Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz | 2008/2009 Sezonu A Takım Teknik Direktörü

Cevap: Bülent Korkmaz | Teknik Direktör

cok basıtı fatıh terımı menager olarak takımın basına sec sonra bulentı yardımcı hoca yap bu sıstemde basarı olur ama bulentın teknık drektor olarak basarılı olacagını sanmam

gecınız efendım sız bu orneklerı sadete gelın gerceklerı konusun bulent korkmaza duygusal olarak sevgı beslemek farklı sorumluluk vermek baskadır bu takım kımseyı egitme yerı deıldır bu takım avrupa takımıdır ve ona layık hoca gelmelıdır bulent hocanın yardımcı olarak daha tecrube kazanması lazım

Stajye Skibbe den iyidir emin ol. Skibbe den başaları fazladır.

Bülent i küçümseme Ankara yaşayan e Futbol camiasının içinde biri olarak. Bülent hoca ile Antalya da ufak da olsa konuşmuş biri olarak yürekten şunu söyleyim. Cavcav a ve Bursa nın çok bilmiş yönetimine ders vermiştir. Kovuldu veya kovulmadı ne dersi verdi? Ahlak dersi Hocalık dersi insanlık dersi verdi.

Adam işine karıştırtmadı baskı istifayı çekti gitti. Anadolu da hoclar yalama olmuş malesef Başkan şunu oynat der oynatır şunu oynatma der vs vs de..

Skibbe gibi Ödün vermez!! Şartlarında ona göre sunmuştur. Başarılı olur olmaz bilemeyiz. Chelsea ye mesela Scolari gitmedi niye? mourinho gibi sert oynatan agresif hocadan yumuşağa geçtiler herkes cıvıdı gelen giden vurdu Chelsea kan uyuşmadı ama Scolari süper hoca ayrı konu. Bu kan uyuşması işidir.

İçiniz ferah olsun. yarım sezon var Bülent burada rüştünü ispatlar duruşunu bozmaz Adnan Sezgin de ona karışmazsa GS de Efsane olur yeniden ama Anadolu kulüplerindeki olay olursa o zaman malesef derim....

onun ıcın mı bursaspor 17 hafta ıcınde dusme potasındaydı dostum bulentın bazı ınatcı tavırları kendıne zarar verıyor calıstıgı klubun yonetımı ıle ıyı gecınemes ıse ıs yurumez manager deıl cunku

Senin Bülent Korkmaz ile bir alıp vermedigin mi var :eek: 23 mesajının hepsi Bülent Korkmaz'ın aleyhine :eek:

Umarım futbolu bilgin devre arası Bülent'den daha iyi bir hoca getiremeyecegimizi bilecek kadardır...

onun ıcın mı bursaspor 17 hafta ıcınde dusme potasındaydı dostum bulentın bazı ınatcı tavırları kendıne zarar verıyor calıstıgı klubun yonetımı ıle ıyı gecınemes ıse ıs yurumez manager deıl cunku

Kardeşim bela mısın? Bir şikayetin varsa git yönetime mail at, gelip burda Bülent Korkmaz'a sallayıp durma. Artık olan olmuş, büyük kaptan takımın başına gelmiş, bize de taraftar olarak onun arkasında durmak düşer. Gerçi senin taraftar olduğun da şüpheli.

özgür Bursaspor da bülent çok iyi işler yapıyordu iyi de futbol oynatıyordu ne zaman Yönetim verdiği sözleri tutmadı ondan dolayı sorun çıktı. Bülent i korumak değil maksat adamın duruşu önemli. Başarılı veya başarısız.!!

Sen konuyu anlamadın. Sana söz verilip tam tersi işler yapılırsa ne yaparsın?

cok basıtı fatıh terımı menager olarak takımın basına sec sonra bulentı yardımcı hoca yap bu sıstemde basarı olur ama bulentın teknık drektor olarak basarılı olacagını sanmam

olur, daha başka kimleri istersin..? maddi yönden sıkıntı çekerken olabilicek iki ihtimal vardı biri Hagi diğeri Bülent..

özgür Bursaspor da bülent çok iyi işler yapıyordu iyi de futbol oynatıyordu ne zaman Yönetim verdiği sözleri tutmadı ondan dolayı sorun çıktı. Bülent i korumak değil maksat adamın duruşu önemli. Başarılı veya başarısız.!!

Sen konuyu anlamadın. Sana söz verilip tam tersi işler yapılırsa ne yaparsın?

bursa yonetımı bayagı sure verdı sayın korkmaza yapılan transferlerı bulent hocanın ısteklerı dogrultusunda yapıldı ama haksızlık yapmayalım bence

Başarılı olacak şahsen inanıyorum.Lucescu'nun 2. yılında bir maç sonrasında Bülent'e bir spiker alaycı bir gülüşle "şampiyon olacağınıza inanıyormusun?" diye sordu.Bunun üzerine Bülent adamın gözlerine bakarak "Biz şampiyon olacağız" diye 2 kere tekrarladı.Gözlerinden belliydi şampiyonluğa ne kadar inandığı ve sezon sonu şampiyon olup 3. yıldızı taktık.Arkadaşlar bu hırsı, bu inancı takıma enjekte ederse her maç kaybetmeyi kabullenmeyen bir Galatasaray izleriz.Hasan Şaş'a bu takımda yer verirse umarım verecektir o zaman bu takım 2005-2006 sezonundaki mucizeyi yaşar.13 hafta var lig bitimine 13 maç.Kimisine uğursuz gelir ama 13 uğurlu bir rakamdır ve biz Galatasaray taraftarı olarak 13 mucizesini İnşallah göreceğiz şampiyon olacağız.Hasta adam iyileşecek, boyun eğmeyecek.

Bülent Korkmaz takıma katacağı hırsla takımımızın yeniden canlanması dileğiyle;)Ayrıca takımdaki kondisyon eksikliklerini de uyguladığı antrenman programıyla kapatacaktır.Feldkamp karışmazsa hayırlı günler bizi bekleyeceğine inanıyorum!

skibbe'nin futbolcu kariyeri yoktu bazı şeyler yaşanarak da ögrenilir . Bülent Kaptan 25 yıldır bu işin içinde ve zaten futbol taktiksel anlamda zor bi spor degil başarılı olacagına inanıyorum

Hırslı oynamaktan çok akılcı oynamayı kazandırsa takıma daha çok başarılı oluruz. Zaten herkes hırslı ama kötü bir hırs, kart görmeye meyilli futbolcular.

skibbe'nin futbolcu kariyeri yoktu bazı şeyler yaşanarak da ögrenilir . Bülent Kaptan 25 yıldır bu işin içinde ve zaten futbol taktiksel anlamda zor bi spor degil başarılı olacagına inanıyorum

Katılıyorum sana renkdaş Skibe futbolcunun karizması altında eziliyordu ama büyük kaptan buna karakter olarakda futbolcu kariyeri olarakta olanak sağlamaz.

Bu takım Skibe ye emanet olduysa, içimizden birine, takımı bizim kadar seven birine emanet etmek en doğru iştir..Hadi kariyer falan geçtim ya bizde eksik olan şey adamda fazlasıyla mevcut. Playstation oynarken bile kendinden geçiyor adam takımı şimdi nasıl motive eder kimbilir...

Hırslı oynamaktan çok akılcı oynamayı kazandırsa takıma daha çok başarılı oluruz. Zaten herkes hırslı ama kötü bir hırs, kart görmeye meyilli futbolcular.

Hangi Hırs?Hangi futbolcular? diye sorarım böyle Atilla İlhan kitapları gibi olsa da.

Üst Alt