyim, Kulubleriyle anlaştık ama oyuncular bize gelmek istemiyor. Ligi çok geride bitirdik, avrupada yokuz bu futbolcuların bize gelmek istememeleri normal. Onları ikna etmek için kulublerinden aldıkları parayın çok daha fazlasını vermemiz lazım ki bize gelmeyi kabul etsinler, Ujfaluside olduğu gibi.

Kısaca bir kargaşa bir sorun olduğu ortada ama bence haledilmeyecek bişey değil.

Biraz acele etmiyor musun?Daha 3 ayı dolmamış bir yönetim var.Adnan Polat yönetimine bu kadar sabrettikten sonra bence yeni yönetime de bir şans tanınmalı.Herşeyden önce takımın başında Fatih Hoca var.Ben kendisine inanıyorum.Eski yanlışlarından ve takıntılarından vazgerçerse tıpkı ilk döneminde olduğu gibi koşan,yenik olduğunda dahi zevk veren,en önemlisi asla pes etmeyen bir Galatsaray izlettirecektir.Biraz sabırlı olmak lazım...

uefaya giden başında rijkaard olan bir takıma adnan polatın kimlerin getirdiğini gördük arkadaşlar boş yapmanın anlamı yok şu anda ne avrupaya gidebiliyoruz ve ligi rezalet bitirmiş durumdayız gelenler selçuk ceyhun elmander urfalıhulisi geçen sene bu zamana kadar gelenler batdal serdar özkan musa vs vs biraz sabır lütfen

Konu, "forum konsensusu değil, birey görüşü olduğu için" revize edilmiş ve yeri köşe yazılarına kaydırılmıştır.

bu konuyu bence fatih terim'in basın toplantısından sonra yeniden tartışalım...

yok o da bizi ikna etmezse helvacı'ya söyleyelim imza toplasın... alıştık nasılsa...

Saçma bir bahane yazısı olmuş...

1. Kadrodan ayrılacak futbolcuların takımdan ayrılması için transfer sezonunun biteceği son güne kadar vaktin var, finansal bir yapıyı yönetiyorsanız minumum zararla işlerinizi yapmak zorundasınız. Söz konusu ayrılması istenen oyuncuların neredeyse tamamı yerli olduğundan yapabileceğin transferi de olumsuz etkileyecek bir durum yok. Neden kontrat fesh edilerek tazminat ödensin değil mi ?

2. Hocanın geldiği biliniyorsa sıralamaya da koymaya gerek yok...

3. Teknik ekip kuruldu, çalışmalara başlandı. Yardımcı teknik ekipte yenilenmeye devam ediliyor (sağlık ekibi gibi)

Bu saatte kuracağınız Scout ekibiniz bu transfer döneminde size sağlıklı veri sunamaz, bu da planlar dahilinde yapılacaktır.

Kör nokta transferi değil teknik ekibin değerlendirmesiyle takımın omurgası transfer edilmeye çalışılıyor, şu anda Galatasaray içinde yapılması gereken bu çünkü Kale-Defans-Ortasaha-Forvet 4 lüsüne en uygun transferler için çalıştığını yönetimin bizzat yaptığı hamlelerden ve açıklamalrdan anlamak gayet mümkün.

Galatasarayın içinde bulunduğu durumla üst seviye yabancı klüpleri karşılaştıramazsın, yada en basidi FB yada BJK yi karşılaştıramazsın, onlar kurulu takıma eksik takviyesinde bulunuyor, biz ise yeniden bir omurga üzerine takım kuruyoruz...

4. Transfer şeması gayet açık ve net, sadece adama almaya bakılmıyor dikaktle inceler ve resmi açıklamaları dinlersen her twitt yada gazete haberine inanarak yorum yapılmış havası var mu yorumunda.

Urfaluji-Reyes-Forlan transfer çalışmaları bir üst maddede belirttiğim omurga transferini doğrular ve planlananın da birbirne uyum sağlaması en kolay kişilerle bunu sağlamak...

5. Öyle çat çat bas parayı al, iyiymiş valla... Yorum bile yapılmaz :D

6. Mantıklı ve doğru tek madde bu, bende bu düşünceye katılıyorum ve açıklamamalara göre yönetimde seninle aynı fikirde, dinliyorlar seni...

Bonservisi elinde oyuncular dediklerin, Elmander, Selçuk İnan ve Ceyhun.

Bunlara sıradan muamelesi yapmak cahilliktir...

Bu değerlendirmeleri yapmak için çok ama çok erken davranmışsın, bunları sezon başlayıp takımın durumunu görüp yapmalıydın o zaman geçerliliği olurdu. Bu vakitte yaptığında transfer dedikodularıyla gaza gelmiş ve her haberle sevinip hüsran yaşayan taraftar profili çizmekten öteye gitmiyor maalsef...

Üst Alt