Bu yönetimden de umudu kestim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu yönetimden de umudu kestim

Cevap: Bu yönetimden de umudu kestim

Ayrıca çok acele ettiğinizi tekrardan söylüyorum.

Transfer olayı dediğin bütün sene çalışılır Mayıs-Haziran gibi bitirilir.

Bu yönetim Mayıs ayında geldi.Seneye transfer dönemi kesinlikle farklı olur.

Cevap: Emir Satirani: Bu yönetimden de umudu kestim

Real Madrid son 5 senedir Lyon'a tokatlanıyor CL'de.Dünyanın en büyük klübü adına rezillikten başka birşey değil.Formasını assa zaten gruptan çıkar.Lig desen zaten yok.

Anlamak istemiyorsun. Real Madrid para harcıyor ama sonucunda az da olsa bir başarısı var. Tamamen başarısız değil. Tek başarısızlığı Barcelona'yı geçememesi. Biz ise şampiyon olmadığımız senelerde, 8. bitiririz, 5. bitiririz. Ağustos ayında Avrupa'dan eleniriz vs... Örnekler uyuşmuyor.

Real Madrid paraya para demeyip saçıyor. Çok kaliteli adamlar alıyor. Başarısı ortada Emir. Daha böyle birçok misal verilebilir. :)

Real Madrid son 5 senedir Lyon'a tokatlanıyor CL'de.Dünyanın en büyük klübü adına rezillikten başka birşey değil.Formasını assa zaten gruptan çıkar.Lig desen zaten yok.

Real'in kadrosu, geçen seneki de dahil, Barca'nın çok çok altında bir kalitede. Lyon tokatlamıyor 5 senedir, bu sene elediler, önceki yıllarda da Real'deki sorun kadro kalitesinden bağımsız, orada Lyon'u geçseler başkası tokatlar zaten.

Anlamak istemiyorsun. Real Madrid para harcıyor ama sonucunda az da olsa bir başarısı var. Tamamen başarısız değil. Tek başarısızlığı Barcelona'yı geçememesi. Biz ise şampiyon olmadığımız senelerde, 8. bitiririz, 5. bitiririz. Ağustos ayında Avrupa'dan eleniriz vs... Örnekler uyuşmuyor.

Lige zaten Barça ambargo koydu onu geç.Avrupada da yok Real.Real için ölçüt Avrupa zaten.Bu yüzden örnekler kesinlikle ölçüşüyor.

Sen Barcelona'yı yenmemeyi başarısızlık görüyorsun. Madrid her sene CL'ye katılıyor ve gruplardan çıkıyor. Barcelona'ya endeksli konuşmamak da fayda var. Senin benim Galatasaray'ımız kaç defa şampiyonluk dışında, 2. bitirip Avrupa'ya gitti 10 yılda?

Eskisi gibi finale kalamıyor ama CL'de. Başarısının bir hayli düştüğünü kesinlikle söyleyebiliriz.

Cevap: Bu yönetimden de umudu kestim

Başkanın bu sene çizdiği berbat profil tecrübesizligine verilebilir ama çalıstıgı adamlar Anadolu kulubu bile yönetemez

Üst Alt