Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü

Cevap: Bülent Korkmaz | Teknik Direktör

Keşke başarılı olsa, seviniriz sonuçta bu takımın evladıdır ama ben çok erken geldiği kanaaatindeyim ve yanlış zamanda geldi. er bu dezavantajlı ortamda kendini ispat ederse, başarılı lere imza atarsa, rk futbolu kazanır ama Kayseri Erciyes 'deki, Bursa 'daki lent olacaksa, o zaman ciddi sıkıntılar yaşanır.

Mesajlarında Türkçe 'ye biraz daha özen göstermeni istemek zorundayım.

Bununla birlikte, senin Teknik Direktör tercihin ne olurdu? Bilmek isterim.

Bursa'da Lippi olsa ne olur... :rolleyes:

Fatih Terim Galatasaray'a gelmeden önce ne yaptı _?

Böyle böyle ben sana 100 tane örnek yazarım ...

Sen rahat ol özgür ;)

Bursa'da Lippi olsa ne olur... :rolleyes:

Fatih Terim Galatasaray'a gelmeden önce ne yaptı _?

Böyle böyle ben sana 100 tane örnek yazarım ...

Sen rahat ol özgür ;)

İlk defa milli takımı Avrupa şampiyonasına soktu.Ondan önce de 21 yaşaltı takımını Akdeniz Oyunları şampiyonu yaptı sanırsam.

çok örnek var kariyersiz başlayıp büyük işler yapanlar mesela slaven bilic o adamın hırvatistan'a oynattığı futbola bayılıyordum ya da mourinho porto'dan önce ne gibi bir kariyeri var bu işler kariyere bakmaz bülent futbolculuğu zamanında yaşadığı tecrübeleri kullanırsa zaten 10 yıl tdlik yapmış kadar yol almıştır şu an...

Galatasaray'ın efsane futbolcularından Bülent Korkmaz 2005 yılından beri teknik direktörlük yaparak kariyerine devam etmekteydi. 1984-2005 yıları arasında 21 yıl sarı-kırmızılı takımda başarılı ile görev yapan Korkmaz sırasıyla Gençlebirliği, Kayseri Erciyesspor, Bursaspor ve tekrar Gençlerbirliği'ni çalıştırmıştı. 2006'da Kayseri Erciyesspor'u Fortis Türkiye Kupası finaline taşıdı...

gecınız efendım sız bu orneklerı sadete gelın gerceklerı konusun bulent korkmaza duygusal olarak sevgı beslemek farklı sorumluluk vermek baskadır bu takım kımseyı egitme yerı deıldır bu takım avrupa takımıdır ve ona layık hoca gelmelıdır bulent hocanın yardımcı olarak daha tecrube kazanması lazım

Arkadaslara katiliyorum hersey kariyer degil. Bakiniz fenerlilerin dedesine avrupa sampiyonu ama hallerini görüyoruz.

yahu ornek verdıgınız takımlara bak arsenal barcelona galatasarayı kıyaslamak dogru mudur ayrıca orda menagerlık sıstemı var

Ya ne olursa olsun dünkü maçtan iyidir. Dün bi ara sabri sol kanatta oynadı sonra golü yedik sağa geçti ilk baştada M.güven soldaydı tüm saçmalıklar denendi ve Skibe sonunu hazırladı. Hiç değilse büyük kaptan bunları yapmaz takımı normal dizilişte oynatır hırsı motivasyonu verir gerekirse fırçayı kayar takımda aslanlar gibi oynar maçı alır bu kadar...

Yürü be büyük kaptan...

Tek korkum seneye adam gibi bir kaleci yerine orkuna şans verme olasılığıdır.

Aynı şeyi bugün antremanı izlerken düşündüm.Erciyes'ten eski öğrencisi Orkun'a şans verirse kötü olur.Ama kimse elinde

kalitelisi dururken daha az kalitelisini kullanmaz.Skibbe'ye gösterilen toleransın 10'da 1'ini Bülent Korkmaz'a gösterirsek onu

kazanırız.Skibbe'nin neleri kaybettiğini hatırlatmama gerek yok sanırım...

Bakın burda Skibbe'nin kariyeri yok şöyle yok böyle,hiç bi başarısı yok,Skibbe gönderilsin gibi laflar edenler vardı.Bu mantığa göre Bülent Kokrmaza'da aynı şeyleri söylemeleri gerek.Sakın yanlış anlamayın ben Bülent Korkmaz'ın çok başarılı olacağına inanıyorum çünkü kariyerin herşey demek olduğuna inanmıyorum.Ancak kariyere bu kadar önem verenler buna ne diyecekler?

Zaten takima sadece su cagirip durdugumuz ruh lazim. Bide defans saglam oldummu karsimiza cikan takimi titretiriz.

gecınız efendım sız bu orneklerı sadete gelın gerceklerı konusun bulent korkmaza duygusal olarak sevgı beslemek farklı sorumluluk vermek baskadır bu takım kımseyı egitme yerı deıldır bu takım avrupa takımıdır ve ona layık hoca gelmelıdır bulent hocanın yardımcı olarak daha tecrube kazanması lazım

Eee arkadaşım saadede gel. Sen kimi istersin Mourinho'yu filan mı getirelim sana? Kimi istersin?

Scolari'de boş istersen onu da getirebiliriz.

Üst Alt