Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler... - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Beyler inaniyorum ama bu savunma kafami karistiriyor. United kisa Meksikali forveti bile oynatsa, pozisyon bulur ve affetmez biz böyle devam edersek. Cok kolay pozisyon veriyoruz.

Ujfalusiden de fazla beklentimiz olmamali. Yasi ortada, sakatlanmdan öncede ligde cok kötüydü. Criste kötü. Dün Muslera erkenden cikmasa, golü hediye ediyordu.

Devre arasinda veya sezon sonunda parayi basip, Dede veya Rolando gibi bir stoper almaliyiz.

Rieranin durumuna görede Carlinhosu aliriz. Savunma hattini cözdük.

Ben her zaman inanıyorum. Braga'ya yenildiğimiz zaman da inanıyordum, rumenlerle beraberlikten sonra da. Çıkamazsak da sallamam takıma, 4 maçta da ellerinden geleni yaptılar, kalanlarda da yapacaklar.

Konuyu açan arkadaşa ( Volkan Samastı), destek verenlere, bir umut okuyanlara, yani herkese, tüm GSC üyelerine :ayatollah: :tiphat:...

Volkan Samastı'a gerçekten teşekkür ederim kendi adıma da. Böyle konulara ihtiyaç var. Her şeye müthiş analitik yaklaşıp, pesimist takılmanın prim yaptığı dönemlerdeyiz. Unutulan ise futbolun bir bilim değil, bir keyif, taraftarın ise analist değil inanç ve duygu karışımı bir birey olduğu.

Biz de biliyoruz takım eksik, gedik, teknik noksanlar var..Ama şükür ki sevmediğimiz adam küfür işitsin diye Galatasaray mağlubiyeti bekler konuma düşmedik. Analizler yapıp bu takımdan ekmek çıkmaz diyip bilgelik taslayarak ümit taşıyanları da süzmedik.

Ha maç gelir, kötünün de kötüsünü oynarız, maç gelir kat be kat zayıf rakibimize eziliriz, maç gelir beklenmedik farklar da yeriz.

Ama "ben demiştim" diyip tatmin olmayı kollamayız, son saniyeye kadar, ne olursa olsun umutla, olmazsa da "canınız sağolsun" demeyi bilerek...

Nice başarılara...

553637_353211068106440_618227350_n.jpg

Esas teşekkür edilmesi gereken büyük GSC ailesidir...

Hep birlikte daha nice güzel günlere ve başarılara İnşaAllah arkadaşlar...

çok karakterli bir hareket ama ben sözümün arkasındayım bugün çıktık, sevindik, mutluyuz ama şans yanımızda Allah'tan. Yoksa o gülen suratını görürdüm.

ben senin suratını gördüm yeterli:D son 3 maçımızı kazanmamız hep şans zaten. bizde biliyoruz eksikler oldugunu. net konuşmazsın herhalde bundan sonra.

ben senin suratını gördüm yeterli:D son 3 maçımızı kazanmamız hep şans zaten. bizde biliyoruz eksikler olduklarını.

öyle saçma sapan zihniyetle konuşuyorsun ki sanki ben takımım tur atladığında üzülüyormuşum gibi. çocuk desem değilsin ama konuşmaların hal jareketlerin ortaokul kafası. sen bu kafayla devam et.

öyle saçma sapan zihniyetle konuşuyorsun ki sanki ben takımım tur atladığında üzülüyormuşum gibi. çocuk desem değilsin ama konuşmaların hal jareketlerin ortaokul kafası. sen bu kafayla devam et.

he he öyle. kapaklarını almayı unutma.:ayatollah:

sen burda herşey güzel olacakcılar diye topik açmış birisin en iyisi sus.

he he öyle. kapaklarını almayı unutma.:ayatollah:

sen burda herşey güzel olacakcılar diye topik açmış birisin en iyisi sus.

istediğimi açarım istediğimi yazarım. susup susmayacağıma da ben karar veririm hele senin gibi 12 yaş grubu zekasından akıl alacak hiç değilim. git ötede arkadaşlarınla oyna.

istediğimi açarım istediğimi yazarım. susup susmayacağıma da ben karar veririm hele senin gibi 12 yaş grubu zekasından akıl alacak hiç değilim. git ötede arkadaşlarınla oyna.

tamam bende kapagı böyle yersin diyorum kapaklarını iyi sakla lazım olur. senin yaş grubun kaç 3-5mi. yaş gruplarıyla çok alakalısın.:)

Üst Alt