Bülent Korkmaz'dan Terim ve Elmas'a Eleştiri: "Plan hazırdı, nerede plan? Kaç gün geçti?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz'dan Terim ve Elmas'a Eleştiri: "Plan hazırdı, nerede plan? Kaç gün geçti?"

1626968256234.png

Bülent Korkmaz: "Bu kadar bireysel hata yaparsanız, farklı mağlup olmaya mahkumsunuz. Sekidika'nın ilk defa sağ bek oynadığını gördük demek ki 1 aylık çalışma sürecinde sağ beksiz oynuyorsunuz. Daha sezona başlarken bir mevkide oyuncu olmadan başlıyorsunuz." [@nutspor]

Bülent Korkmaz: "İkincisi ilk defa 3'lü oynuyorsunuz defansta. Daha önce oynamadıysanız büyük sıkıntı yaşarsınız. 3'lü oyunda özellikle stoperlerin birebiri çok iyi oynaması lazım. Ayrıca kenar oyuncuların çok iyi hücum yapması lazım. Ömer 40'da çıktı o da gol oldu."

Bülent Korkmaz: "Şunları sormak lazım geçen sezonun sonundan itibaren Fatih hocanın devam edeceği belliydi. Fatih Terim, bir transfer raporu oluşturdu mu mevkii olarak? Ve gelen başkana bakıyoruz plan hazırdı, nerede plan? Kaç gün geçti?"

Bülent Korkmaz: "Boşta oyuncular alındı tamam itirazım yok ama sizin hedefiniz ne? Türkiye Ligi'nde mi oynamak, Şampiyonlar Ligi grubuna mı kalmak? Bu transferler yapılmıyorsa demek ki 'Türkiye Ligi bize yeter biz şampiyon olursak başarılı olmuş oluruz' hedefindeyiz."

Bülent Korkmaz: "Ben yıllarca Galatasaray'da oynadım hep biz araç olarak kullandık Türkiye Ligi'ni. Türkiye Ligi'nde şampiyon olup Avrupa'da başarılı olarak baktık hep. Yani başkan ve yöneticiler başlarken doğru planlama yapılmamış."

Bülent Korkmaz: "Fatih hoca basın toplantısında 'gerekeni yapacağız' dedi, sizce bu sorunun cevap verilmesi gerekmiyor mu oradaki basın mensuplarına göre? Oyuncu bileti mi kesilecek başka birşey mi olacak? Taraftarın da aklı karışıyor, 'hoca ne demek istedi?' hep bu soru."

Bülent Korkmaz: "Tamam kimse mevkisinde oynamadı mevkiye göre oyuncu yok tamam o zaman sağ beke neden transfer yapmadınız örneğin? Bu soru sorulmalıydı ama soru sormasını bilmiyoruz."

Bülent Korkmaz: "Sezon biteli 45 gün olmuş, kulübün bir hazırlığı olur, yeni gelen başkanın hazırlığı olur ben ona takıldım. En kötü ihtimal u19'un sağ bekini alırsın, en azından orjin bir sağ bek oyuncu, Sekidika'dan daha iyi olmaz mıydı?"

Bülent Korkmaz: "Mazaret sunmadan oyunu açıklaması lazımdı. Türkiye'nin en başarılı teknik direktörü Fatih Terim'e akıl verecek değiliz ama gördüğümü söylemek zorundayım.

-Galatasaray'in hedefi lokal lig mi Avrupa'da basari mi?
Yonetimden cevap bekleniyor.

-Plan vardi, nerede yolda gelirken kayip mi oldu?
Yonetimden cevap bekleniyor.

-Muhabirlerin hic biri soru sormasini bilmiyor.
Evet Fatih Hoca hep kacamak cevaplar veriyor; "halledecegiz, gerekeni yapacagiz, merak etmeyin"" . Kimse demiyor hayirdir her yenilgide ayni seyleri soyluyorsun peki icraat?

Birde şey var bizim iyi kötü sağ belimiz var kardeşim adam kaç sene premier ligde oynamış bize gelince tüm özelliğini kaybetmiş heralde. Bir kişi de ne amaçla transfer yaptığımızı sormuyor.
Oyuncuyu alıyorsun sonra onu kendi sistemine uydurmaya çalışıyorsun la kardeşim sistemine göre oyuncun varken onu sisteme katmıyorsun. Ne istediğini bilmeyen bir adam var başımızda

"Bülent Korkmaz: "Boşta oyuncular alındı tamam itirazım yok ama sizin hedefiniz ne? Türkiye Ligi'nde mi oynamak, Şampiyonlar Ligi grubuna mı kalmak? Bu transferler yapılmıyorsa demek ki 'Türkiye Ligi bize yeter biz şampiyon olursak başarılı olmuş oluruz' hedefindeyiz."

dolayisiyla ben gedson haric( o da cogu taraftar benimsedi kendisini ,diye) oyuncu transfer edilmemesi taraftariyim. madem tek hedef lig kaldi. eldeki mevcut kadroyla ilerleriz altyapi destekli.

"Ben yıllarca Galatasaray'da oynadım hep biz araç olarak kullandık Türkiye Ligi'ni."

Müthiş bir yere dokunmuş büyük kaptan. Kulüp ve taraftarımız çok uzaklaştı bu düşünceden. Geçen sene ilk maçtan elenelim falan diyordu millet, rezillik ya. Bunu çok normal bir şeymiş gibi karşılıyorlardı hatta.

Bu kulübün kuruluş amacını benimsemeyen Galatasaraylılar görmek çok üzücü.

İkincisi ilk defa 3'lü oynuyorsunuz defansta. Daha önce oynamadıysanız büyük sıkıntı yaşarsınız. 3'lü oyunda özellikle stoperlerin birebiri çok iyi oynaması lazım.

sanırım heriflerin ilk hicumunda top sağa gitti ve ortada luyindamayla alpaslan birbirine dolandı
hocayın bu kdr saçma bişey denediğini görmedim en azından 1 hz maçında denemediği şeyle psv gibi takımın karşısına çıktı

sanırım heriflerin ilk hicumunda top sağa gitti ve ortada luyindamayla alpaslan birbirine dolandı
hocayın bu kdr saçma bişey denediğini görmedim en azından 1 hz maçında denemediği şeyle psv gibi takımın karşısına çıktı
Hazırlık maçlarında Yedlin vardı. O da covid olunca sağ bek yok bari defansı sağlam tutayım dedi herhalde. Bence ikiliye döndükten sonra daha kötü oynadık savunmada. Asıl maçın içine sıçan şey Arda tercihi oldu.

Üst Alt