Bu yönetimden de umudu kestim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu yönetimden de umudu kestim

Cevap: Emir Satirani: Bu yönetimden de umudu kestim

Kurallara uygun hangi tarz yazı, görüş yazılırsa yazılsın herkesin saygı duyması gerekir. Fikirler size uymuyorsa, cevap vermez geçersiniz.

Dünyanin en sabirsiz milleti olarak, her zaman basariya aç olacagiz, karnimiz hiç bir zaman basariyla doymayacak maalesef..

^ Sabırsızlıkta haklıymısım sanırım ? Kadro'yu duzeltemediler, resmen kume dusme potansiyeli olan bir takımla bir sezon daha gecirecegiz. Eğer bir fark olacaksa o da Fatih Terim korkusundan olur. birde acıklama yapıyorlar utanmadan, en iyi kadroymus bilmemne kafamı buluyorlar taraftarla anlamıyorum.

Resmen JB geçiyorlar, taraftar hala ''bir drogba gelir mi'' derdin de. Drogba gelince tüm sorunlar çözülecekmiş gibi. 3 ay önce burda 2-3 üye, ''gelen gideni aratır'' demişti, bende ''hadi lan ordan'' demiştim. Ama erken bir tepkiymiş benim ki.

''Türkiye'nin en iyi kadrosu bizde'' dediğine göre bazılarının, ya taraftarın ruh sağlığıyla oynuyorlar, ya da Fenerbahçe ve Beşiktaş kesin küme düşürülecek ve bu yüzden böyle konuşuyorlar.

Transferler tatmin edici değil ya da en azından yeterli değil ancak transferin yanında takım uyumu ve dayanışması da başarıda önemli. Şu imkanlarla kurabileceğin en iyi kadroyu kur, oyuncular birbirinin dilinden anllamıyorsa sıradan bir takım kimliğine bürünürler. Ben bu kadar umutsuz bakmıyorum geleceğe.

Bir de şöyle bir olay var ama bunu ben gerçekten çözemedim.

Şimdi kadromuz iyi ve bu sezon için yeter diyen arkadaşlar var veya transfer zamanı 5 Eylül'de bitiyor bu acele ne diyenler var.

Ama aynı adamlar, ''Mustafa Sarp gitsinnnnnnnnnnn'' diye de kendilerini parçalıyorlar. Yani Mustafa Sarp gidince bu takım harika bir takım olacakmış gibi. Aceleye etmeyin 5 Eylül'e kadar zaman yok mu? :eek:

Bazen bir fikri savunacağız diye çorba yapıyoruz, bunda yönetimin de büyük suçu var. Daha 10 Mayıs itibariyle Drogba laflarının dolanmasına onlar izin verdiler ve sanki kesin alınacakmış havası verdiler ki; daha büyük bir hata var o da şöyle:

Çok zengin başkan geliyor, çok profesyonel bir yönetim geliyor anlayışını her taraftara enjekte ettiler resmen. Ama geldiklerinden itibaren yapılan işlere bakıyorsunuz, tamamı amatörce yapılmış ve hiç parayla alakası olmayan işler.

Daha sonra işler ciddiye binince de, biz cebimizden para vereceğiz sözü vermedik diyorlar. Bu taraftarı büyük umutların içine soktular ama el de var koca bir sıfır.

Yönetimin sadece tek artı yönü, Adnan Polat gibi olaylara sessiz kalmaması. Gerektiğinde çıkıp 2-3 güzel tepki verdiler. Ama o tepkiler de bile, profesyoneliz adı altında büyük amatörlükler vardı.

Ali Dürüst başka konuşuyor, Aysal başkan başka konuşuyor.

Kısaca şöyle özetleyim;

Mehmet Ali Aydınlar'ın TFF başkanı olduğu, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın olduğu lig de biz bu kadroyla şampiyon olamayız... Yönetim de yaşadığı onca çelişki yüzünden başarısızdır.

Başkanından yöneticisine futboldan anlamıyorlar.

Futboldan anlamadıkları gibi diğer işleride pek beceremiyorlar.

Biri gider kulüp birliğine farklı konuşur,diğeri medyaya farklı konuşur.

Biri yıldız oyuncular alacaz der,diğeri transfer bütçemiz 6 milyon euro der.

Biri İspanyaya uçar,diğeri biz bu oyuncular ile ilginemiyoruz der.

En son icraatleri ise adam gibi bir forma bile tasarlatamamak oldu.

VS....

VS....

Gerçekten, büyük bir hayal kırıklığı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar.

VS....

e nabalım istifa mı diyelim?

Şu başlığı açan arkadaş kendi reklamını yapmaya bayılıyor anlaşılan. Nasıl bir egodur bu arkadaş herkese yön veren biriymiş gibi kendi ağzından sürekli konu açıyor.

Yönetim istifa yönetim istifa İmparator istifa pardon Fatih Terim istifa Mahmuti istifa oleyyyyyy

Üst Alt