Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Bugün Hangi Maç Hangi Kanalda?


15 Ağustos 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı
‪#‎FUTBOL‬ :

14:45 Southampton - Everton ( Lig TV 3 HD & İdman TV & 3Sport TV & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD )
16:30 W. Bremen - Schalke 04 ( Eurosport 2 HD )
16:30 Zenit SP. - FK Krasnodar ( Tivibu Spor HD )
17:00 Tottenham - Stoke City ( Lig TV 3 HD & İdman TV & 3Sport TV & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & ESPN 1 & ORTB & TV Zimbo )
17:00 F. Karagümrük - Tokatspor ( TRT Spor / HD )
17:00 Metalurg Z - Vorksla ( 2+2 Ukraine )
18:00 St. Etienne - Bordeaux ( Lig TV 2 HD & TV5 Monde / HD )
19:00 AZAL - Qabala ( CBC TV )
19:30 B. Dortmund - B. M'Gladbach ( Eurosport 2 HD & 3Sport TV & ESPN 1 & İrib Varzesh HD )
19:30 Dinamo Kiev - Karpaty Lviv ( 2+2 Ukraine )
20:45 Ajax - Willem II ( Tivibu Spor HD )
21:00 Trabzonspor - Bursaspor ( Lig TV 2 HD )
21:00 Denizlispor - Alanyaspor ( TRT HD )
21:00 Göztepe - Elazığspor ( TRTSpor Web )
21:00 Guingamp - O. Lyon ( Eleven Sports HD )
22:00 M. Sivasspor - Galatasaray ( Lig TV HD )
22:00 M. Başakşehir - Antalyaspor ( Lig TV 3 HD )
22:00 Adana Demirspor - Karşıyaka ( TRT Spor / HD )
22:45 Porto - V. Guimaraes ( Tivibu Spor HD )
00:30 A. Paranaense - Santos ( Lig TV 3 HD & NKTV Evrokom & Eleven Sports HD )
02:00 New York RB - Toronto FC ( Eurosport 2 / HD )
》 》 》
‪#‎BASKETBOL‬ :
▶ Hazırlık Turnuvası
16:30 Bosna Hersek - Tunus ( NTV Spor )
17:00 Gürcistan - Letonya ( 1TV Georgia )
19:00 TÜRKİYE - Yunanistan ( NTV Spor )



‪#‎VOLEYBOL‬ :
▶ CEV Kadınlar Avrupa Ligi
19:00 İsrail - TÜRKİYE ( A Spor / HD )
▶ FIVB U23 Kadınlar Dünya Şampiyonası
19:00 TÜRKİYE - Bulgaristan ( TRT Spor / HD )



‪#‎TENİS‬ :
▶ ATP Montreal - Yarı Final
03:00 K. Nishikori - A. Murray ( Lig TV 2 )
▶ WTA Toronto - Yarı Final
20:00 S. Errani - S. Halep ( Sports TV )
01:30 S. Williams - B. Bencic ( Sports TV )
 
18 Ağustos 2015 | SALI
╚► TV'de Spor Ekranı

‪FUTBOL‬ :
▶ UEFA Şampiyonlar Ligi - Play Off İlk Maçı

19:00 Astana - APOEL ( Tivibu Spor 2 HD & İdman TV )
21:45 Man. United - Club Brugge ( TRT 1 / HD & Tivibu Spor 2 HD & Az TV & 1TV Georgia & 3Sport TV & İrib Tv3 & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD )
21:45 Sporting Lisbon - CSKA Moskova ( Tivibu Spor 3 HD & İdman TV & HTB )
21:45 Lazio - B. Leverkusen ( Tivibu Spor HD & 2TV Georgia & ZDF / HD & İrib Varzesh HD )
21:45 BATE Borisov - Partizan ( Tivibu Spor 4 HD & RTRS TV )

▶ Hazırlık (Santiago Bernabeu Kupası )
23:30 Real Madrid - Galatasaray ( Smart Spor / HD & 3Sport TV & İrib Varzesh HD & Real Madrid TV )

‪‎BASKETBOL‬ :
▶ Hazırlık Maçı

16:45 Hırvatistan - TÜRKİYE ( NTV Spor )

VOLEYBOL‬ :
▶ FIVB U23 Kadınlar Dünya Şampiyonası

16:00 Dominik Cum. - Brezilya ( TRT Spor / HD )
18:30 TÜRKİYE - Japonya ( TRT Spor / HD )
 
20 Ağustos 2015 | PERŞEMBE
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :
▶ UEFA Avrupa Ligi - Play Off Turu İlk Maçı

19:00 ‪‎QABALA‬ - Panathinaikos ( İdman Azerbaycan TV )
20:00 FK Krasnodar - HJK Helsinki ( Sport Plus )
21:00 Atromitos - ‪‎FENERBAHÇE‬ ( Tivibu Spor / HD* )
21:00 Young Boys - ‪QARABAG‬ ( İdman Azerbaycan TV )
21:00 Rabotnicki - Rubin Kazan ( Russia 2 )
21:30 Bordeaux - Kairat ( 3Sport TV )
21:30 Odd Grenland - B. Dortmund ( ARD Das Erste / HD )


ÖNEMLİ‬ | Atromitos - Fenerbahçe maçı Tivibu Spor HD'de Şifresiz, Tivibu Spor SD yayını Avrupa kapsama alanında olduğu için BISS şifreli olarak yayınlanacaktır. (HD uydu alıcısı olmayanların Biss Key girmesi gerekebilir)
Ayrıca maçı Digiturk-Türksat üzerinden 85. Kanal, D-Smart'tan 777. Kanaldan izleyebilirsiniz.



Tivibu Spor (HD)
Uydu: Türksat 42°E
Frekans: 11853 H 25.000
D-Smart: 777. Kanal
Digiturk (Türksat üyeleri): 85. Kanal
Digiturk (Eutelsat üyeleri): Yayın Yok

Tivibu Spor (SD)
Uydu: Türksat 42°E
Frekans: 11797 V 8800
BİSS: 100 000 00 000 000 00
Biss key girme aşamasında bazı cihazlar isteyebilir, gerekli yer var ise yapabileceğiniz değerler:
CaID: 2600 | CaPID: 1FFF
Service ID (SID) : 2008
Video PID: 0965
PMT PID: 00F5
 
22 Ağustos 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

19:00 Zulte Waregem - Club Brugge ( Sharjah Sports TV )
19:30 Hamburg - Stutgart ( Eurosport 2 / HD )
19:30 Kayserispor - T. Konyaspor ( Lig TV 2 / HD )
19:30 Deportivo LC - R. Sociedad ( Lig TV 3 / HD )
20:30 Sporting Lizbon - P. Ferreira ( Tivibu Spor 2 HD )
20:45 Heerenveen - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor HD )
21:00 1461 Trabzon - K. Erciyesspor ( TRT HD )
21:30 Atl. Madrid - Las Palmas ( Lig TV 3 / HD & İdman TV & 3Sport TV & Eleven Sports HD )
21:45 Beşiktaş - Trabzonspor ( Lig TV / HD )
21:45 Akhisar Bld. - Mersin İY ( Lig TV 2 / HD )
21:45 Lazio - Bologna ( Turkmen Sport HD & Sport Plus )
22:00 Elazığspor - Giresunspor ( TRT Spor / HD )
22:00 Alanyaspor - Balıkesirspor ( TRTSpor Web )
22:45 Maritimo - FC Porto ( Tivibu Spor HD )
23:00 Toronto FC - Orlando City ( Eurosport 2 / HD )
23:30 R. Vallecano - Valencia ( Lig TV 3 / HD & İdman TV & Eleven Sports HD )
00:30 Goias - Vasco da Gama ( Lig TV 2 / HD & NKTV Evrokom & ESPN 2 )

BASKETBOL‬ :
▶ Hazırlık Maçı (Super Cup Turnuvası)

19:15 TÜRKİYE - Letonya ( NTV Spor )

VOLEYBOL‬ :
▶ CEV Kadınlar Avrupa Ligi
19:00 TÜRKİYE - Polonya ( A Spor / HD )

TENİS‬ :
▶ ATP Cincinnati - Yarı Final
20:00 N. Djokovic - A. Dolgopolov ( DT. Kanal 1 )
21:30 A. Murray - R. Federer ( DT. Kanal 1 )

▶ ATP Cincinnati - Yarı Final
02:00 S. Williams - E. Svitolina ( Sports TV & Sport Plus )
03:30 S. Halep - J. Jankovic ( Sports TV & Sport Plus )

F1‬ :
19:30 Bant | Belçika GP. - Sıralama Turu ( İdman TV )
 
22 Ağustos 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

19:00 Zulte Waregem - Club Brugge ( Sharjah Sports TV )
19:30 Hamburg - Stutgart ( Eurosport 2 / HD )
19:30 Kayserispor - T. Konyaspor ( Lig TV 2 / HD )
19:30 Deportivo LC - R. Sociedad ( Lig TV 3 / HD )
20:30 Sporting Lizbon - P. Ferreira ( Tivibu Spor 2 HD )
20:45 Heerenveen - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor HD )
21:00 1461 Trabzon - K. Erciyesspor ( TRT HD )
21:30 Atl. Madrid - Las Palmas ( Lig TV 3 / HD & İdman TV & 3Sport TV & Eleven Sports HD )
21:45 Beşiktaş - Trabzonspor ( Lig TV / HD )
21:45 Akhisar Bld. - Mersin İY ( Lig TV 2 / HD )
21:45 Lazio - Bologna ( Turkmen Sport HD & Sport Plus )
22:00 Elazığspor - Giresunspor ( TRT Spor / HD )
22:00 Alanyaspor - Balıkesirspor ( TRTSpor Web )
22:45 Maritimo - FC Porto ( Tivibu Spor HD )
23:00 Toronto FC - Orlando City ( Eurosport 2 / HD )
23:30 R. Vallecano - Valencia ( Lig TV 3 / HD & İdman TV & Eleven Sports HD )
00:30 Goias - Vasco da Gama ( Lig TV 2 / HD & NKTV Evrokom & ESPN 2 )

BASKETBOL‬ :
▶ Hazırlık Maçı (Super Cup Turnuvası)

19:15 TÜRKİYE - Letonya ( NTV Spor )

VOLEYBOL‬ :
▶ CEV Kadınlar Avrupa Ligi
19:00 TÜRKİYE - Polonya ( A Spor / HD )

TENİS‬ :
▶ ATP Cincinnati - Yarı Final
20:00 N. Djokovic - A. Dolgopolov ( DT. Kanal 1 )
21:30 A. Murray - R. Federer ( DT. Kanal 1 )

▶ ATP Cincinnati - Yarı Final
02:00 S. Williams - E. Svitolina ( Sports TV & Sport Plus )
03:30 S. Halep - J. Jankovic ( Sports TV & Sport Plus )

F1‬ :
19:30 Bant | Belçika GP. - Sıralama Turu ( İdman TV )
hocam bunları nerden ögreniyosun :D
 
23 Ağustos 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

13:30 FK Ufa - Lokomotiv Moskova ( Tivibu Spor HD & NTV Rusya & Sport Plus )
15:00 Lille - Bordeaux ( Lig TV / HD & ESPN 1 & Eleven Sports HD )
15:30 West Brom - Chelsea ( Lig TV 3 / HD & Az TV & Stan Sport HD & Turkmen Sport HD & 3Sport TV & İrib Tv3 )
15:30 NEC Nijmegen - Ajax ( Tivibu Spor HD & ESPN 2 )
15:30 Anderlecht - Lokeren ( Oman Sport / HD & Sharjah Sports TV )
16:00 Fenerbahçe U19 - Ç. Rizespor U19 ( FB TV )
16:30 Ingolstadt - B. Dortmund ( Eurosport 2 / HD )
17:30 Bursaspor U21 - Gaziantepspor U21 ( Bursaspor TV )
17:45 Feyenoord - Vitesse ( Tivibu Spor HD )
18:00 Everton - Man. City ( DT. 80.Kanal / HD & İdman TV & Sport Plus & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & 3Sport TV )
18:30 B. M'Gladbach - Mainz 05 ( Eurosport 2 / HD & ESPN 2 )
19:00 St. Liege - Oostende ( NTV Spor & Sharjah Sports TV )
19:00 AZAL - Karabağ ( CBC Azerbaycan TV )
19:30 Bursaspor - Gaziantepspor ( Lig TV / HD )
19:30 Eskişehirspor - Sivasspor ( Lig TV 2 / HD )
19:30 Ath. Bilbao - Barcelona ( Lig TV 3 / HD & Az TV & 3Sport TV & Eleven Sports HD )
21:00 Samsunspor - Adana Demirspor ( TRT HD )
21:00 Boluspor - Altınordu ( TRT Avaz )
21:15 Arouca - Benfica ( Tivibu Spor HD & RTP İnt. )
21:30 Sport. Gijon - Real Madrid ( Lig TV 3 / HD & İdman TV & İrib Tv3 & 3Sport TV )
21:45 Antalyaspor - Gençlerbirliği ( Lig TV 2 / HD )
21:45 Ç. Rizespor - Fenerbahçe ( Lig TV / HD )
21:45 Fiorentina - AC Milan ( Turkmen Sport HD & Eleven Sports HD )
21:45 İnter - Atalanta ( ESPN 1 )
22:00 LA Galaxy - New York City ( Eurosport / HD )
22:00 Adanaspor - Göztepe ( TRT Spor / HD )
22:00 Karşıyaka - Şanlıurfaspor ( TRTSpor Web )
22:00 Flamengo - Sao Paulo ( NKTV Evrokom )
23:30 Real Betis - Villareal ( Lig TV 3 / HD & İdman TV )
00:30 Atl. Mineiro - Palmeiras ( NKTV Evrokom )

PlajFutbolu‬ - Avrupa Plaj Futbolu Ligi - Superfinal :
19:00 Ukrayna - Portekiz ( TRT Spor / HD )

‎BASKETBOL‬ :
▶ Hazırlık Maçı (Super Cup Turnuvası)

16:00 Almanya - TÜRKİYE ( NTV Spor )

‎VOLEYBOL‬ :
▶ FIVB Kadınlar Dünya Kupası

12:30 Sırbistan - ABD ( NTV Spor )

▶ CEV Kadınlar Avrupa Ligi
19:00 TÜRKİYE - Polonya ( A Spor / HD )

TENİS‬ :
▶ ATP Cincinnati - FİNAL

20:00 N. Djokovic - R. Federer ( DT. Kanal 1 )

▶ WTA Cincinnati - FİNAL
22:00 S. Williams - S. Halep ( Sports TV & Sport Plus )

F1‬ :
15:00 Belçika GP. - Yarış ( Lig TV 2 / HD & İdman TV & RTL / HD )
 
25 Ağustos 2015 | SALI
╚► TV'de Spor Ekranı
FUTBOL‬ :
▶ UEFA Şampiyonlar Ligi - Play Off / Rövanş
21:45 Monaco - Valencia [1-3] ( TRT 1 / HD & İdman TV & 2TV Georgia & Turkmen Sport HD & 3Sport TV & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
21:45 Shakhtar - Rapid Wien [1-0] ( Tivibu Spor HD & Az TV & Kanal Ukraine )
21:45 Malmö - Celtic [2-3] ( Tivibu Spor 2 HD & 1TV Georgia )
21:45 Maccabi Tel Aviv - Basel [2-2] ( Tivibu Spor 3 HD & Channel 10 )
21:45 Dinamo Zagreb - Skenderbeu [2-1] ( Tivibu Spor 4 HD & RTRS TV )
 
Üst Alt