Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...

Şu Cluj maçı deplasmanda yendiğimiz Herta Berlim Maçı gibi bir maç olur inşallah..

Herta Berlin'i deplasmanda 4-1 yenip içerde Milan'ı yenerek UEFA kupası maratonumuz başlamıştı..

Ben şahsen UEFA kupasında devam etmeliyiz diye düşünüyorum..

Geçen seneki içeride fenevi yendiğimiz maçtan 2 gün önce hissettiğim duyguları hissediyorum şuan tek sonucun olacağına oda galibiyetimiz olacağına yürekten inancım tam başka seçenek yok galatasaray final maçlarını daima başka bi havada oynar bu maçta final maçı

Gruptan çıkmaktan kasıt 2.olmaksa inanmıyorum,görünen koy kılavuz istemez çünkü.

3.olmak da dahilse evet 3.olacağımızı düşünüyorum ve inanıyorum.

%51 3.lük

%48 4.lük

%1 2.lik

Bence.

Abarttığınız kadar kötü değil beyler. Manchester önüne geleni yensin, bizde 2 maçımızı alırsak 2.yiz

Braga'ya karşı da Cluj'a karşı da oynayarak puan kaybettik. Yine oynayacağız, bu sefer iki maçı da kazanacağız.

Cluj macini alirsak gerisi gelir. Alamazsak 3. bile olamayiz. Bu kadar basit.

Gruptan çıkıcaz agalar inanmak başarmanın yarısıdır önce inancaz :)

3. bile olabileceğimizi sanmıyorum. çarşamba günü patlama yaptık yaptık, yapmadık 1 puanla kapatırız grubu.

cluj ve braga'yı deplasmanda yenersek içerde manuyla berabere kalırsak çıkarız.imkansız denebilecek bir durum değil ama çok zor.

Üst Alt