Bu yönetimden de umudu kestim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu yönetimden de umudu kestim

Cevap: Bu yönetimden de umudu kestim

Bu dediğin bu kulüpte hiç bir zaman olmaz. Bu kulübün sahibi başkan değildir. Genel kuruldur. Başkan yetki ister kurul isteğe göre yetki verir ya da vermez.

Edit: Ayrıca bu dediğinle kendin bile çelişiyorsun. Hem finansal bataktan söz edip hemde çat çat parayı basıp getirsinler diyorsun. Nasıl olacak bu iş?

Bu konunun noktası bu yorumdur.:yenieek:

Cevap: Emir Satirani: Bu yönetimden de umudu kestim

Koca bir yönetim 1 transfer döneminde -tamamen öznel ifadelerle- transfer yapamadı diye fiyasko olmamalı bence... Bu işi fazlasıyla çocuk oyuncağına çevirdiniz.

Bende hep erkenden olumsuz konuşmamak için sustum ama biz sustukça yönetim giydirmeye başladı yavaş yavaş.Eğer iki orta saha alınmazsa yönetim kaybeder ,umutlar söner yine rezilleri oynarız ve yine eğer bu yönetimde tutmazsa bizi çok karanlık bir gelecek bekler.Şimdi milyon yurolarımızı kurtaralım derken ilerde yüzmilyonları kaybedebiliriz.

Yine ust uste malubiyetler baslarsa (kadro aynı kadro cunku) ozaman yine keyiften bahsedebilecek misin Kadir ?

Kesin konuşamıyorsun işte, "-se, sa" falan. Peki ben soruyorum. Harika bir kadro kurduk. Bireysel olarak isimlerine laf edilmeyecek kalitede oyuncular. Ve ligi 5. sırada tamamladık. Bu durumda yönetim gereğini yaptı, kısmet değilmiş diyip susabilecekmisiniz merak ediyorum.

ulan ayıp be nesi fiyasko transferler. ne beğenmeme özürlü millet olduk.

Kesin konuşamıyorsun işte, "-se, sa" falan. Peki ben soruyorum. Harika bir kadro kurduk. Bireysel olarak isimlerine laf edilmeyecek kalitede oyuncular. Ve ligi 5. sırada tamamladık. Bu durumda yönetim gereğini yaptı, kısmet değilmiş diyip susabilecekmisiniz merak ediyorum.

harika bir kadro neden basarısız olsun ? biz hic bir zaman harika bir kadro kurmadık ki... harika bir kadro Hagi'li Popescu'lu, Taffarel'li, Jardel'li kadroydu iste. Basarısız mı oldu ?...

Yonetimler uzun zamandır asla gereğini yapmadı, hep bıcak sırtında taraftarı tatmin etmeye calıstılar, ben bilincli calısan bir ekip goremedim uzun zamandır Galatasaray'da. Hala iceriden birileri cıkıp "en iyi kadroya sahibiz" falan diyebiliyor yahu bunu Arsenal'li bir yonetici bile soylemez biz aynı tas aynı hamam gidiyoruz kardesim. Benim sıkıntım bu. Profesyonellesemiyor bir turlu Galatasaray.

Bana kızıyorsunuz ama ben bu kadronun basarılı olmasına ihtimal vermiyorum, cok cok sansımız yaver gider, ilk 5'e gireriz (cunku lig artık eski lig degil anadolu takımlarını adamdan saymamazlık edemiyorsun) ama sampiyonluk falan hikaye. seneye Avrupa kupasına katılsak, bu iskelet orda basarılı olabilir mi ? mumkunat varmı boyle biseye... gecen zamana yazık.

Hocam bir zamanlar baya popilerdiniz bu forumda ,su ana baya yeni yuz ooldugu icin arka plandasiniz ,Hayri Cund la beraber kafay oiynardiniz bizde okurduk cumlelerinizi vs. vs.

Yalniz sende bir sey dikkatemi cekti ligler baslamdan once forumdasin ilk haftalar falanda sonra yoksun ,sonra gene ligler basliyor gene burdasin ve muhtemeln sonrayine olmayacaksin.umarim bu hayatinin akisindan dir,yoksa bende baska bir intiba uyandiracak.

Kesinlikle tartisma cikarmak gibi bir tavrim yok.

"fb, bjk düşürülür nasıl olsa" düşüncesiyle bu kadar laubali davranıyorsa eğer yönetim, inşallah düşürülmezler. Kimse bu taraftarı enayi yerine koymaya kalkmasın!

Hocam bir zamanlar baya popilerdiniz bu forumda ,su ana baya yeni yuz ooldugu icin arka plandasiniz ,Hayri Cund la beraber kafay oiynardiniz bizde okurduk cumlelerinizi vs. vs.

Yalniz sende bir sey dikkatemi cekti ligler baslamdan once forumdasin ilk haftalar falanda sonra yoksun ,sonra gene ligler basliyor gene burdasin ve muhtemeln sonrayine olmayacaksin.umarim bu hayatinin akisindan dir,yoksa bende baska bir intiba uyandiracak.

Kesinlikle tartisma cikarmak gibi bir tavrim yok.

abijim olmadığım zaman bilki internet faturası odemek yerine jack daniel's almısımdır. birde gectigimiz sezon yoktum fazla cunku macları bile izlememeye karar vermistim son zamanlarda.

abijim olmadığım zaman bilki internet faturası odemek yerine jack daniel's almısımdır. birde gectigimiz sezon yoktum fazla cunku macları bile izlememeye karar vermistim son zamanlarda.

isin icinde jack varsa makul goruyorum :D

yinede elestirmek iyidir ama taze gelinler hata yapar diyorum.

Sırf bayan ve erkek basketbol transferlerimiz bile SPOR KULÜBÜ olan bir camianın geleceğine dair umutla bakmamız gerektiğini gösterir.Müthiş transferler var basketbolda

Futbolda o kadar kötü gitmedi.Hala yapılacak sağlam transferler var bence.Ünal AYSAL geldiğinden beri tüm branşlarda gayet iyi transferler yaptık diyebilirim

Olumlu düşünürsek ;

Mustafa Sarp, Barış, Serkan, Pino gibi gereksiz adamları yolladılar. Aykut ve Stancu da gidecek transferler gelince.

Yaptıkları transferler Ujfalusi, Elmander, Selçuk İnan, Muslera. Çok iyi oyuncular.

Geç kaldıkları kesin ama şu ana kadar transfer konusunda yanlış bir hamleleri olmadı, yaptıkları saçma sapan ve tutarsız açıklamalar ve sözler dışında. İcraat olarak durum kötü değil.

Gönül ister ki elin Benfica'sı Axel Witsel ve Garay'ı alabilecek vizyona sahipken bizde gidip Arturo Vidal, Cristian Zapata gibi adamlara talip olabilelim. Lakin vaziyet bu.

harika bir kadro neden basarısız olsun ? biz hic bir zaman harika bir kadro kurmadık ki... harika bir kadro Hagi'li Popescu'lu, Taffarel'li, Jardel'li kadroydu iste. Basarısız mı oldu ?...

Yonetimler uzun zamandır asla gereğini yapmadı, hep bıcak sırtında taraftarı tatmin etmeye calıstılar, ben bilincli calısan bir ekip goremedim uzun zamandır Galatasaray'da. Hala iceriden birileri cıkıp "en iyi kadroya sahibiz" falan diyebiliyor yahu bunu Arsenal'li bir yonetici bile soylemez biz aynı tas aynı hamam gidiyoruz kardesim. Benim sıkıntım bu. Profesyonellesemiyor bir turlu Galatasaray.

Bana kızıyorsunuz ama ben bu kadronun basarılı olmasına ihtimal vermiyorum, cok cok sansımız yaver gider, ilk 5'e gireriz (cunku lig artık eski lig degil anadolu takımlarını adamdan saymamazlık edemiyorsun) ama sampiyonluk falan hikaye. seneye Avrupa kupasına katılsak, bu iskelet orda basarılı olabilir mi ? mumkunat varmı boyle biseye... gecen zamana yazık.

Real Madrid paraya para demeyip saçıyor. Çok kaliteli adamlar alıyor. Başarısı ortada Emir. Daha böyle birçok misal verilebilir. :)

Transferleri geçtim Bu sene de kötü giderse bu taraftarı kimse tutamaz artık daha hazır değiliz 2 sene geçecek 3 sene geçecek gibi laflara karnımız tok kimsenin gözünün yaşına bakılmaz Başkanda dahil herkes topa tutulur

Real Madrid paraya para demeyip saçıyor. Çok kaliteli adamlar alıyor. Başarısı ortada Emir. Daha böyle birçok misal verilebilir. :)

Sen Barcelona'yı yenmemeyi başarısızlık görüyorsun. Madrid her sene CL'ye katılıyor ve gruplardan çıkıyor. Barcelona'ya endeksli konuşmamak da fayda var. Senin benim Galatasaray'ımız kaç defa şampiyonluk dışında, 2. bitirip Avrupa'ya gitti 10 yılda?

Sen Barcelona'yı yenmemeyi başarısızlık görüyorsun. Madrid her sene CL'ye katılıyor ve gruplardan çıkıyor. Barcelona'ya endeksli konuşmamak da fayda var. Senin benim Galatasaray'ımız kaç defa şampiyonluk dışında, 2. bitirip Avrupa'ya gitti 10 yılda?

Real Madrid son 5 senedir Lyon'a tokatlanıyor CL'de.Dünyanın en büyük klübü adına rezillikten başka birşey değil.Formasını assa zaten gruptan çıkar.Lig desen zaten yok.

Üst Alt