Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi

Cevap: Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi

Az yemis. Mardin sambuseklerinden(lahmacun) 27 tane yemisligim vardir 13-14 yaslarinda.

Ben olsam bende yerim.

Neden?

Kadın zaten gelmiş kaç yaşına. Sağlığına mı dikkat edecek? 5 yıl fazla yaşasa ne olur? Kadın zaten yaşayacağını yaşadı bu hayatta.

Fiziğine mi dikkat edecek? Ne fark eder ki? Bak sen, ben, kilo alırız korkusuyla veya aman çok kilo aldık zayıflayalım endişesiyle yediklerimize dikkat edebiliriz. Ancak Bülent hanım dikkat etse nolacak? 90-60-90 vücud ölçülerine sahip olsa ne değişecek ki? Hiçbir şey...

Vs. vs. Parası varken, yiyebiliyorken yiyiyor işte. Ben ayrıca kendisinin yeterince fakir doyurduğunu bilirim. Evet, fazla kaçırmış olabilir ama ne fark eder. Afiyet olsun. Ne yediğine karışmak bize düşmez.

poker-face.jpg

nothing more

Ben olsam bende yerim.

Neden?

Kadın zaten gelmiş kaç yaşına. Sağlığına mı dikkat edecek? 5 yıl fazla yaşasa ne olur? Kadın zaten yaşayacağını yaşadı bu hayatta.

Fiziğine mi dikkat edecek? Ne fark eder ki? Bak sen, ben, kilo alırız korkusuyla veya aman çok kilo aldık zayıflayalım endişesiyle yediklerimize dikkat edebiliriz. Ancak Bülent hanım dikkat etse nolacak? 90-60-90 vücud ölçülerine sahip olsa ne değişecek ki? Hiçbir şey...

Vs. vs. Parası varken, yiyebiliyorken yiyiyor işte. Ben ayrıca kendisinin yeterince fakir doyurduğunu bilirim. Evet, fazla kaçırmış olabilir ama ne fark eder. Afiyet olsun. Ne yediğine karışmak bize düşmez.

2.5 kilo eti 5 tane aslan yemez, naptın sen ya.

Sen bence Bülent Ersoy'dan daha çok yiyosun, o nedenle bu kadar rahatsın. :D

Bence burada ayıplanması gereken Bülent Ersoy'un lokmalarının sayılmış olması. :ka21:

Bende ilk gördüğümde hayrete düştüm ama bilimsel olarak yanlışlık var o iş de. İnsan midesi 2.5 et almaz imkansız 400-600 gram et alır, üstüne de su içersin istediğin kadar ama 2 gün de yemek yiyemezsin. Çevremde yemek yeme yarışları yapan iddialara giren birisi olarak yazıyorum: İMKANSIZ.

Üst Alt