Bülent Korkmaz'dan Terim ve Elmas'a Eleştiri: "Plan hazırdı, nerede plan? Kaç gün geçti?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz'dan Terim ve Elmas'a Eleştiri: "Plan hazırdı, nerede plan? Kaç gün geçti?"

Terim lincine uğrayabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok da fifiydi bülent kaptan için. Adamı bir şeye saydığı yok, zaten sevmiyor kendisini. Onca hırdavatı yardım antrenör yaptı çalıştı, bülent korkmaz gibi büyük bi karakteri bi türlü almadı yanına. Bence bülent kaptandan o kırgınlığından dolayı artık ne gelirse söylüyor

Çok da fifiydi bülent kaptan için. Adamı bir şeye saydığı yok, zaten sevmiyor kendisini. Onca hırdavatı yardım antrenör yaptı çalıştı, bülent korkmaz gibi büyük bi karakteri bi türlü almadı yanına. Bence bülent kaptandan o kırgınlığından dolayı artık ne gelirse söylüyor

Hacım lince uğrayınca dediğin gibi olmuyor. Terim hücummm dediği zaman taraftar dere tepe dümdüz yapıyor.

Hacım lince uğrayınca dediğin gibi olmuyor. Terim hücummm dediği zaman taraftar dere tepe dümdüz yapıyor.

Aklı başında insanların yapacağı iş değil. Terim ne kadar efsane ise bülent de o kadsr efsanedir benim için. Ama dediğin gibi yeni nesl bilmez,

Gerçek efsaneler sisteme itiraz edendir terim vs kim olursa olsun kaptan isyan etmiş belli ki oda biliyor terimle artık yürümez terimin yanında ki yardımcılar da onur haysiyet olsaydı onlarda isyan ederdi hoca bu nedir diye salla başı al maaşı takılıyor hepsi

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yıllardır takımı takip ediyoruz ama gerektiğinde altyapıdan bir futbolcunun a takıma direkt alınıp oynatıldığını hatırlamıyorum (O.Kabak hariç tabi). Boluspor yıldızlarda oynayan 2 arkadaşımda ihtiyaç olduğunda sezon başı a takıma alındı ve bir tanesi 8 yıl kadar a takımda oynadı. Sağ bek gibi nispeten bol futbolcunun olduğu bir mevkide Sabri'den başka bir adam çıkaramadık, Galatasaray için utançtır bu. Yerli bir teknik direktörün altyapıdan her sezon 1-2 futbolcu çıkarması gerek yoksa altyapı oluşturup o kadar insana bakmaya ne gerek var.

Gerçek efsaneler sisteme itiraz edendir terim vs kim olursa olsun kaptan isyan etmiş belli ki oda biliyor terimle artık yürümez terimin yanında ki yardımcılar da onur haysiyet olsaydı onlarda isyan ederdi hoca bu nedir diye salla başı al maaşı takılıyor hepsi

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bülent Ünder ve Müfit hoca Galatasaray'dan eski takım arkadaşlarıydı. iyi kötü arada tokat yeselerde sözleri geçiyordur. Hasan biraz deli onu ayırıyorum. Diğer tüm yardımcıları vasat kaldı. Terim'e akıl verebilecek yönleri yok. Hoca bizi silebilir her an diye korkudan ağızlarını açamazlar. Zamanında 2013 de Tugay'ı da muhtemelen böyle bir olayda ekip dışında bırakmış olabilir. Milli takımda euro 16 da Tuncay, Nihat filan yardımcı yapılmıştı bu Necati, Selçuk, Balta filanda onlara benziyor sonuç vermez. Bu isimler taraftarda hoca eski öğrencilerine koltuk dağıtıyor hissiyatı oluşturuyor.

Bülent Ünder ve Müfit hoca Galatasaray'dan eski takım arkadaşlarıydı. iyi kötü arada tokat yeselerde sözleri geçiyordur. Hasan biraz deli onu ayırıyorum. Diğer tüm yardımcıları vasat kaldı. Terim'e akıl verebilecek yönleri yok. Hoca bizi silebilir her an diye korkudan ağızlarını açamazlar. Zamanında 2013 de Tugay'ı da muhtemelen böyle bir olayda ekip dışında bırakmış olabilir. Milli takımda euro 16 da Tuncay, Nihat filan yardımcı yapılmıştı bu Necati, Selçuk, Balta filanda onlara benziyor sonuç vermez. Bu isimler taraftarda hoca eski öğrencilerine koltuk dağıtıyor hissiyatı oluşturuyor.

Millet bu konuda cok ezbere konusuyor yaw.

Iyiki Hasan´i sen ayirdin. Hasan´in hocaya kontra vermeyecek bir biatci oldugunu düsünmek icin harbiden insan bilgisinin sifir olmasi gerekiyor ama bildigin ezberciler yillardir devam ediyor. Ama heralde "kavgalar" sadece medya önüne tasindiginda var oluyor. Medyaya yansimayinca yok gibi.
Selcuk, Hakan hatta Ümit bu kategoriye girer, sessiz sedasiz takilirlar. Ama Necati´yi de ayiririm. O da ters hircin bir heriftir.

Yalniz Bulent ciddi anlamda bizde hocalik kovaliyor gibi. Tivibu ve 24'ten sonra simdi de Ntv'de konusuyor. Bu aralar fazla cikmaya basladi

"Ben yıllarca Galatasaray'da oynadım hep biz araç olarak kullandık Türkiye Ligi'ni."

Müthiş bir yere dokunmuş büyük kaptan. Kulüp ve taraftarımız çok uzaklaştı bu düşünceden. Geçen sene ilk maçtan elenelim falan diyordu millet, rezillik ya. Bunu çok normal bir şeymiş gibi karşılıyorlardı hatta.

Bu kulübün kuruluş amacını benimsemeyen Galatasaraylılar görmek çok üzücü.
taraftarımız aynı, başındaki hoca bizzat kendisi söyledi, YORULUYORUZ diye, hem lig hem avrupa hemde türkiye kupası diye diye bizide bezdirdi, yoksa taraftar olarak bizim hedefimiz hep aynı.

Yıllardır takımı takip ediyoruz ama gerektiğinde altyapıdan bir futbolcunun a takıma direkt alınıp oynatıldığını hatırlamıyorum (O.Kabak hariç tabi). Boluspor yıldızlarda oynayan 2 arkadaşımda ihtiyaç olduğunda sezon başı a takıma alındı ve bir tanesi 8 yıl kadar a takımda oynadı. Sağ bek gibi nispeten bol futbolcunun olduğu bir mevkide Sabri'den başka bir adam çıkaramadık, Galatasaray için utançtır bu. Yerli bir teknik direktörün altyapıdan her sezon 1-2 futbolcu çıkarması gerek yoksa altyapı oluşturup o kadar insana bakmaya ne gerek var.

Bu FT sorunu değil, altyapı hocalarının yetersizliği ve dahası torpil ile altyapıya oyuncu seçme düzeninin sonucudur. Trabzon maçında gördük U19 takımının halini… sadece Galatasaray değil tüm altyapılar aynı maalesef..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hazırlık maçlarında Yedlin vardı. O da covid olunca sağ bek yok bari defansı sağlam tutayım dedi herhalde. Bence ikiliye döndükten sonra daha kötü oynadık savunmada. Asıl maçın içine sıçan şey Arda tercihi oldu.
Ardanin ben gecen sezondan beri bir maci aldigini veya yararli oldugunu görmedim. neden daha israr ediyor. ayni seyler babel icin de gecerli.

Bu hatalari her hafta yapiyor.

Üst Alt